Endüstriyel Yağ Sökücü No OiL ph seviyesi ile ön plana çıkar. Güçlü yağ sökücü sanayi sektöründe suyun teması ile problem olamayan tüm yüzeylerde kullanılır. Genel kullanım yağ çözücü ürünüdür. Boyaya zarar vermeyen yapısı cilt teması ile tahrişe sebebiyet vermeyen içeriği önemli tercih sebebidir.

Yağ çözücü formülü Yağ sökücü-nooil

Kimyasal förmülü geri yağlayıcılar ve özel inceltici soya yağları ile formüle bir üründür su ile seyreltilip kullanılması mümkün iken direk kullanım imkanıda sağlamaktadır. Yağ çözücü niteliği genellikle yağı yağ ile birleştirmek sureti ile gerçekleşir daha sonra alt temizleyici ajanlar devreye girerek özel bir yapı ile yüzeyde temiz ve koruyucu bir film tabakası bırakır. İşlevsel özelliği buradan gelir Ph seviyesi nötr olan bir üründür ele cilde ve vücuda zarar vermez.

Yağ çözücü fiyatları Nooil

İçerik konsantrasyon istemine ve parfüm isteğine göre fiyatları değişiklik gösterebilir. Konsantre olması niteliğinde oldukça ekonomik birim maliyetlerde kullanma imkanı sunmaktadır.

Ambalaj bilgileri ise 30 lt 21o lt 1000 lt ve 16000 lt olarak değişmektedir. firmalara göre özel istek ile üretim yapılabilmektedir.

YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan