Endüstriyel Yağ Sökücü No OiL ph seviyesi ile ön plana çıkar. Güçlü yağ çözücü sanayi sektöründe suyun teması ile problem olamayan tüm yüzeylerde kullanılır. Genel kullanım konsantre yağ sökücü ürünüdür. Boyaya zarar vermeyen yapısı cilt teması ile tahrişe sebebiyet vermeyen içeriği önemli tercih sebebidir.

Yağ çözücü formülü ve Konsantre Yağ sökücü-nooil farkı

Kimyasal förmülü geri yağlayıcılar ve özel inceltici soya yağları ile formüle bir üründür su ile seyreltilip kullanılması mümkün iken direk kullanım imkanı da sağlamaktadır. Konsantre Yağ çözücü niteliği genellikle yağı yağ ile birleştirmek sureti ile gerçekleşir daha sonra alt temizleyici ajanlar devreye girerek özel bir yapı ile yüzeyde temiz ve koruyucu bir film tabakası bırakır. İşlevsel özelliği buradan gelir Ph seviyesi nötr olan bir üründür ele cilde ve vücuda zarar vermez. Asetat esaslı bir endüstriyel yağ çözücü dür. Aslen üretimi yağ çözücü olarak yapılmadı bir deney sırasında kazara bulundu. % 100 doğal üretimden sonuca giden bir tesadüftü. Zaten kimyanın kötü tesadüf değilmidir.
  • Formülasyon çabamız doğada hızla parçalanabilen aynı zamanda uzun süre yanmayan ve donmayan bir üründü. Tesadüfler öyle bir aşamaya getirdi ki bir baktık harika bir konsantre yağ çözücü ürünümüz olmuş. Çift taraflı kullanıyoruz sektörde keyifle.

Konsantre yağ çözücü No-oil Nasıl kullanılır

Kullanım talimatında aksi belirtilmedikçe Konsantre yağ sökücü NOoil kullanım talimatına uyunuz. Su ile çoğaltmak sureti ile kullanılır. Ph seviyesi nedeniyle boyalı yüzeye zarar vermez. Öncelikle denemenizi yaptığınız şekilde uygulayınız. Sprey aparatı ile stabil kullanılır. Daldırma veya silmede uygulamak mümkündür. Elektrik ve elektronik aksamlar da akım var iken kullanmayınız. Sıvı likit şekilde satışı yapılmaktadır. Orijinal ambalajı harici ürünleri kabul etmeyiniz. Delik yırtık ve hasarlı ambalajları kabul etmeyiniz. 

Yağ sökücü Fiyatı 6.00 TL ile 240.00 TL arasında değişmektedir.

Fiyatlara takmış durumdayım fena bir şekilde. Arkadaş işine yaramayacak bir yağ çözücü fiyatı seni neden ilgilendirsin. Yada her ucuz konsantre yağ sokucu işini çözecek mi. Ya da Pahalı endüstriyel yağ çözücü işini çözecek mi anlayamıyorum. İçerik konsantrasyon istemine ve parfüm isteğine göre fiyatları değişiklik gösterebilir. Konsantre olması niteliğinde oldukça ekonomik birim maliyetlerde kullanma imkanı sunmaktadır. Ambalaj bilgileri ise 30 lt 21o lt 1000 lt ve 16000 lt olarak değişmektedir. firmalara göre özel istek ile üretim yapılabilmektedir.

Son güncelleme tarihi :19.09.2016
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan