Ahşap yüzeyler farklılıklar içerse de içiniz rahat olsun ahşap boya sökücü jel veya sıvı ile işiniz hal olur. Ahşap boya çözücü ürün tüm ahşap yüzeylerde ki boyaları ahşap yüzeye zarar vermeden rahatlıkla çözer. Ahşap yüzey boyaları da farklılıklar içerebilir. Aynı şekilde tüm boyalar üzerinde rahatlıkla ahşap boya çözücü etkisini gösterir ahşap boya sökücüler ahşapmax. Ahşap yüzeye zarar vermeden karartma yapmadan ahşaptan boya sökücü rahatlık ile kullanılır. Ahşap yağlı boya sökücü yüzeyin sertliğine mukavemetine etki etmeden söküm işi yapmaktadır. Sadece boyalar için kullanılmaz ahşap boya vernik sökücü olarak da kullanabilirsiniz. Ahşap boya sökücü fiyatları ahşap boya sökücü nasıl kullanılır gibi sorularınızı bizim ile iletişime geçerek çözebilirsiniz. Ahşap boya sökücü fiyat aralığı ürün kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

Ahşap Boya Sökücü Nasıl kullanılır AHŞAPMAX

Ahşap boya sökücüler kullanmadan önce yüzeyin temiz olduğuna emin olunuz. Zemin üzerinde talaş ve toz atığı fazla olmamalıdır. Çünkü ahşap boya çözücü ürünün alt yüzeye işlemesi için önünde engel olmaması gereklidir. Ahşaptan boya sökücü ürünler küçük parçalar üzerinde seri kullanılacak ise sıvı olarak satın alınmalıdır. Sıvı ahşap yağlı boya sökücü ürünler daldırma prosesi ile uyumludur. Jel ahşap boya vernik sökücü ürünler ise silme kullanıma daha uygundur. Ahşap boya sökücü nasıl kullanılır sorusu daldırma veya silme olarak kullanım ile doğru cevaplanır. Ahşap boya sökücü ürünümüz jel formundadır. Normal boya sökücü jel ürünlerden daha farklı içeriğe sahiptir. Normal boya sökücü ürünler ahşap üzerinde deformasyon yaparken ahşap boya çözücü jel ürün hiç deformasyon yapmamaktadır. Jel boya sökücü oluşu dik yüzeylerde ve eğimli yüzeylerde boya çözücü ürünün akıp gitmesinin önüne geçer. Bu nedenle kullanım avantajı sağlar. jel formunda yüzeye fırça veya rulo ile sürülerek uygulanır. Belirli bir süre bekledikten sonra yüzeyden çıkan boyalar fırça veya spatula yardımı ile yüzeyden alınır.

Ahşap Boya Çözücü Ahşapmax Tanımı

ahşap boya sökücü Ahşaplarınızın ve mobilyalarınızdaki hatalı ve istenmeyen boyalarımızın yüzeyden çıkartılması için kullanılır. Mobilya ve ahşap üzerindeki boya ve verniklerin sökülmesi için üretilmiş boya sökücü ve vernik sökücü ürünümüzdür. İster boya çeşitleri ister vernik çeşitleri tüm istemediğiniz türlerini yüzeyden rahatlıkla sökecektir. Ahşaptan boya sökücü bu işlemi yaparken ahşap ve mobilyalarımıza asla zarar vermeyecektir. Kullanıcı dostu ahşap boya çözücü istediğiniz parfüm katkısı ile sizlere sunulabilir. Ahşap boya sökücü jel ürünlerin renk koku ve ambalaj seçimleri farklılıklar gösterebilir.

Ahşap Boya Sökücüler Ahşapmax kullanım alanları

Ahşap Boya ÇözücüAhşap boya sökücü ahşapmax tüm ahşap ve boyalar üzerinde etkilidir. Ahşap türü veya boya türü fark etmeksizin tüm boya ve vernik sorunlarınızı çözer. Ahşap yağlı boya sökücü epoksi dahil tüm boyalarda etkilidir. Yağlı boyanın türü önemli değildir. Ahşap boya vernik sökücü verniğin kalınlığı ve cinsi fark etmeksizin işlem yapar. Ahşaptan boya sökücü ahşap dokusuna zarar vermez.
  • Mobilya boya sökücü üretimi esnasında oluşan hatalı boyaların, verniklerin, cilaların işletme lehine tamiri için kullanılır.
  • Ahşap hatalı boya çözücü mobilya üzerindeki eski boyaların mobilyaya zarar vermeden kolayca ahşap boya sökücü ile sökülmesi için üretilmiştir. Boya vernik sökücü ürünler ise mobilya üzerindeki verniklerin ve boyaların sökülmesi içindir.
  • Cila sökücüler grubundadır tamir esnasında kullanılan ürünlerimiz dendir.
  • Her türlü ahşap veya mobilya üzerinden ahşap boya sökücü ile ahşap boyası sökülebilir.
  • Ahşap boya sökücü işlemini güvenle yapabilirsiniz. Ahşap boya çözücü ürünler güçlü ve tahriş edici ürünlerdir. Ahşap boya çözücüler grubundaki ürünleri kullanırken mutlaka eldiven kullanınız. Ahşap boya sökücüler hızlı güvenli ve etkili temizlik imkanı sunar. Aynı zamanda işi kolaylaştırıp serileşti-ren en önemli ürünlerdendir. Mobilya cam boya sökücü ürünlerimiz cam boya sökücü camixir mobilya camları için hatalı boya sökücü ürünümüzdür.
  • Mobilya temizlik solventleri ile ilgili üretim esnasında kullanılan tipleri için Mobixir ürünümüzü tavsiye ederiz.

Ahşap yağlı boya sökücü Ahşapmax kullanım avantajları

Ahşapdan Boya Sökücü Zımpara ve canavar ile yapılan boya sökümü gibi yüzeye zarar vermez. Zımparanın yüzeye verdiği tahribatın önüne geçersiniz. Pulanya gibi kullanılacak malzemelerin aşınmasını ve ömrünü artırmaya yardımcı olur. Ahşap boya sökücü ahşapmax kullanımı yapanlar pürüzsüz bir ahşap zemin elde ederler. Ahşap boya vernik sökücü ürünlerimizi denemeden satın alma işlemine geçmeyiniz.

Ahşaptan boya sökücü fiyat ahşap boya vernik sökücü ahşap yağlı boya sökücü fiyatları

Ahşap Boya Sökücüler Ahşap boya sökücü fiyatı 5,00 tl ile başlamaktadır. Ahşap boya çözücü fiyatları 35 euro ya kadar istenilen özelliklere göre fiyatı değişmektedir. İstediğiniz ürün özellik parfüm katkısı veya ek özelliklere göre fiyatlar değişmektedir.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :05.09.2016