Büyük araç ve oto sanayi tamir ve bakımlarında kullanılan oto boya sökücü otoboyamax. Oto Boyaları için özellikle sonradan boyanmamış fırın boya yapılmamış zor çıkan boyalar için kullanılan oto boya çözücü. Oto boyaları, tır boyaları ve araç boyaları için hepsinde işlem görebilecek şekilde oto boya sökücü jel üretilmiştir. Küçük sanayiler oto tamirhaneleri ve servislerde genel yapılan hata zımpara ve canavar ile manüel söküm hatalarıdır. Bunların önüne geçmek için uygun araç boya sökücü fiyatları ile otoboyamax kullanımı yeterlidir. Araba boya çözücü ürünlerin bir kaç tipi vardır. Araç boya çözücü jel sürme veya püskürtme olarak kullanmak mümkündür. Arac boya sokucu ile araba boyası nasıl sökülür sorusu video dadır. Araba boyasını ne söker araba boya kaldırıcı nasıl kullanılır. Araba boya kaldırma yöntemleri araba boyası nasıl sökülür araba boyasını ne söker ve oto boyası nasıl sökülür sorularının cevapları yazımız dadır.

Oto Boya Sökücü jel OtoboyamaX Kullanım alanları.

Kaporta oto boya sökücü jel ürün ve sıvı ürün kullanımları olarak oto tamir atölyelerin de sıklıkla kullanılmaktadır. Zımpara ve canavar kullanarak boya sökümde verilen zararı önler. Servislerde araç ile ilgili her türlü aksamda boya sökücü olarak kullanılır. Otomobil boya macun sokucu olarak ister kaput boya sökücü veya oto boya sökücü için kullanılır. Yada bagaj kapağı oto boya sökücü jel olarak tüm boyalı yüzeylerdeki istenmeyen boyaların sökülmesi için oto boya sökücü otoboyamax kullanılır.
  1. Motor blok boyası nasıl çıkar diye düşünmeyin oto boya sökücü jel otoboyamax ile rahatlıkla çıkar.
  2. Araba dış boya sökücü nedir diye sorunuz var ise oto boya çözücü jel otoboyamax.
  3. Otoların kaportalarında ki boyaları çıkaran kimyasal arıyor iseniz araç boya sökücü jel Otoboyamax.
  4. Oto boya sökücü araba boyasını nasıl çıkartır diye düşünmeyin videoyu seyredin oto boya çözücü jel otoboyamax rahatlıkla işinizi görür.
  5. Oto boya sökücü ilaç nedir diye sorgulamaktan bıktınız mı. Araba boya sökücü jel otoboyamax boya çıkaran ilaçtır.
  6. En hızlı boya sökücü sizler için söküm hızı ayarlanabilir oto boya çözücü jel otoboyamax en hızlı boya çıkarıcı üründür.
  7. Araba boyası çıkarma için ne kullanılır düşünmeyin ilk tercihiniz oto boya sökücü jel otoboyamax oto boyasını çok rahat sökecektir.

Oto Boya Çözücü OtoboyamaX Kullanım avantajları;

oto boya sökücü otoboyamax Boya sökme işlemini zımpara canavar ve benzeri aletler ile yapılması durumunda. Saç veya kaput aşınacak ve daha sonraki kazalar için riskli duruma gelecektir. İşletmeler hem zaman tasarrufu sağlamak hemde aracı istenmeyen hasarlardan korumak için oto boya sökücü Otoboyamax adlı ürünümüzü kullanmalarını öneriyoruz. Hem zamandan tasarruf sağlıyorsunuz aynı zamanda maliyetleri yarı yarıya indiriyorsunuz. Oto boya çözücü kullanımı çok efektif ve kesin sonuç verir. Oto boya sökücü jel ürünler sürüldükten 10 dakika içerisinde yüzeydeki boyayı kaldırır.

Araba boya çözücü jel Otoboyamax avantajları

Oto boya sökücü Araç ve oto boyası üzerinde dağılımı stabilizedir oto boya sökücü jel otoboyamax'ın. Bu nedenle zamandan elektrikten ve işçilikten kazanırsınız. Canavarın ve zamparanın saç üzerindeki tahribatını önlersiniz. Daha sonradan zımpara ve canavardan dolayı macun kullanımını azaltırsınız. Hem işini bilen bir usta aynı zamanda işçiliği önemli bir usta haline gelirsiniz.

Daldırma araç boya sökücü otoboyamax avantajları

Daldırma oto boya sökücüler grubundaki araç boya sökücü, bir kazan oluşturularak içine dökülür. Daha sonra boyası sökülecek metal parçalar veya dayanıklı plastik parçalar içine atılır. Belli bir süre beklendikten sonra ortalama 45 dakika parçaların boyası çözülmüştür. Kazandan çıkartılarak kurutulur parçanın boyası söküldüğü ve rutubet ve neme dayanmayacağı için boya sökücü sonrası koruyucu sıvı metal-guarder kullanılmalıdır. Eğer hemen boya atılacak ise metal guardere boya sökme işlemi sonrası ihtiyaç yoktur. Araç üzerindeki her türlü aksamın boya sökme, boya çözme ve boya çıkarma işleminde rahatlıkla güvenle kullanılır. Oto boya sökücü, araç boya çözücü ve araba boya çıkarıcı yanıcı parlayıcı ve patlayıcı değildir. Daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen Mesa Kimya ile iletişime geçiniz.
Son güncelleme tarihi :14.01.2017
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan