Epoksi zeminlerde oluşan yağ ve kir atıklarının temizlenmesi için epoksi ağır yağ sökücü epoxol üretilmiştir. Epoksi Ağır yağ çözücü epoxol konsantre bir üründür. Kir ve yağın ağırlığına göre epoksi ağır yağ temizleme epoxol su ile seyreltilerek kullanılır. Epoksi zemin türleri değişiklik gösterse de kullanacağınız ürün hep aynı kalır. Zemin ve kirin ağırlığına göre ayarladığınız oranı çok değiştirmezsiniz.

Ağır Yağ Sökücü Epoxol nedir.

Ağır yağ sökücü epoxol Ağır yağ çözücü epoxol ürünümüz zemindeki yağı epoxi yüzeye zarar vermeden çözmesini sağlar. Bu çözüm normal yağ sökücüler de süreç içerisinde solmalar yaşanması nedeni ile üretilmiştir. Epoksi türlerine göre değişen ağır yağ sökücü epoxol tipleri yerine tek ürün ile tüm epoksi çeşitleri içi temizlik yapılabilmesini sağlamaktadır. İster manüel kullanıma göre Ağır yağ çözücü epoxol ürün seçebilirsiniz. Yada otomatik zemin yıkama makinesine göre ağır yağ sökücü epoxol seçebilirsiniz. Her ihtimal düşünülerek çözüm üretmek amacımızdır. Ağır yağ temizleme epoxol manüel kullanılacak ise bol köpüklü olan tipi tercih edilmelidir.

Ağır Yağ Çözücü Epoxol zeminlerde nasıl kullanılır ?

Ağır yağ çözücü epoxol Silme veya Otomatik zemin yıkama makinesi ile epoxi yag cikarici kullanılır. Yağın ağırlığına göre konsantrasyonu artan veya azalan ağır yağ sökücü epoxol tipidir. Sizin işletme şartlarınıza göre belirleyeceğiniz seyreltme oranlarına göre kullanılmalıdır. Ağır yağ sökücü epoxol konsantrasyonları 1/30 dan başlar. Ağır yağ çözücü epoxol üst kullanım limiti 1/100 dür. Ağır yağ temizleme epoxol solvent karışımlı da sipariş verilebilir yanmış yağlarda kullanım için.

Ağır Yağ Temizleme Epoxol neden kullanılır ?

Ağır yağ temizleme epoxol Epoksi Zeminlerdeki kir ve yağ tabakalarını epoxy üzerine zarar vermeden temizlemek için kullanılır. Epoxi yağ çözücü ürünler genellikle epoksi üzerinde soldurma yapması nedeni ile bu tip ürünler önemlidir. Yıllarca kullanacağınız epoxi yag cozucu ürünler ile hizmet veriyoruz.
Yag sokucu epoxol çeşitleri ? Manüel kullanım için yüksel köpüklü, makine kullanımı için köpüğü kontrollü tipleri mevcuttur. Ağır yağ sökücü epoxol isteğe göre parfüm ilavesi yapılabilir.
Yağ çözücü epoxol fiyat? Konsantre bir ürün olması sebebi ile çok ekonomik birim maliyetler sunar.
Ağır yağ sökücü epoxol ambalaj? Pe bidonlarda 30 60 90 210 1000 kg lık olarak piyasaya sunulur.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :10.04.2017