Ahşap yüzeyler farklılıklar içerse de içiniz rahat olsun ahşap boya sökücü ürün tüm ahşap yüzeylerde ki boyaları ahşap yüzeye zarar vermeden rahatlıkla çözer. Ahşap Yüzey boyaları da farklılıklar içerebilir aynı şekilde tüm boyalar üzerinde ratalıkla boya sökücü etkisini gösteren bir boya çözücü üründür Ahşapmax. Ahşap yüzeye zarar vermeden karartma yapmadan ve yüzeyin sertliğine mukavemetine etki etmeden söküm işi yapmaktadır.

Ahşap mobilya Boya sökücü AHŞAPMAX Nasıl kullanılır

Ahşap boya sökücü ürünümüz jel formundadır. Normal boya sökücü jel ürünlerden daha farklı içeriğe sahiptir. Normal boya sökücü ürünler ahşap üzerinde deformasyon yaparken ahşap boya çözücü jel ürün hiç deformasyon yapmamaktadır. Jel boya sökücü oluşu dik yüzeylerde ve eğimli yüzeylerde boya çözücü ürünün akıp gitmesinin önüne geçer. Bu nedenle kullanım avantajı sağlar. jel formunda yüzeye fırça veya rulo ile sürülerek uygulanır. Belirli bir süre bekledikten sonra yüzeyden çıkan boyalar fırça veya spatula yardımı ile yüzeyden alınır.
Boya sökücü Ahşapmax Tanımı;
Ahşaplarınızın ve mobilyalarınızdaki hatalı ve istenmeyen boyalarımızın yüzeyden çıkartılması için kullanılır. Mobilya ve ahşap üzerindeki boya ve verniklerin sökülmesi için üretilmiş Boya sökücü ve vernik sökücü ürünümüzdür. İster boya çeşitleri ister vernik çeşitleri tüm istemediğiniz türlerini yüzeyden rahatlıkla sökecektir. Bu işlemi yaparken ahşap ve mobilyalarımıza asla zarar vermeyecektir.
Boya sökücü

Boya sökücü Ahşapmax kullanım alanları;

  • MobilyaBoya sökücü üretimi esnasında oluşan hatalı boyaların, verniklerin, cilaların işletme lehine tamiri için kullanılır.
  • Ahşap hatalı boya sökücü Mobilye üzerindeki eski boyaların mobilyaya zarar vermeden kolayca boya sökücü ile sökülmesi için üretilmiştir. Vernik sökücü ürünler ise mobilya üzerindeki verniklerin ve boyaların sökülmesi içindir.
  • Cila sökücüler grubundadır tamir esnasında kullanılan ürünlerimiz dendir.
  • Her türlü ahşap veya Mobilya üzerinden boya sökücü ile ahşap boyası sökülebilir.
  • Ahşap boya sökücü işlemini güvenle yapabilirsiniz. Ahşap boya çözücü ürünler güçlü ve tahriş edici ürünlerdir. Ahşap boya çözücüler grubundaki ürünleri kullanırken mutlaka elpen kullanınız. Ahşap boya sökücüler hızlı güvenli ve etkili temizlik imkanı sunar. Aynı zamanda işi kolaylaştırıp serileştiren en önemli ürünlerdendir. Mobilya cam boya sökücü ürünlerimiz camixir mobilya camları için hatalı boya sökücü ürünümüzdür.
  • Mobilya temizlik solventleri ile ilgili üretim esnasında kullanılan tipleri için Mobixir ürünümüzü tavsiye ederiz.

Boya sökücü Ahşapmax kullanım avantajları

Zımpara ve canavar ile yapılan boya sökümü gibi yüzeye zarar vermez.
Son güncelleme tarihi :05.09.2016
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan