Klorlu solventlere alternatif olarak sunulan yağ sökücü doğal solvent ürünleridir. Genel kullanım sahası bakımından tam klorlu solvent alternatifi olmasa da sökücü özelliği niteliğinden dolayı bir çok sektörde kullanılmaktadır. Genel yağ sökücü niteliği üst seviyede olmasına rağmen yağ bazlı oluşu seçim açısından önemlidir. Neticesinde genellikle uçucu ürün isteyen işletmeler için genel bir alternatif değildir yağ sökücü doğal solvent. Yağ çözücü doğal solvent kategorisi biraz kafa karıştırabilir. Fakat en doğru sonuçlar da bu yağ çözücü doğal solvent kategori altında çıkmaktadır.

Yağ sökücü doğal solvent çeşitleri

Yağ sökücü doğal solvent Özellikle zararlı solventlere alternatif olarak sektörün kullanımına yağ sökücü doğal solvent sunulmuştur. Doğal solvent özellikle sanayi sektöründe mürekkep boya yaş boya veya lastik izi sökümünde kullanıldığı gibi. Tutkal sökücü vax sökücü, vernik sökücü gibi kullanım alanları vardır. Konsantre yağ çözücü özelliği yanında boya sökücü özelliği üst düzeyde bir üründür. Paslı yüzeylerde işlem yapılacak ise öncelikle pas sökücü ürün kullanılmalıdır. Su bazlı konsantre yağ sökücü isteğinizde mesasol adlı ürün doğru seçim olacaktır. Çeşitleri ile 100/% doğal tüm işletmeler için hava alanları için matbaalar için yağ çözücü doğal solvent ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Yağ sökücü doğal solvent ürün yapıları farklılıklar gösterebilir. Kimyasal içerik kısmı reaksiyon ile birbirini sıfırlayan ham maddeler ile seçilen ürünler genellikle % 100 e varan doğallık sağlarlar.

Yağ çözücü doğal solvent nasıl bir yapıdadır.

Gıda tüzüğüne uygun olması ürünü doğal yapmaz ürün seçimlerinden bir örnek vermek gerekir ise potasyum asetat doğal bir üründür. Çünkü reaksiyon başka bir malzemeye dönüşen kimyasal yapı tamamen zararsız hale gelir diyebiliriz. Su doğal bir yapıdır fakat gerçeğine baktığımızda insanlığın varoluş sebebi dünyanın yaşamına yön veren maddedir. Yaşamımız için çok önemli bir yapı taşıdır. Fakat fazlası zehirleyici öldürücü ve yok edicidir. Kimyasala bakış açınızda bu şekilde olmalı doğal ürünler dahi olsa fazla ürün her zaman zararlıdır. Bu nedenle % 100 doğal yada natural gördüğünüz her şeye şüphe ile yaklaşın. Çünkü kimyasal yapılar genellikle doğal yapılardan oluşmaktadır. Bu nedenle siz aslında doğal zannederken kimyasalın kontrolsüz olanını kullanırsınız. Yağ sökücü doğal solvent alımlarınız da lütfen dikkat edin.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :10.04.2017