Daldırma pas sökücü ürünler sıvı veya toz haline olabilir. Sıcak yada soğuk kullanım imkanın sunan tipleri mevcuttur. Metal çeşitlerine göre daldırma pas sökücü formülü değişkenlik gösterir. Asit bazlı yada alkali tipleri mevcuttur.

Daldırma pas sökücü neden kullanılır ;

Daldırma pas sökücü sistem ürünleridir asidik veya alkali karakterde olabilirler. Genellikle aşırı yoğun üretim aşaması veya eski metalleri kazanmak için metallerin tümünü birkaç seferde tanka koyup pas ve korozyonu sökmek için kullanılan daldırma pas sökücü ürünlerdir.

Daldırma pas sökücü özellikleri ;

Asidik veya alkali karakterde olabilirler. Asidik olan daldırma pas sökücüler toz halde veya sıvı halde bulunmaları mümkündür. Alkali daldırma pas sökücü mazlemeninde sıvı veya toz formu bulunmaktadır. Asidik daldırma pas sökücü ürünlerin ph seviyesi 5 ph ve altındadır. Alkali daldırma pas sökücü ürünlerin Ph seviyeleri 7 ph ve üstüdür. Burada dikkate alınacak nokta sökülecek yağın cinsine göre ürün belirlenmelidir. Bir karışım üründe kullanılabilir tek bir üründe kullanılabilir.

Daldırma pas sökücü nasıl kullanılır ;

Daldırma pas sökücü ürünler genellikle bir kazan içerisine konularak sepet yardımı ile pası sökülecek ve yağı sökülecek metallerin içerisine daldırılma işlemi ile yapılırak kullanılır.

Daldırma pas sökücü nasıl satılır ;

  • 30 kg sıvı pe bidon Daldırma pas sökücü
  • 210 kg sıvı varil Daldırma pas çözücü
  • 1000 kg sıvı IBC tank Daldırma pas sokucu
  • 16000 kg Tanker daldırma pas cozucu
  • 25 kg toz çuvallarda daldırma pas çıkarıcı satışları mümkündür.

Ürünümüz ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz Daldırma pas sökücü iletişime geçiniz.

YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :21.09.2016