Klorlu solventlere alternatif olarak sunulan bir üründür. Genel kullanım sahası bakımından tam klorlu solvent alternatifi olmasada sökücü özelliği niteliğinden dolayı birçok sektröde kullanılmaktadır. Yağ sökücü niteliği üst seviyede olmasına rağmen yağ bazlı oluşu neticesinde genellikle uçucu ürün isteyen işletmeler için genel bir alternatif değildir.

Yağ sökücü doğal solventler

Özellikle zararlı solventlere alternatif olarak sektörün kullanımına sunulmuştur. Doğal solvent özellikle sanayi sektöründe mürekkep boya yaş boya veya lastik izi sökümünde tutkal sökücü vax sökücü, vernik sökücü gibi kullanım alanları vardır. Yağ çözücü özelliği yanında boya sökücü özelliği üst düzeyde bir üründür. Paslı yüzeylerde işlem yapılacak ise öncelikle pas sökücü ürün kullanılmalıdır. Su bazlı konsantre yağ sökücü isteğinizde mesasol adlı ürün doğru seçim olacaktır.

Çeşitleri ile 100/% doğal tüm işletmeler için havaalanları için matbaalar için yağ sökücü solvent ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Doğal ürün yapıları farklılıklar gösterebilir. kimyasal içerik kısmı reaksiyon ile birbirini sıfırlayan hammeddeler ile seçilen ürünler genellikle % 100 e varan doğallık sağlarlar.

Gıda tüzüğüne uygun olması ürünü doğal yapmaz ürün seçimlerinden bir örnek vermek gerekir ise potasyum asetat doğal bir üründür. Çünkü reaksiyon başka bir malzemeye dönüşen kimyasal yapı tamamen zararsız hale gelir diyebiliriz.

Su doğal bir yapıdır fakat gerçeğine baktığımızda insanlığın varoluş sebebi dünyanın yaşamına yön veren madde yaşamımız için çok önemli bir yapıtaşıdır. Fakat fazlası zehirleyici öldürücü ve yokedicidir. kimyasala bakış açınızda bu şekilde olmalı doğal ürünler dahi olsa fazla ürün herzaman zararlıdır. Bu nedenle % 100 doğal yada natural gördüğünüz herşeye şüphe ile yaklaşın.

Son güncelleme tarihi :21.09.2016
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan