Güçlü Yağ sökücü texmax tekstil ve tekstil ürünleri için tasarlanmış bir üründür. Güçlü yağ çözücü özelliği ile tekstil kumaşına ve renklerine zarar vermeden temizlenmesini sağlar. Ham kumaşta veya tekrar yıkanacak tam maülde kullanımı mümkündür.

Endüstriyel Yağ çözücü Texmax nedir

Yağ sökücü yağ ve Lekesi temizlenecek kumaşların cinsine gör seçilmelidir, yağ çözücü ve leke sökücü hare bırakmamalıdır, insan sağlığı riski olmamalıdır, makine sistemine uygun olmalıdır, yag sokucu corbon türevli solventler içermemelidir, yag cozucu kanserojen madde sınıfına bakılmalıdır, msds leri mutlaka okunup satın alınan firmadan bu ürünler ile ilgili kanserojen olmadığına dair imzalı belge alınmalıdır, reach tüzüğü ve avrupa konvansiyonel sözleşmlerine göre üretildiği firmaya onaylatılmalıdır.

Günümüzde birçok  firmanın  rusya ve avrupa ile yaşadığı en büyük problemlerin başında gelir, radyasyon ve kansorejen madde ile temizlenen ürünlerin gümrüklerden geri dönmesi hatta satılan malın iade alınması durumları sözkonusudur ki 2 büyük dev firma Clorlu solvent üretimini sırf bu nedenle durdurmuştur, bu nedenledirki kullandığınız ürün msdslerini mutlaka yetkili firma kaşesi ile birlikte isteyiniz.
yag sokucu alırken mutalak öncelikle msds ini inceleyiniz. kumaş için leke ve yagcozucu alımı yaparken mutlaka danışınız.

YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan