Tükenmez kalem lekesi sökücü ürünler kişisel ve evsel satışımız yoktur. Deri cinsi ve boya cinsine göre sökücü ürünler endüstriyel olarak mevcuttur. Deriden tükenmez kalem izi sökücü ürünler genel olarak tükenmez kalemin cinsi göz önüne alınarak formüle edilir. Deriden tükenmez kalem lekesi sökücü ve deriden tükenmez kalem lekesi nasıl sökücülür gibi sorunlar ile ilgili sanayicilerimize yardımcı olabiliriz.

Kimyasal boya Çıkarıcı ve boya Çözücüler boya lekeleri ile ilgili işinize yarayabilir.

Deriden tükenmez kalem lekesi sökücü ürünler yapısı itibari ile deri üzerindeki izleri temizlemek için üretilmiştir. Bazı deriler üzerinde izlerin çok ufak kısmı kalabilmektedir. Tükenmez kalem lekesi sökücü ürünlerde aldığımız şikayetler ambalajlar ile ilgilidir. Tükenmez leke çözücü deriye zarar vermeden sökmesi ile ilgili şikayet olarak çok geri dönüş almadık. Yapılan numune deney çalışmasında 17000 ücretsiz numune gönderilmiştir. Tükenmez kalem lekesi sökücü deri koltuk kalem izi sökücü olarak denenmiştir.Dderi için kalem izi sökücü bu denemelerden başarı ile geçmiş özel bir üründür. Endüstriyel satışlarımız içerisinde tükenmez kalem lekesi sökücü mesa kimya ürün kodu tkls dir.

Leke çıkarıcı ürünler

Leke çıkarıcı ürünleri denemelerini yaparken lütfen dikkatli olunuz. Mümkün ise bir başka noktada leke temizleme ürününü denetiniz. Renk ve malzemelere zarar verip vermediğine mutlaka bakınız. Çünü her nokyada denenmiş olsada leke çözücü ürünler yinede eksik noktaları kalabilmiş olması olasıdır. Bu nedenle bu işlemleri yapmadan önce önleminizi alınız.

Leke temizleme için yapılması gerekenler.

Öncelikle başka bir ürün ile leke çıkartmaya çalışmayınız. Çünkü muhtemelen çıkartmayan ürün bir sonraki işe yarayacak ürün açısından çok büyük bir eksidir. Bu nedenle deneyeceğiniz ürün mutlaka çözüm alacağınız leke çıkartıcı olmalıdır.