Büyük araç ve Oto sanayi tamir ve bakımlarında kullanılan Oto Boya sökücü Otoboyamax. Oto Boyaları için özellikle sonradan boyanmamış fırın boya yapılmamış zor çıkan boyalar için üretilmiştir. Oto boyaları, tır boyaları ve araç boyaları için hepsinde işlem görebilecek şekilde üretilmiştir. Küçük sanayiler oto tamirhaneleri ve servislerde genel yapılan hata zımpara ve canavar ile manuel söküm hatalarıdır. Bunların önüne geçmek için Oto boya sökücü jel Otoboyamax kullanımı yeterlidir.

Oto Boya Sökücü OtoboyamaX jel Kullanım alanları.

Kaporta boya sökücü olarak oto tamir atölyelerin de sıklıkla kullanılmaktadır. Zımpara ve canavar kullanarak boya sökümde verilen zararı önler. Servislerde araç ile ilgili her türlü aksamda boya sökücü olarak kullanılır. Otomobil boya macun sokucu olarak ister kaput boya sökücü veya kapı boya sökücü için kullanılır. Yada bagaj kapağı boya sökücü olarak tüm boyalı yüzeylerdeki istenmeyen boyaların sökülmesi için boya sökücü OtoboyamaX kullanılır.
  1. Motor blok boyası nasıl çıkar diye düşünmeyin boya sökücü jel otoboyamax ile rahatlıkla çıkar.
  2. Araba dış boya sökücü nedir diye sorunuz var ise oto boya çözücü jel otoboyamax.
  3. Otoların kaportalarındaki boyaları çıkaran kimyasal arıyor iseniz Araç boya sökücü jel Otoboyamax.
  4. Boya sökücü araba boyasını nasıl çıkartır diye düşünmeyin videoyu seyredin oto boya çözücü jel otoboyamax rahatlıkla işinizi görür.
  5. Boya sökücü ilaç nedir diye sorgulamaktan bıktınız mı araba boya sökücü jel otoboyamax boya çıkaran ilaçtır.
  6. En hızlı boya sökücü sizler için söküm hızı ayarlanabilir oto boya çözücü jel otoboyamax en hızlı boya çıkarıcı üründür.
  7. Araba boyası çıkarma için ne kullanılır düşünmeyin ilk tercihiniz oto boya sokucu jel otoboyamax oto boyasını çok rahat sökecektir.

Boya Sökücü OtoboyamaX jel Kullanım avantajları;

boya sökücü otoboyamax
Boya sökme işlemini zımpara canavar vb aletler ile yapılması durumunda saç veya kaput aşınacak ve daha sonraki kazalar için riskli duruma gelecektir. İşletmeler hem zaman tasarrufu sağlamak hemde aracı istenmeyen hasarlardan korumak için Boya sökücü Otoboyamax adlı ürünümüzü kullanmalarını öneriyoruz. Hem zamandan tasarruf sağlıyorsunuz aynı zamanda maliyetleri yarı yarıya indiriyorsunuz.
jel boya sökücü Otoboyamax avantajları
Araç ve oto boyası üzerinde dağılımı stabildir jel boya sökücü otoboyamax'ın. Bu nedenle zamandan elektrikden ve işçilikten kazanırsınız. Canavarın ve zımparanın saç üzerindeki tahribatını önlersiniz. Daha sonradan zımpara ve canavardan dolayı macun kullanımını azaltırsınız. Hem işini bilen bir usta aynı zamanda işçiliği önemli bir usta haline gelirsiniz.
Daldırma oto boya sökücü otoboyamax avantajları
Daldırma boya sökücüler grubundaki araç boya sökücü, bir kazan oluşturularak içine dökülür. Daha sonra boyası sökülecek metal parçalar veya dayanıklı plastik parçalar içine atılır. Belli bir süre beklendikten sonra ortalama 45 dakika parçaların boyası çözülmüştür. Kazandan çıkartılarak kurutulur parçanın boyası söküldüğü ve rutubet ve neme dayanmayacağı için boya sökücü sonrası koruyucu sıvı metal-guarder kullanılmalıdır. Eğer hemen boya atılacak ise metal guardere boya sökme işlemi sonrası ihtiyaç yoktur. Araç üzerindeki her türlü aksamın boya sökme, boya çözme ve boya çıkarma işleminde rahatlıkla güvenle kullanılır. Yanıcı parlayıcı ve patlayıcı boya sökücü, boya çözücü ve boya çıkarıcı değildir.
Daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen Mesa Kimya ile iletişime geçiniz.
Son güncelleme tarihi :14.01.2017
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan