Kazan Kireç sökücü KazanlimeSoL

Kireç sökücü KazanlimeSoL özellikleri Periyodik bakım kazan kireç sökücü ürünüdür. Kazan sistemlerinin senelik bakımlarında kullanılır. Sistemsel bakımlarda içeride oluşöuş olan kireç, kışır, pas ve yosun tabakalarının sistemden temizlenmesi için kullanılan Kireç sökücü KazanlimeSoL.

Bakım periyodlarında sistem suyu Boşaltıldığında sistemde kalan suyun yüzde on'u kadar ilave edilerek kullanılır.

Sistemdeki tüm kireç ve pisliğin temizlenmesi için Kireç sökücü KazanlimeSoL kullanımı şarttır.

Sistem temizliği içerikte kireç miktarına göre değişmektedir gerekli ölçümler yapıldıktan sonra Kireç sökücü KazanlimeSoL'un dolaşımda kalacağı süre sistem danışmanımız ve suyun testleri ile birlikte belirtilecektir. Sistem temizliği yapılacak olan ünite içerisinde hassas metaller olmamalıdır. Metal gruplarına zarar vermez fakat A metal gruplarının bazıları için risklidir bu nedenle sistem danışmanı tarafından gerekli görüldüğünde sisteminize göre Kireç sökücü ürün tavsiyesinde bulunabilmemiz için iletişime geçiniz.

Kireç sökücü kazan için sistem temizliklerinde kullanılmak üzere üretilmiştir. Kazanların periyodik bakımlarında kireç lerin sökülmesi, kışır ve yosun tabakalarının sisteme zarar vermeden temizlenmesi ve kireç sökücü kullanılmasını zorunlu kılmıştır. Kazanda oluşan kirecin başka türlü sökülmesi mümkün değildir mutlaka kireç çözücü kullanılmalıdır. Kireç sökücü ürün kullanılmadan önce sistem gereklilikleri yerinde incelenmeli ve sistemkede kullanılacal kireç sökücü tipi belirlenmelidir. sistemdeki metallerin yapısı ve sistem yapısına göre değişiklik gösteren kireç sökücü ürünler iyi seçilmelidir. hatadan geriye dönüş yoktur çünkü yanlış seçilen bir ürün aluminyum plakaları delerken farklı bir ürün seçimi ise bakır plakaları delmektedir. aluminym için uygulanan kireç sökücü ürün kalsiyum karbonat bazlı bir çok kireç oluşumunda başarısızdır. yani sistem incelenmeli ve gereksinimler tam ve eksiksiz belirlendikten sonra sistem temizliği yapılmalıdır. Sistemdeki hassas metallerin yapısının kesinlikle belirlenmesi gerekmektedir.

Kireç sökücü ve kireç çözücü çeşitlerimiz aşağıdaki gibidir.

Son güncelleme tarihi :07.09.2012
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan