Gıda sektöründe ve sanayi sektörünün bazı alanları için çok ağır ve karbonlaşmış yağlar için ağır yağ sökücü ultrasol kullanılır. Çünkü karbonlaşmış yağ temizleme işlemi en kolay yapabileceğiniz ürün ağır yağ çözücü ultrasol ürünümüzdür. Ağır yağ temizleme ultrasol su bazlı bir üründür. Konsantrasyonları ağır yağ temizleme esnasında su ile seyreltilerek zemine göre ayarlanır. Ağır yağ sökücüler grubunun bir üyesidir. İçerik yüksek oranda tahriş edici kimyasallar ile formülüze edilmiştir. Ağır yağ sökücü ultrasol formülü tabanı silikat ile yapılmıştır.

Ağır Yağ Sökücü Ultrasol Nerelerde Kullanılır

Ağır yağ sökücü ULTRASOL Ağır yağ çözücü ultrasol yanmış ve karbonlaşmış yüzeylerde kullanılır. Yüzeyde boya var ise boyaya zarar vermeyen yağ çözücü mesasol kullanılmalıdır. Dik yüzeylerde tutunabilen solvesia ise daha çok madeni yağlarda etkilidir.
  • Ağır yağ sökücü ultrasol fırın tepsileri gibi yüksek alüminyum içeren ürünlerde kullanılabilir.
  • Gıda yağı ile kararan metal veya döküm ocaklarda ağır yağ çözücü ultrasol kullanılabilir.
  • Zeminlere dökülmüş yüksek oranlı karbon içeren yağların yağ temizleme ultrasol kullanılır.
  • Endüstriyel mutfaklarda havalandırma baca temizliklerinde ağır yağ sökücü ultrasol kullanılır.
  • Sanayi baca temizliklerinde ağır yağ temizleme ultrasol kullanılır.

Ağır Yağ Çözücü Ultrasol Neden Kullanılır?

Ağır yağ sökücü ultrasol ağır ve karbonize olmuş yağların temizlenmesi amacı ile kullanılır. Ağır yağlar yapışkanlaşmış veya gres yağları gibi yağların temizlenmesi için kullanılır. Yüksek sıcaklık veya sürtünmeden dolayı özelliğini kaybetmiş yağların temizlenmesi için ağır yağ çözücü ultrasol kullanılır. Kullanım kolaylığı bilinen ağır yağ sökücü ultrasol tiplerine oranla daha kolaydır. Jel kıvamı veya yüzeyde tutunmasını istediğiniz şekle göre belirleyin. Temizlenecek yağın cinsi çok önemli değildir tüm yağlarda ağır yağ çözücü ultrasol etkilidir.

Ağır yağ ne demektir ağır yağ temizleme ultrasol ile nasıl yapılır?

Ağır yağ çözücü ULTRASOL Yüksek ısı görmüş veya aşırı sürtünmeden dolayı yağ özelliğini kaybetmiş oluşumlarda bunların temizlenmesi amacı ile kullanılır. Gres yağı veya özelliğini kaybetmiş yağ tiplerini ağır yağ olarak tanımayabiliriz. Yanmış yağ grubu yine ağır yağ grubundadır. İşlevselliğini kaybetmiş başka bir madde ile birleşmeyen anlamı da çıkartılabilir. Ağır yağ sökücü ultrasol ile kolaylıkla ve çok rahat yağ temizliği yapılabilir anlamına gelir.

Ağır yağ sökücü ultrasol nasıl kullanılır?

Ortam ve seçilecek ürüne göre silme püskürtme ve daldırma olarak kullanılabilir. Kullanılacak yüzey yapısının da ağır yağ temizleme ultrasol seçiminde direk önemi vardır. temizlenecek alanın yüzey tanımı iyi yapılmalıdır. Genel karşılaştığımız sorun tanımla yapılmadan ürün alımı yapılması sonucu karşımıza çıkan sorunlardır.

Ağır yağ çözücü ultrasol fiyat?

Ağır yağ temizleme ULTRASOL Konsantre ürünler olduğu için ekonomik birim maliyet ile ağır yağ sökücü ultrasol kullanımı sunar. Bu tip ürünlerde fiyat skalası oldukça değişkendir. Çünkü seyrelme oranı veya kullanım amacına göre çeşitlilik göstermektedir. Ağır yağ temizleme ultrasol fiyatı 5,50 TL/kg ile başlayarak 35 euro ya kadar çeşidi bulunmaktadır.

Ağır yağ sökücü ultrasol ambalaj şekilleri?

Ağır yağ temizleme ultrasol 40 kg deneme ambalajı ile başlanabilir. 210 kg yarı standart ambalaj ile büyük ve orta boy işletmelere tavsiyemizdir. Standart ambalajımız 1200 kg lık ambalajlar halinde sunulmaktadır. Yüzeyde pas problemi var ise pas sökücü ürünlerimizi deneyiniz. Boyalı aksam boya sökücü kullanımınız için başvuru kaynağınız. Kireç çözücü ürünlerde seçenekleri değerlendirin. El temizleme kremi ile cilt ve el temizleme yağ sökücü özelliği işinizi kolaylaştıracaktır.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :10.04.2017