Süt taşı kireç pas ve tortu çözücü
Süt taşı kireç pas ve tortu çözücü temizleme maddesi süt taşı ve kireç sökücü limesut. Süt hattı için olan kireç ve süt taşı temizleyici ile süt tankı temizleme yapılabilmektedir. Süt kazanı temizliği Süt işleme tesislerinde kullanılan süthane kireç çözücü üründür. Gıda tüzüğüne uygun üretilmiş nitelikte kokusuz ve renksiz bir üründür. Ph değerleri ve kalsiyum kirecindeki yüksek performansı sayesinde sektör tarafından ilk tercih edilen ürünlerdendir.
kireç ve süt taşı temizleyici

Süt taşı kireç pas ve tortu çözücü Kireç sökücü, çözücü limesutsol nedir

  • Süt taşı ve kireç sökücü limesutsol süt hanelerdeki kazanların içerisindeki süt taşlarını temizlemek için üretilmiştir. Kireç çözücü ısı hatlarındaki kireçler ve piramitleşmiş süt taşları vb oluşumların kolayca çözülüp sistemden uzaklaştırılması için üretilmiş bir üründür.
  • Süt taşı kireç pas ve tortu çözücü kireç sökücü limesutsol kulanılarak sistemdeki tüm kireç ve kalker oluşumları çözülür.
  • Süt taşı ve kireç sökücü Kireç çözücü limesutsol sistem soğuk veya sıcak her iki şekilde de kullanılır. Kireç ve süt taşı temizleyici Sistem gereksinimi önemli değildir tüm sistemler için uygundur.
  • Süt kazanı temizliği malzemesi süt dolaşım tanklari ve süt sistemlerindeki taşlaşmalar için kullanılması gerekmektedir. Sistemler temizlenmediği sürece Sistemde biriken süt taşları daha sonra sökülmesi imkansız bir hal alır. Neticesinde sistem tamamen kullanılmaz hale gelir. Bunun önüne geçilmesi için süt taşı temizleyici ve süt taşlari için kullanılan kireç sökücü ürün kullanılmalıdır.
Süt kazanı temizliği

Süt kazanı temizliği Kireç sökücü limesutsol ile süt tankı temizleme nasıl kullanılır

Sistem büyüklüğüne göre manuel veya sirkülasyon pompası ile tüm sistem içerisinde belirli bir süre dolaştırarak kullanılır. Sistem büyüklüğü önemli olmaksızın tüm sirkülasyon pompaları ile uyumlu çalışmaktadır. Sistem ilavesi ile birlikte dolaşımla sistemdeki kireç kalker ve silis oluşumlarını kireç çözücü çamur haline getirir. Çamur haline gelen oluşumların sistemden atılması çok daha kolaydır. Süt taşı kireç pas ve tortu çözücü ile parça parça gelmiş olsa idi sistem tıkanabilirdi unutmayın. Sisteminizdeki hiçbir plastiğe veya metale zarar vermez. Çok eski sistemlerde dikkatli kullanılması gerekir. Çünkü kireç ve kalker oluşumları boruyu delmiş ve tıpa vazifesi görüyor olabilir. Süt tankı temizleme esnasında yüzeyde kireç söküldüğü an bu delikler açılacaktır. Bu nedenle süt kazanı temizliği yapılır iken sistem kontrolünde gözden kaçırılmamalıdır.
süt tankı temizleme

Süt taşı ve kireç sökücü dikkat

Süt ve gıda sistemlerinde kireç temizliği yapılırken yapılan en ciddi hatalar ürün seçimleridir. Genellikle sistem tıkanmaları parça olarak sökülen ürünlerden kaynaklanır. Yanlış ürün seçimi veya aşırı köpüren malzemeler sistemi çalışmaz hale getirebilir. Bu neden ile yüksek gaz çıkışlı ve kokulu ürünleri tercih etmeyiniz.
süt taşı ve kireç sökücü

Kireç ve süt taşı temizleyici Kireç sökücü limesutsol satış ve ambalaj şekilleri

  • 30 litre Süt taşı kireç pas ve tortu çözücü pe bidon.
  • 210 litre süt taşı ve kireç sökücü varil.
  • 1000 litre kireç ve süt taşı temizleyici IBC tank.
  • 16000 litre süt tankı temizleme Kireç sökücü Tanker ile satışları mümkündür.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :19.03.2018