Daldırma boya sökücü ürünler sistem ürünüdür. Toplu boya sökümü için sistem içerisinde daldırma boya çözücü kullanılırlar. Sistemde kullanmak için tasarlanan daldırma boya sokucu ürünler ekonomik kullanım için tercih edilirler. Daldırma kazanları yapılarak işleme başlanabilir. Boya sökümü yapılacak en büyük parçaya göre dizayn edilmelidir. Göz önünde bulundurulması gereken en önemli nokta daldırma boya çözücü ürünlerin tip seçimleridir. Asidik daldırma boya cozucu, alkali daldırma boya cikarici ve ph nötr daldırma boya sökücü tipleri mevcuttur.

Daldırma boya sökücü ürüne neden ihtiyaç duyulmuştur

Daldırma boya sökücü sanayi üretiminde yüksek oranda aparat boya sökücü. Yada Askı boya sökücü, jant boya sökücü, cant boya sökücü ve boya yardımcı malzemeler için boya sökücü olarak kullanılmaktadır. Toplu boya sökümü için idealdir. Sökülecek boya cinsine göre seçim yapılmalı. Daldırma boya çözücü sistemi baştan tasarlanmalı sistem başladıktan sonra ilaveler çok zordur.
Daldırma Boya sökücü kullanılmadan önce yakılarak veya birçok kimyasal ile sıcak yapılan işlem. Soğuk ve daha ekonomik uzun sürelerde yapılmak yerine daha kısa sürelerde boya sökme işlemi için kullanılmaktadır. Fakat daldırma boya çözücü Ürünün gençleştirme kabul etmesi ve kullanım süresinin istendiği gibi uzatılması mümkündür. Diğer tüm ürünlere göre ekonomik ve kullanılabilir yapısı her sektöre göre uygunluğu daldırma boya çözücü ürün kullanılabilir kılmaktadır.

Daldırma boya çözücü kullanım alanları

Daldırma boya sökücü
Daldırma boya sökücü toplu boya sökme işleminde daldırma boya çözücü kullanılması maliyet açısından olduğu kadar hız açısından da daldırma boya sökücü önemli bir üründür. Boya sanayinde kullanım için tasarlanmış daldırma, boya sökücüler, boya çözücüler, ürünlerdendir. Daldırma olarak kullanım imkanı vardır, tüm boyalarda etkilidir, tüm metal ve dayanıklı plastik üzerindeki boyayı sökme işlemi için kullanılır. Yanıcı bir boya sökücü değildir. Gerekli güvenlik önlemleri alınmalıdır. Eldiven maske ve uygun havalandırma sağlanmalıdır. Boya atıkları mutlaka tehlikeli atık kuruluşlarına teslim edilmeli ve belgelendirilmelidir. Kimyasal söküm tankı genellikle işletme kapatılınca boşaltılır. Fakat yinede kazara dökülmelere karşı uygun sistem baştan oluşturulmalıdır. Daldırma yapamayacak kadar büyük parçalar için boya sökücü jel ürün tavsiye ederiz.

Daldırma boya sökücü ambalaj şekilleri ürün ambalajları

daldırma boya çözücü
  • Daldırma boya sökücü 35 kg pe bidon ambalajlarda
  • Daldırma boya çözücü 250 kg pe varil ambalajı ile.
  • 1200 kg olarak satışı yapılmaktadır.
  • Ürün satın alma yapmadan önce ücretsiz numune isteyip denemesini yapabilirsiniz. Bu şekilde satın alma yaptık dan sonra ortaya çıkabilecek sorunlar anlaşılmış olacaktır.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :04.08.2017