inox parlatıcı, davlumbaz yağ sökücü, yağ sökücü ön daldırma maddeleri, köpüklü mutfak temizleyici ürünler. Mutfak temizlik ve hijyen ürün grubu.

Bulaşık makine deterjanı

bulaşık makina parlatıcı, bulaşık deterjanı gider açıcılar, davlumbaz yağ sökücü gibi ürünler.

 

Bulaşık deterjanı, konsantre elde bulaşık yıkama deterjanı 1/10, Bulaşık makinesi yıkama deterjanı, Bulaşık makinesi parlatıcısı, Bulaşık makinesi kireç sökücü, Bulaşık makinesi yıkama sıvısı ikisi bir arada,  Tencere tava davlumbaz için yanık ve karbonlaşmış yağ sökücü, Yanık ve karbonlaşmış yağ sökücü baca için, Mermer fayans karo gibi yüzeyler için gıda tüzüğüne uygun temizleyici ph- .

 

Mermer fayans karo gibi yüzeyler için gıda tüzüğüne uygun temizleyici ph+,Gıda ve et entegre tesisleri için kan sökücü, gıda yağ’ı sökücü ürün, Alkol bazlı antibakteriyel el jeli ( gr+ gr-) uygun, Aspiratör temizleyici ve dezenfekte edici ( gr+ gr-) uygun, Oteller tatil köyleri fast and faster bar bardakları uygun nötr temizleyici

Oteller ve hastaneler için gıda atık araçları ve çöp konteynırları dezenfekte ürünü, Tüm silinebilir yüzeyler için yağ sökücü, Lavabo tıkanıklık açıcı, Works open işe başlama gıda uyumlu el dezenfektasyon sıvısı ( nötr), Works finish iş sonu gıda uyumlu el dezenfeksiyon sıvısı ( gr +), Mutfak giriş paspası ayak dezenfeksiyon sıvısı ( nötr ○ quac), İşletme giriş paspası dezenfeksiyon sıvısı, Amfoterik hypoallerjenik eldiven içi koruyuculu gıda uyumlu el köpüğü. Yüzeylerde pas var ise mutfak pas sökücü gıdaya uygun ürün. mutfakta istenmeyen boya var ise boya sökücü ürünler kullanılabilir.

12 saat etkili mikroorganizma çoğalma engelleyicili gıda uyumlu el sabunu

24 saat etkili mikroorganizma çoğalma engelleyicili gıda uyumlu el sabunu

Fast food aspiratör davlumbaz ve ızgara yanık yağı temizleyici

Mesa kimya ile iletişime geçiniz.