Bize jant boya sökücü talep olarak geldiğinde kim kullanır. Jant boya sökme bu işin endüstrisi Arjantin gibi ülkeler dedik. Janttaki boya nasıl çıkar Ama bir yerlerde düşüncemiz bizde yapalım şu jant boya çözücü ürünü der gibi bakındık birbirimize. Jant boya sökücü fiyatları için Daldırma Jant boya çözücü alanı araştırmaya başladık. Daha sonra araştırmalar neticesinde kişiye özel jant işleme diye bir sektör keşfettik. Bu o kadar yaygındı ki dünyada bunun için özel prosesler kurulmuş altın gümüş gibi kaplamalarda yapılmakta imiş. Paranın gözü kör olsun diyorum sene 2007 cepte metelik yok. Adam jantı altın ile kaplayacak biz teneke jantlı arabaya biniyoruz bir çelik jant bile yok arabada vay be.

Jant boya sökücü yapmak için Jant tipleri araştırmasına başladık

Jant boya sökücü
Başladık jant tiplerini ve vernik tiplerini araştırmaya. İnanılmaz derin bir jant boya çözücü sektör çıktı karşımıza. Öyle bu alüminyum bu çelik falan değil. Mahs sertlik oranları dayanımları ve jant kol dayanım testleri vesaire 100 lerce test. İstanbul da bu işi yapan İsmail bey vardı ziyaretini gittik amacımız bu işi biraz derinden incelemek. Sonuç jant boya sökme tesise girdik baktık adam neredeyse koca fabrikalara jant üretecek seviyede idi. Ama adam kaplama yapıyor yada jantı kişiye özel boyuyor işliyor. Jant boya sökücü işinden Biz bir şeyler öğreniriz derken kafamız iki kat karıştı. Çünkü elimizde vernik testleri var ve burada kullanılacak hiçbir kimyasal bu test parametrelerinde yok. Tabi gerisin geri feribot parası ve yakıtla kaldık. Ama bu işin doğasında araştırmak var seviyoruz işimizi ama cepte metelik yok.

Jant boya çözücü Bulduğumuz sonuçların karşılaştırılması ve ilk denemesi

jant boya sökme
Janttaki boya nasıl çıkar elimizde bir kısıtlı veri tabanı var fakat sonuca çok uzağız. Jant istedik bir kaç lastikçi den hurdacıdan vesaire satın aldık. İlk jant boya sökücü denemelerine başladık. Bazı jantlar 20 dk da sökülürken bazı jantlar 24 saati buluyordu. Anlam veremedik bu jant boya çözücü sonucuna. Sonra Otomotiv markalarının bir şartnamesi olması gerektiğini düşünerek bir kaç otomobil firmasından bunu talep ettik. Almanya daki bir firma Talebimizi olumlu karşıladı. Bizim için üretmekten daha önemliydi. Birisi bizi adam yerine koyuyordu. Türkiye deki bir firmada daha sonra olumlu karşılayınca biz havalara uçtuk. Olduk duble adam inanamazsınız sevincimize. Ama ortada jant boya sökücü diye bir şey yok daha. Hurda jantı ortalama 8 saat bazı jantları 36 saatte söküyoruz 2007 tarihinde. Üretilen ürün aynı zamanda kimyasal taşıma ve sevke uygun olmalıydı. Sonuca vardığımız jant boya çözücü en uzun süre 45 dakika olarak belirlendi. Sonuca varılan en kısa süre ise 11 saniye idi sonuç muhteşemdi. Janttaki boya nasıl çıkar için jant boya sökücü ürün geliştirilmesi bu şekilde sona gelindi.

janttaki boya nasıl çıkar Jant boya sökücü formülü son aşamaya geldik

Jant boya çözücü
Denemelerde artık içerik kullanılan verniğin cinsi ve kullanılan boyanın dayanımları ve süreleri elimizdeydi bir tek KALORİ değeri hesaplamak kalıyordu. Denklemi şöyle kurmuştuk Boya sökülecek yüzey + Boya kalınlığı + vernik cinsi+ Metal sertlik oranı sınırları. Jant boya sökücü için bunlar ne için önemliydi. Metalin cinslerinin gevrekliğine zarar vermeden hızlı ve dayanıklı bir kimyasal üretmenin yöntemi bu idi. Aynı zamanda bu jant boya çözücü kimyasal yapıyı ölçülebilir kılmakta önemli bir hedefti. Çünkü sorulara doğru cevap vermeniz gerekiyordu. Litre kimyasal kaç metrekare lan söker ve bu alandan ne kadar boya atığı ve kimyasal atığı çıkar hesaplaşabilmeliyiz diye düşünmüştüm. Nitekim gelen sorular hep bu yönde idi işletmeler maliyet hesabı yaparken bu donelere göre garanti verecektik. Onlarda buna göre jant boya sökme maliyet hesabı çıkaracaklardı. Biz işletmelerin yoğun olarak Ukrayna ve İtalya olacağını biliyorduk çünkü entegre söküm tesisleri genellikle buralarda idi.

jant boya sökme işlem, Jant boya sokucu JANT BOYA SÖKÜCÜ CANT BOYA SÖKÜCÜ

janttaki boya nasıl çıkar
Jant boya sökücü, cant boya sökücü ürünümüz otomotiv sektörü ve jant imalatçıları için tasarlanmış ürünümüz JANTiXiR.
Jant boya sökücü daldırma ve silme kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Jant boyası ayırt etmeksizin her türlü boyayı jant boya sökme ile temizleyebilirsiniz.
Boya çözücü daldırma ve boya sökücü jel şeklindedir jant boyalarını sökmek için cant boya çözücü ürün kullanılmalıdır. Alüminyum cant için üretilmiştir her türlü alüminyum can boya sökücü içindir. Çelik jant boya sökücü ürünü olarak da kullanılır. Jant boya sökme ürünümüz daldırma ve sürme şekline iki tiptir. Her ikisi de çelik cant ve alüminyum canlar üzerinden boya sökme işlemi yapılmasını sağlamaktadır. Alüminyumun orijinalliğini korur. Boya sökücü ürün alüminyumda renk değişimine sebep olmaz. Boya çözücü daldırma veya fırça yardımı ile sürerek temizleyiniz.

Daldırma jant boya çözücü daldırma Sıcak jant boya çözücü konvansiyonel sistemler için

Daldırma olarak kullanılan jant boya çözücü ürünlerin birkaç tipi vardır. Bu tipler sıcak daldırma jant boya sökme kullanımı. Soğuk daldırma jant boya çözücü kullanımı. Aktivatör şekline jant boya çözücü tipleridir. Daldırma havuzları jant boya çözücü tiplerinin tüm çeşitlerinde değişmektedir. Jant boya çözücü olarak kullanılacak sistemde sıcaklık şekline göre kimyasal yapılar vardır. Genellikle çok ucuz kimyasallar ile üretilen jant boya çözücü yapılar olmak ile birlikte. Nitelikli jant boya sökme sistem isteyenler için stabil olan kimyasallar çok daha pahalıdır. Sistemde stabilize sorunu yaşanıyor ise sorunun kaynağı jant boya çözücü kimyasal kaynaklıdır.

jant boya sökücü fiyatları

Jant boya sökücü fiyatları kullanılacak ürün tipi ve siteme göre değişiklik gösterir. Janttaki boya nasıl çıkar 5,00 Tl ile başlayan jant boya sökücü fiyatları vardır. Jant boya sökücü fiyatları kullanılan sistem ve boya kalınlıklarında göre değişebilmektedir.

Jant boya sökücü fiyatları neden değişkendir.

Normal jant boya sökücü fiyatları stabildir. Fakat siz hız ve daha fazla özellik istediğinizde jant boya sökücü fiyatları değişebilir. Çünkü ne kadar hız o kadar aktif madde demektir. Bu nedenle jant boya sökücü fiyatı 5,00 tl ile başlatılır standart ürünler. Jant boya sökücü fiyatları 35,00 Euro arasında değişebilir.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :04.08.2017