Kara yolları kamyonları veya kara yolu taşıtları gibi zift taşıma veya üretimi yapanlar için ağır yağ ve zift sökücü ziftixir ürünümüz. Ağır yağ ve zift çözücü ziftixir ile çok kolay bir şekilde araç boyasına zarar vermeden temizlik yaparsınız. Ağır yağ ve zift temizleme ziftixir ile çok kolaydır. Bir bez veya fırça vasıtası ile zift veya bütüm üzerine sürülerek veya dökülerek temizlik yapılır.

Ağır yağ ve zift sökücü ziftixir nedir

Ağır yağ ve zift sökücü ziftixir Kara yolların da zift çalışmaları esnasında kamyonlar veya zift üretimi yapan makinelerin temizlenmesi için üretilmiştir. Genel araç kullanımına da uygundur. Ürünümüz boyaya zarar vermez, tek silmede en ağır zift lekesini dahi çıkartır. Tüm kara yolu üretim ekipmanları veya yeni dökülmüş asfalt üzerinden geçen araçlarda oluşan zift lekelerini Ağır yağ ve zift çözücü çıkartır. Özel formülüze edilmiş boyaya zarar vermeyen zift sökücü ürünümüzdür.

Ağır yağ ve zift çözücü ziftixir neden kullanılır.

Ağır yağ ve zift çözücü ziftixir Çeşitlerine ve kullanılacak yerlere göre ağır yağ ve zift sökücü çeşitleri mevcuttur. Üretim makineleri iç temizlikleri için farklı bir Ağır yağ ve zift çözücü kullanılmaktadır. Üretim kazanları ve kamyonlar için ağır yağ ve zift sökücü ziftixir. Kara yolu araç trafiğindeki binek yada ticari araçların yol kirlerinden arındırmak için ağır yağ ve zift sökücü ziftixir kullanılır.
Neden Ağır yağ ve zift sökücü ziftixir ürün kullanmalıyım?
  • Zift birikmesi araç üzerinde çoğalmaya başlayınca katman oluşturur. Söküm esnasında boyaya veya etrafa zarar vermesini önlemek için ağır yağ ve zift çözücü ziftixir kullanılır.
  • Araç görsel ve çevresel olarak daha iyi görünüm sağlamak için
  • Makine ve ekipmanları tekrar kullanabilmek için ağır yağ ve zift sökücü ziftixir ürün kullanılmalıdır.

Ağır yağ ve zift temizleme ziftixir Nasıl kullanılır.

Ağır yağ ve zift temizleme ziftixir Ağır yağ ve zift çözücü silme olarak uygulanabilmektedir. Püskürtme ve basınçlı yıkayıcılar ile ağır yağ ve zift temizleme kullanımların da tanka konularak kullanılır. Direk kullanım ağır yağ ve zift çözücü türleri de vardır. Konsantre olan ağır yağ ve zift temizleme kullanıldığında ekonomik birim maliyetleri ile kullanım sunar. 30 kg pe bidon 60 kg pe bidon 210 kg pe bidon 1000 kg IBC tank olarak satışa sunulmaktadır.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :11.04.2017