Uçak tuvalet sıvılarının donma noktasını yükselticisi olarak Lavatory Antifreeze kullanılır. Uçak tuvalet sıvıları imha yönetmeliğine uygundur. % 100 doğal bir ürün olması neticesinde doğrudan deşarj edilebilir. Çok uygun maliyetleri olması sebebi ile genellikle Lavatory Antifreeze tercih edilir.

Lavatory Antifreeze Nedir

Uçak tuvaletlerinde düşük ısılara maruz kalan suyun donmasını önlemek amacı ile kullanılır. Düşük ısılarda bulunan suyun dolaştığı hiçbir sisteme zarar vermeden suyun donması engeller. - 60 dereceye dayanıklı bir buz önleyici üründür. % 100 doğal donma önleyici tip dedir. Bakır ve pirinç gibi sarı metal aksamlara zarar vermeyen buz önleyici Lavatory Antifreeze üründür. Glikol veya alkol içermeyen buz çözücü ve buz önleyici ürün. Kolayca doğada parçalanabilen donma önleyici ürün niteliğindedir. Vahşi hayata ve doğaya zarar vermeyen buz çözücü donma önleyici ürün grubundadır. No ice LAVATORY ANTIFREEZE Lavabo Antifrizi uçak lavaboları için donma önleyici sıvı bir bileşen olarak kullanılan potasyum asetat tabanlı donma noktası düşürücü ürünümüzdür.

Lavatory Antifreeze ambalajları ve saklama koşulları

Buz önleyici ve donma önleyici lavatory antifreeze Polietilen tanklar veya paslanmaz çelik tanklarda muhafaza edilmelidir. Galvaniz sistemler ve benzeri sistemler için uygun değildir. Ticari satış ambalaj tipleri ise buz önleyici lavatory antifreeze 30 KG Pe bidon deneme ambalajı olarak sunulmaktadır. Donma önleyici lavatory antifreeze 210 KG Pe varillerde yarı standart ambalaj olarak bulunur. 1100 KG IBC lerde standart ambalaj olarak tavsiye edilir. Buz önleyici ve donma önleyici lavatory antifreeze 18000 Kg tanker boyutu ile endüstriyel hava alanı için satışları vardır.

Lavatory Antifreeze sipariş ve teslim süresi

Sipariş ve teslim süresi için bilgi alınız. İş akışına göre ortalama 5 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Bu yoğunluk ve ürün durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle sipariş öncesi lütfen kesin teslim süresi için bizim ile irtibata geçiniz. Diğer buz çözücü ve donma önleyici ürünler ile ilgili lütfen yan menü veya iletişim linki ile bizim ile irtibata geçiniz. Sistem olarak farklı ünitelere sahip bir sisteminiz var ise ve bu sistem için buz çözücü donma önleyici ürünler arıyor iseniz lütfen bize ulaşınız. 
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :23.01.2017