Boya altı astar uygulamaları oldukça farklı boya sökücü ürün gerektirebilir. Bu nedenle özellikle astar uygulamaları orantısız olabilir. Farklı tip astar uygulamaları için uygun astar sökücü ve çözücü ürün gereksiniminde kullanılır. Kazıma veya canavar zımpara kullanımını önlemek amacı ile üretilmiş bir üründür. Bunların saç ve kaportaya verdiği hasara karşı üretilmiştir.
Astar boya sökücü

Astar boya sökücü veya astar sökücü nedir

Astar boya sökücü çok kalın astar tabakalarının boyalarını sökmek için üretilmiştir. Astar boya sökücü Metal üzerine üretim esnasında çekilmiş kalın astarların normal boya sökücü ürünlerin çalışmadığı durumlarda kullanılan boya çözücü türevidir. Astar boya sökücü kalınlığın oluştuğu veya eskiyen astarların yüzeyden kazınmasını imkansız kıldığı durumlarda kullanılan boya sökücü ürünler grubundadır. Yapısı diğer boya sökücü ürünlerden daha sert ve agresiftir. Bu nedenle yüzeyde işlem süresi daha uzundur. Astar boya sökücülerin kısıtlı kullanım alanları vardır bu nedenle Astar boya sökücüler üretildiği andan itibaren 3 ay içerisinde tüketilmesi gerekir.
astar boya çözücü

Astar Boya sökücü ve astar sökücü nasıl kullanılır

Jel veya sıvı tipte temin edebilirsiniz. Astar boya sökücü Jel tipi fırça veya rulo ile sürülerek yüzeyde tutunur. 15 dakika kadar bekledikten sonra yüzey den astar ile beraber sökülür. Jel ürünlerin kullanımı daha kolay ve maliyet açısından daha ekonomik kullanım imkanı sunar. Sıvı ürünlerde ise ilk kurulum maliyeti oldukça yüksektir. Bu nedenle yatırım maliyetini karşılayacak seri bir iş olmak zorundadır. Daldırma prosesleri plastik kaplamalı tanklardan oluşmalıdır. Tanklar üzerinde calaskal hareket edecek şekilde olmalıdır. Calaskal ile sepetler içine konulan parçalar tanka daldırılır. Bir müddet bekletildikten sonra astar boya sökücü ile boyası sökülen ürünler durulama yapılır. Durulama yapılan ürünler paketlemeye hazırdır. Tank içerisindeki malzeme üzerine ilaveler ile kullanılabilir. Tankın değiştirilmesi gerekmez. Astar boya sökücü ve astar sökücü gençleştirme kabul eder.
Astar boya sökücü ürünlerin ambalajları.
  • 35 kg pe bidon
  • 250 kg pe varil
  • 1200 kg IBC tank
  • 18000 kg Tanker olarak satışı mümkündür.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :20.01.2017