Daldırma boya sökücü ürünler sistem ürünüdür. Toplu boya sökümü için kullanılırlar.

Daldırma boya sökücü ürüne neden ihtiyaç duyulmuştur ;

Daldırma boya sökücü sanayi üretiminde yüksek oranda aparat boya sökücü, Askı boya sökücü, jant boya sökücü, cant boya sökücü ve boya yardımcı malzemeler için boya sökücü olarak kullanılmaktadır. Toplu boya sökümü için idealdir.

Daldırma Boya sökücü kullanılmadan Önce yakılarak veya birçok kimyasal ile sıcak yapılan işlem soğuk ve daha ekonomik uzun sürelerde yapılmak yerine daha kısa sürelerde boya sökme işlemi için kullanılmaktadır. Daldırma Boya sökücü Ürünün gençleştirme kabul etmesi ve kullanım süresinin istendiği gibi uzatılması mümkündür. 

Diğer tüm ürünlere göre ekonomik ve kullanılabilir yapısı her sektöre göre uygunluğu daldırma boya sökücü ürün kullanılabilir kılmaktadır

Daldırma boya sökücü kullanım alanları ;

Daldırma boya sökücü toplu boya sökme işleminde daldırma boya çözücü kullanılması maliyet açısından olduğu kadar hız açısından da daldırma boya sökücü önemli bir üründür.
Boya sanayinde kullanım için tasarlanmış daldırma, boya sökücüler, boya çözücüler, ürünlerdendir.
Daldırma olarak kullanım imkanı vardır, tüm boyalarda etkilidir, tüm metal ve dayanıklı plastik üzerindeki boyayı sökme işlemi için kullanılır. yanıcı bir boya sökücü değildir, zehirli gaz çıkışı yoktur.

Daldırma boya sökücü ambalaj şekilleri;
Ürün ambalajları

  • 35 kg
  • 250 kg
  • 1200 kg olarak satışı yapılmaktadır.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan