Güçlü endüstriyel yağ sökücü solvent sanayi sektöründe birçok çeşidi vardır. Yapısı ve sektörsel tanımı itibari ile bir çok yanlış anlama vardır. Bakış açımız endüstriyel yağ sökücü solventler de kullanım alanı uçuculuk ve kullanım şekline göre çok değişkenlik göstermektedir. Endüstriyel yağ çözücü solvent kullanım yapısı su bazlı veya direk olabilir. Ürün seçimi tamamen kullanım alanına has olup kullanıcı detayları net vermelidir.

Endüstriyel Yağ sökücü solvent msds

Endüstriyel yağ sökücü solventler de msds çok önemlidir. Çünkü içerik yapısı genellikle klorlu solventler den oluşur. Bu tip solventler de ise msds kısmını çok dikkatlice inceleyiniz veya cas numaralarına bakarak ürünlerin kanserojen kategorilerine bakın çok önemlidir. Endüstriyel yağ sökücü solvent direk insan sağlığı üzerinde etkileri vardır. Aynı zamanda satıcı ve alıcı firmanın bazı belgeler bulundurma zorunluluğu doğacaktır. Atık ve bertaraf problemleri ise büyük sorun teşkil eder.

Endüstriyel Yağ sökücü solvent fiyatlar

Sektörel olarak çok değişkendir. kullandığı ham madde cinsi ve menşei önemli rol oynamaktadır. Endüstriyel yağ sökücü solvent fiyatlandırma aşaması ürünün içerik ve detayları ile sınırlıdır. Formülasyon başarısı olan firmalarda sentezlenerek daha ciddi bir yaklaşım ile yapılan işlemler onaylı msds ve sds ile verilmekte olup. Birçok firmada ise endüstriyel yağ çözücü solvent standart belgesiz satılmaktadır.

Endüstriyel yağ çözücü solvent kullanım alanları

Endüstriyel yağ sökücü solvent ler sanayi ve endüstride farklı amaçlar için kullanılmaktadır. Endüstriyel yağ çözücü solvent su bazlı kullanımı farklıdır. Direk kullanım yerleri farklıdır.
  • Endüstriyel yağ sökücü solvent özellikleri ve kullanım alanları
  • Tekstil sektöründe makina bakımlarında kullanılan tipi vardır
  • Elektriksel aksamlar için temizleyici tipi vardır
  • Metal yıkama sıcak veya soğuk tipi vardır.
  • Otomat sektörü için kullanılan tipinin açıklaması
  • Endüstriyel yağ sökücü solvent Otomat ve talaşlı imalat sektörü için geliştirilen tipinden bahsedeceğiz.
  • Yağ çözücü ile yıkanacak parçalar depoda bekleyecek ise. Bekleme esnasında poşet veya streç film ile sarılıp saklanacak veya hiçbir şey sarılmadan koruma önlemi olmadan saklanacak ise. Temizlenecek olan yüzeyde kullanılacak yag sokucu kimyasalın seçiminde temizleme özelliğinin yanında olması gereken. Aynı zamanda 8 ay ile 16 ay arasında koruyacak film 00.01 mikron ile 0,01 arasında film tabakası yağ çözücü degreaser bırakmalı. Bıraktığı film tabakasının sürtünme veya işleme esnasında kendiliğinden uçan kimyasal yapıda bir yağ çözücü olmalıdır.
  • Kullanılan endüstriyel yağ çözücü solvent yanıcı ve parlayıcı olmamalıdır.
  • Endüstriyel yağ sökücü solvent yağ alma ürünü insan sağlığını teneffüste en az zarar veren türevi yani güvenli grupta olmalıdır.
  • Endüstriyel yağ sökücü solvent tekrar kullanım imkanı sağlamalıdır.
Ürün ambalajları firmadan firmaya değişkenlik gösterirken. Firmamız ambalajları 30 lt ile başlayarak 16000 lt kadar devam etmektedir. Yüzeyde pas var ise pas sökücü ürün grubumuzdan çözüm bulabilirsiniz. Boya var ise boya sökücü ürün grubumuz sizlere çözüm sunacaktır. Su sistemlerinizde kireç çözücü kullanımı yapıyor iseniz grubumuzu ziyaret ediniz.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :05.04.2017