Ultrasol ultra güçlü yağ sökücü

Ağır yağ sökücü ultrasol neden kullanılır?

Ağır ve karbonize olmuş yağların temizlenmesi amacı ile kullanılır. Ağır yağlar yapışkanlaşmış veya gres yağları gibi yağların yüksek sıcaklık veya sürtünmeden dolayı özelliğini kaybetmiş yağların temizlenmesi için ağır yağ çözücü ürünler kullanılır. Kullanım kolaylığı bilinen yağ sökücü tiplerine oranla daha kolaydır. jel kıvamı veya yüzeyde tutunmasını istediğiniz şekle göre belirleyin. Temizlenecek yağın cinsi çok önemli değildir. Tüm yağlarda etkilidir.

Ağır yağ ne demektir?

Yüksek ısı görmüş veya aşırı sürtünmeden dolayı yağ özelliğini kaybetmiş oluşumlarda bunların temizlenmesi amacı ile kullanılır. Gres yağı veya özelliğini kaybetmiş yağ tiplerini ağır yağ olarak tanımayabiliriz. Yanmış yağ grubu yine ağır yağ grubundadır. İşlevselliğini kaybetmiş başka bir madde ile birleşmeyen anlamı da çıkartılabilir.

Ağır yag sokucu nasıl kullanılır?

Ortam ve seçilecek ürüne göre silme püskürtme ve daldırma olarak kullanılabilir. Kullanılacak yüzey yapısının da ürün seçiminde direk önemi vardır. temizlenecek alanın yüzey tanımı iyi yapılmalıdır. Genel karşılaştığımız sorun tanımla yapılmadan ürün alımı yapılması sonucu karşımıza çıkan sorunlardır. 

Ağır yağ çözücü fiyat?

Konsantre ürünler olduğu için ekonomik birim maliyet ile Ağır yağ sökücü kullanımı sunar. Bu tip ürünlerde fiyat skalası oldukça değişkendir. Çünkü seyrelme oranı veya kullanım amacına göre çeşitlilik göstermektedir.

Ağır yağ çözücü ambalaj şekilleri?

30 60 90 210 1000 kg lık ambalajlar halinde sunulmaktadır.

Son güncelleme tarihi :05.09.2016
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan