Bir ürün düşünün yanında katkısı ile boya sökücü istediğiniz derecede söküm hızını ayarlayabiliyorsunuz. Tüm metallerde tek ürün kullanıyorsunuz. işletmenin yada satıcının hareket kabiliyetini düşünün. İşte bu boya sökücü katığı ile zenginleştirilen ürüne Mx-Complexyn diyoruz. Makine boyası veya tüm boyalarda etkili bir boya çözücü jel veya isterseniz sıvı.

Boya sökücü MX-COMPLEXYN nedir

İşletme içerisi yada mobil uygulamalarda her boya sökücü her işlevi yapmaz. Burada hareket kabiliyetini artıran önemli faktör katkıdır. Bu katkı yanınızda olduğu sürece ana malzeme içerisine ilaveler ile boya sökücü jel sorun çözüm noktasında sizin ile kim yarışabilir. Firma ve ürün hareket kabiliyeti ve çözüm noktasında sınırları ortadan kaldıran bir boya çözücü uygulaması oluyor.
  • Makine boya sökücü, pres boya sökücü, toz boya sökücü, fırın boya sökücü, elektrostatik boya sökücü, boya sökücü ve boya çözücü, ürünümüzdür.
  • Makine boya sökücü, toz boya sökücü, fırın boya sökücü, jel boya sökücü ve jakar boya sökücü.
  • Makine üretim sektöründe üretilen tüm makine aparat veya hatalı boyaların sökülmesi için kullanılan boya sökücü kimyasal.
  • Dik yüzeylerde tutunabilen boya sökücü, preslerin bakımlarında eski boyanın boya çözücü ile sökülmesi için kullanılabilir, ahşap boyalarının yada vernikler inin ve boyasının sökülmesinde boya Boya sökücü kullanılabilir tüm tekstil makinelerinin revizyonunda boya sökme amaçlı kullanılabilir.
  • Aluminyum ve tüm metallerde güvenle kullanılan boya sokucu ürünler.

Boya sökücü MX-COMPLEXYN Nasıl kullanılır

Katık oranı boya sökücü yüzeye uygulama esnasında artırılarak gerçek oran bulunur. Daha sonraki işlemde aynı katkı sayesinde sorunlu çözüm niteliği ortadan kalkacaktır. Katıklar iki tipte olabilir. Alkali katık katkısı veya asidik katık katkısı olarak yapılabilir. Katkı seviyesi ana kimyasal ile reaktif etki göstermez. Bu nedenle tehlike yaratmaz. Kullanım ortamına göre belirlenen alan ve süre hep aynı kalması açısından katık hep aynı oranda katılmalıdır. Ürün içerik olarak boya sökücü yapısından daha çok ham madde yapısal özelliği taşır. Bu nedenle içerik kimyasallar söküm esnasında hız yada yüzey gerilimini en üst seviye ye çıkarması için tasarlanmıştır. 


YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :24.01.2017