Beton zeminlerin temizliklerinde kullanılması gereken Ağır yağ sökücü betonsol. Beton zemine zarar vermeden kolay bir şekilde zemindeki yağları temizlemeniz için üretilmiştir. Bu tür ürünlerin kullanımı ve nasıl uygulanacağı ile ilgili bilgiler vereceğiz. Siz sorunlarınızın çözümünde bu bilgiler ışığında ürünlerinizi seçerken bizde size yardımcı olmanın hazzını yaşacağız.

Ağır yağ sökücü, ağır yağ çözücü, zemin, betonsol

Beton zeminlerden Kullanılan yağ kirliğini temizlemek ve Ortamın yağdan arındırılmasını sağlamak için Ağır yağ sökücü, ağır yağ çözücü betonsol kullanılır.

Ağır yağ sokucu Betonsol neden kullanılır ?

  • İş güvenliği için ortamda bulunan iş kazalarına sebebiyet verebilecek yağların temizlenmesi için
  • Kalite politikası açısından kazara dökülmüş yağların ortamdan arındırmak için
  • Atık yağların atıklarının giderlere karışıp arıtmaları veya çevreyi kirletmesini önlemek için Ağır yağ sökücü Betonsol kullanılır.

Ağır yağ cozucu Betonsol nasıl kullanılır ?

Silme, püskürtme ve otomatik zemin yıkama makinelerinde kullanılır. Beton zemin özellikleri ve ortam dikkate alınmalıdır. Gider ve sökülen yağın deşarjı nasıl yapılacağı önemlidir. Yağ sıvılaşacağı için temizlik kolay olsa da betonun yağı emip emmediği önemlidir. Beton yağı emmiş ise farklı ürün kullanılması gerekir. Bazı betonların özel yapısı nedeni ile çözüm bu yapıya göre şekillenmelidir. Çözüm sunmak doğru bilgi ile doğru orantılıdır.

Ağır yağ çıkarıcı Betonsol fiyat?

Konsantre bir ürün olduğu için ekonomik birim maliyetler sunar. Maliyet çıkartmak bidon fiyatı olarak baktığınızda kolay gelebilir. Fakat birim maliyet hesabı bizim işimizde daha önemlidir. Siz iki ayrı firma fiyatını karşılaştırırken bidon veya kg fiyatı karşılaştırabilirsiniz. Fakat total kullandığınız ürün miktarlarını karşılaştırmanız gerekliliği daha önemlidir. Bir bidon ucuz ürün ile 10 metrekare temizlik yaparken bir bidon pahalı ürün ile 100 metrekare alan temizlemeniz maliyetinizi oldukça fazla etkileyecektir.

Ağır yağ cikarici Betonsol ambalaj?

  • 30 kg pe bidon
  • 60 kg pe bidon
  • 210 kg pe varil
  • 1000 kg IBC tan ile sevk edilir.
Son güncelleme tarihi :05.09.2016
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan