Endüstriyel daldırma boya çözücü işlemi için asidik boya sökücü ürünler daha çok kullanılır. Boya çıkarma yöntemlerinde hız ve stabilize isteyenler için kesinlikle en önemli ürün. Çünkü hızlı işlem ve boya çıkarma kalitesi yüzeye hiç atık bırakmaması önemli ölçüde avantajlarıdır. Boya sökücü asit bu nedenle söküm sonrası işçiliği azaltır. Buda maliyetler ile direk doğru orantılı olarak işletmeyi kara geçirir.

Boya sökücü asidik kullanım alanları

Boya sökücü Asit bazlıdır çok güçlü bir boya sökücü üründür. Daldırma olarak kullanılır içeriğinde metal koruyucular ve gaz çıkış önleyiciler ile güvenli hale getirilmiştir. işletme açısından özel kurulum yeri ve sürekli kontrolü gerekir. Çevresel önlemler alınmalıdır. Bertarafı yönetmeliklere göre yapılmalıdır. Her türlü boyayı söker ve çözer. Acid type paint remover. Boya sökücü ürünler içerisinde kazan içerisinde ayarlaması yapılabilir olması ile bilinir. Çok yüksek boya sökücü efekti ve sürekli kullanımda hep aynı boya sökme gücü performansı ile ön plana çıkar. Boya sokucu ürün içerisine el ile müdahale yapılmayan bir üründür. Kesinlikle cilt temasında kaçınılmalıdır.

Boya sökücü asidik kullanım önlemleri ;

Asidik boya çözücü asit bazlıdır yüksek oranda cilt tahrişi vardır dikkat edilmelidir. Asit bazlı boya sökücü ürünler özel tanklarda işlem yapılmalıdır. Kullanılan tankların metal olmaması önerilir. Daha çok plastik dayanımı yüksek tanklar veya metallerin kaplanması ile uygulama yapılmalıdır. Asit bazlı boya çözücü ilave kabul eder sürekli yenilenebilir eksilen kadar ilave edilmesi gerekmektedir. Asidik boya sökücü atık olarak çıkmaz. Acid bazlı boya sökücü sürekli asidik boya çözücü kullanımlarında el cilt teması yaşanmaması gerekmektedir. Tahriş edici ve doğa için zararlı ürünlerdi boyayı toz haline getirdiği için boya atıklarının süzülmesi ve bertaraf edilmesi gerekmektedir.
Boya sökücü asidik Ambalaj şekilleri;
  • 30 Kg Deneme ambalajı genellikle küçük işletmeler için ürün testi için önerilir.
  • 210 Kg yarı standart ambalajları küçük ve orta ölçekli işletmeler küçük sistemlerde kullanım için alınabilir
  • 1000 ve 16000 Kg olarak endüstriyel kullanım için asidik boya sökücü sistemler için sunulmuştur.
Öneriler : Boya sökücü asidik ürünler gibi boya sökücü jel ürünlerde asidik olarak üretebilir. Kullanım miktarlarına göre lütfen iletişime geçiniz.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :20.01.2017