Güçlü Yağ sökücü texmax tekstil ve tekstil ürünleri için tasarlanmış bir üründür. Tekstil sektöründe plastik aksamlar dahil Konsantre yağ çözücü olarak üretilmiştir. Çok iyi yağ çıkarıcı ve yağ temizleyici özelliği sayesinde tekstilin her alanında kullanılır. Güçlü yağ çözücü özelliği ile tekstil kumaşına ve renklerine zarar vermeden temizlenmesini sağlar. Ham kumaşta veya tekrar yıkanacak tam mamül de kullanımı mümkündür.
Yağ sökücü TEXMAX

Endüstriyel Yağ çözücü Texmax nedir

Tekstil sektörü için üretilmiş tekstilin her alanında kullanılabilen Konsantre yağ sökücü kimyasaldır. İster makine aksamı temizleyin isterseniz kumaştan leke sökücü olarak kullanın. Elektriksel aksamlar hariç her yerde tek ürün kullanın. İster lamel temizleyin isterseniz tarak temizleyin. İçerik kir yoğunluğuna göre su ilavesi ile istediğiniz yüzeyde kullanınız. Tek ürün ile tekstil firmanızın elektriksel aksam hariç tüm temizliklerini yapın.

Endüstriyel Yağ çözücü Nasıl güvenli alınır.

Yağ sökücü yağ ve Lekesi temizlenecek kumaşların cinsine gör seçilmelidir. Yağ çözücü ve leke sökücü hare bırakmamalıdır. İnsan sağlığı riski olmamalıdır. Makine sistemine uygun olmalıdır. Yag sokucu corbon türevli solventler içermemelidir. Yag cozucu kanserojen madde sınıfına bakılmalıdır. Msds ve sds leri mutlaka okunup satın alınan firmadan bu ürünler ile ilgili kanserojen olmadığına dair imzalı belge alınmalıdır. Reach tüzüğü ve Avrupa konvansiyonel sözleşmlerine göre üretildiği firmaya onaylatılmalıdır.

Konsantre yağ çözücü ham maddeleri ve açıkları inceleyiniz

Günümüzde bir çok firmanın Rusya ve avrupa ile yaşadığı en büyük problemlerin başında gelir. Radyasyon ve kansorejen madde ile temizlenen ürünlerin gümrüklerden geri dönmesi hatta satılan malın iade alınması durumları sözkonusudur. 2 büyük dev firma Clorlu solvent üretimini sırf bu nedenle durdurmuştur. Bu nedenledir ki kullandığınız ürün msdslerini mutlaka yetkili firma kaşesi ile birlikte isteyiniz. Yag sokucu alırken mutalak öncelikle msds ini inceleyiniz. Kumaş için leke ve yagcozucu alımı yaparken mutlaka danışınız.
Son güncelleme tarihi :19.09.2016
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan