Bulaşık makinesi yardımcı ürünleri bulaşık yıkamadan önce kullanılan malzemelerdir. Bulaşıklar çok ağır kirler ve nişasta atıkları içeriyor ise ön bastırma malzemeleri gibi malzemeler kullanılır. Bu malzemelerin genel adı bulaşık makinesi yardımcı ürünleri olarak geçmektedir. Ön bastırma malzemeleri nişasta gibi iyice yüzeye tutunmuş kirler içindir. Bulaşık makinesi üzerindeki yükün hafifletilmesi amaçlanmıştır.

Ürün adı: Dish Deep clean

Bulaşık makinesi yardımcı ürünleri
Bulaşıklarımız için çay,kahve, yanık, nişasta ve benzeri kirler için daldırma bulaşık temizleyici. Ön daldırma malzemesi için tüm kirler için temizleyici alkali ön yıkama maddesidir. Bulaşık makinesi kullanıyor iseniz bulaşık makinesi deterjanları sanayi tipi incelemeyi unutmayınız. Bulaşıklarını da oluşmuş çay, kahve, nişasta ve kirler için daldırma olarak kullanılacak temizlik ürünüdür. Yüksek oranda klor içerir. Dezenfeksiyon oranı çok yüksektir. Kirlenmiş su çöktürülerek gider kokuları için temizleyici olarak kullanılabilir. Al-kalitesi çok yüksektir. Kullanım talimatına göre kullanınız.

Ürün adı: Deep washer dish

Bulaşık makinesi dozaj pompası ile kullanılabilen leke ve kir sökücü. Leke sökücü aplikasyon bulaşık makinesi deterjanı dır. Dozaj miktarı kirliliğe göre ayarlanmalıdır. Daha sonra yıkama ve durulama işleme yapılmalıdır. Manüel bulaşık yıkıyor iseniz bulaşık yıkama yardımcı ürünleri ni inceleyiniz. Dozaj pompası ile kullanılabilen kloraks içerikli aktif kir ve leke sökücü. Bulaşık makinesi yardımcı yıkama maddesi. Yağ çözücü gücü sizi çok şaşırtacaktır.

Ürün adı: Nişastafix

Nişasta sökücü bulaşık makinesi yıkama ürünü. Sadece nişasta sorunu yaşayan işletmeler içindir. Yüksek sert sularda kullanım için tasarlanmıştır. Ekstra su düzenleyici içermektedir. Bulaşık makinesi parlatıcı ürünler kullanıyorsanız bulaşık makinesi parlatıcıları ürünlerini inceleyiniz. Bulaşıklarda ki ağır nişasta atıklarının sökülmesi ve temizlenmesi için kullanılır. Bulaşık makinesi yardımcı yıkama maddesidir. Endüstriyel işletmenize veya mutfağınızda yağ problemleri için yağ sökücü ve çözücüler grubunu ziyaret ediniz. Fabrikanız için kaliteli Sıvı sabun, sanayi sabunu, yağ sökücü sabun ihtiyacınız için grubumuzu ziyaret ediniz. Ambalaj şekilleri ise 30 kg deneme ambalajından başlamaktadır. Önerimiz yarı standart olan 210 kg lık ambalajlar sizin içindir. Büyük fabrika veya yemek üretim mutfakları için 1000 kg IBC tanklarda satışları mevcuttur. Ağır yağlı ellerin temizliği için el temizleme kremi öneririz. 
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :27.03.2017