Endüstriyel boya sistemlerinde hatalı boyalar için boya sökücü kullanım işlemi değişmektedir. İstenen söküm özelliği ve niteliğine göre sistem ve türev değişikliği sebebi ile alkali boya sökücü ürün ihtiyacı olmuştur. Özel boyalarda sökümü çok farklıdır.

Boya Sökücü Alkali nedir

Boya sökücü alkali ürünlerin kullanımı daldırma veya jel tipindedir. Kullanım amacı daha çok boya parçalarının daha küçük boyutta sökülmesin sağlamak amacı ile kullanılır. Partikül boyutları küçülen boya parçacıkları filtreleme sistemi ile sistemden daha kolay alınması için kullanılır.

Boya sökücü alkali ürünümüzün tanımı ve kullanım alanları

Alkali boya sökücü tüm metal plastik gibi aksamlardan boya sökme işlemi için kullanılır sıcak veya soğuk olarak kullanılabilen boya sökücü grubundadır. Tüm yüzeylerde güvenle Alkali boya sökücü, alkali boya çözücü alkali boya çıkarıcı ürünler kullanılır. Alkali boya sökücü çözücü ürünler sistem ürünleridir daldırma olarak kullanılır. Alkali boya çıkarıcı sökücüler çözücüler ve çıkarıcılar yanıcı parlayıcı ve patlayıcı değildir. Alkali boya sökücü ürünler tüm metallere göre üretilmiştir. Yüksek ph lı ürün grubundadır. Sökme zamanları solvent bazlı boya sökücü ürünlere göre daha uzundur. Solvent bazlı boya sökücü ürünlere göre daha zararsız ürünlerdir.

Alkali boya sökücü nasıl kullanılır

Genellikle daldırma olarak kullanılır. Alkali jel boya sökücü jel üründe mevcuttur. Daldırma tanklarına konulan alkali boya sokucu içerisine boyası sökülecek parçalar daldırılır. Tankların yapısı plastik veya metal olabilir. Daldırma sepetlerine konarak parçaların calaskal ile alkali boya çözücü sıvı içine daldırılması sağlanır. Bu işlem esnasın sıvının dolumuna dikkat edilmelidir. Bir müddet bekletilen parçalar boyalarnın söküldüğünden emin olunduktan sonra çıkartılır ve durulanır. Lütfen standart güvenlik önlemlerini alınız. Yasalar gereği olması gereken tüm güvenlik önlemleri sds lerinde yazmaktadır. Onaylı sds lerini tarafımızdan isteyebilirsiniz.

Boya sökücü alkali ürünümüzün ambalaj şekilleri

  • 30 litre deneme ambalajı ile alkali boya cozucu satın alabilirsiniz.
  • 210 litre yarı standart ambalajı ile alkali boya sokucu temin edilir.
  • 1000 litre Standart ambalajı ile sevkini isteyebilirsiniz.
  • 25 kg çuval olarak endüstriyel kullanım için hizmetinize sunulmuştur.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :20.01.2017