Zemin yapılarına göre değişen ağır yağ sökücü zeminsol çeşitleri vardır. Epoksi yüzey beton zemin veya yağ türü yanık yağ ise farklı tipte ağır yağ çözücü zeminsol çözümleri vardır. Zemin yapısı ve kullanım şekli çok önemlidir. Makine kullanımları için köpüğü kontrollü ağır yağ çözücü zeminsol kullanılmalıdır. Manüel kullanımda ise bol köpüklü ağır yağ sökücü zeminsol kullanılmalıdır.

Ağır yağ sökücü zeminsol çeşitleri

Ağır yağ sökücü zeminsol
Fabrika kullanımı için ağır yağ sökücü zeminsol zemin dış saha veya iç saha her yerdeki sert zeminlerden yağ sökmek amaçlı kullanılan yüksek alkali bir üründür. Ağır yağ çözücü zemin ve yağ yapısı ayırt etmeksizin tüm yağlarda etkili güçlü ağır yağ sökücü ürünümüzdür. Ağır yag sokucu zeminsoltm sanayide kullanılan yağlar üzerinde etkili bir üründür. Ağır yağ sökücü konsantre birim maliyetleri piyasadaki en uygun fiyata gelen ağır yağ sökücü zeminsol ürünümüzdür. Ağır yağ sökücü zeminsol nerelerde kullanılır? Zemin tiplerine göre kullanım şekli ve çeşitleri vardır. Uygulayacağınız zemin tipini bildirmeniz neticesinde doğru ürün için yardımcı olmaya çalışacağız. Ağır yağ çözücü zeminsol Nasıl kullanılır ? Silme, püskürtme ve Otomatik zemin yıkama makinelerinde seçilecek ürüne göre kullanım imkanı vardır.

Ağır Yağ Çözücü Zemin-sol Epoksi manüel kullanımı

Ağır yağ çözücü zeminsol
Manüel kullanımda 1 birim ağır yağ çözücü 10 birim su ile seyreltilerek zeminlere dökülür. Bir müddet beklenerek daha sonra fırçalama yapılır. Daha sonra çek pas ile çekilerek kuruması beklenir. Zemin işlem açısından bolca köpürtülmesi gerekir. Çünkü zemindeki yağın sabunla-şıp sabunlaşmadığı bu şekilde anlaşılmaktadır. Sabunla şan yağ köpürdüğü için zemini temizlemenin göstergesi budur.

Ağır Yağ çıkarıcı Zemin-sol Epoksi makine ile kullanımı

Yağın ağırlığına göre su ile seyreltilerek otomatik zemin yıkama makinesi konur. Köpüğü kontrollü bir ürün olduğu için zeminde ve makinede köpürmeyecektir. Zeminde dikey ve yatay olarak makinenin ilerletilmesi ile yol açılır. Arka çek pas ve su emici çalışmasına dikkat edilmelidir. Zeminde birkaç defa ilerlemek yeterlidir. Yağ tamamen çıkıp temizlendiği düşünüldüğünde normal kullanım sucrubby-pro kullanımına geçilir. Gıda işletmeleri için kokusuz tipi mevcuttur.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :27.03.2017