Güçlü pas sökücü pas out ve güvenli pas çözücü pas out endüstriyel sökücü ve çözücü ürün grubumuzda bulunan kimyasal maddelerdendir. Metal Konsantre pas sökücü ürün grubumuzdaki pas sökücü ürünlerdendir. Silme uygulamalarında çok etkin sonuç veren ürün ürünlerdendir.  Daha çok standart olmayan işler yapan metal boyama ve bakım işlerinde parça boyama için kullanılan sistemler için hızlı temizlik ürünüdür.

pas sokucu PAS OUT

Pas sökücü pas out kullanım alanları ;

  • Konsantre Pas sökücü pas out endüstriyel kullanımlarda hassas metallerin bulunduğu karma sistemler için tasarlanmıştır. Nedir bu karma sistemler bakır veya alüminyumun bulunduğu ve boyama esnasında korunmalı alan olan bu alanlara diğer kimyasal maddeler geldiğinde kararma veya aşınma yapmasından dolayı bu ürün üretilmiştir. İşleyiş sistemi bir tank düşünün bakır veya alüminyum çeşitliliğine sahip olarak üretilmiş olduğu durumlarda kullanılır. Aluminyum ve bakır ürünleri koruyamadığınızda su bazlı alkali yada asidik kimyasallar bu metallere zarar verme ihtimali göz önünde bulundurulduğunda bu ürünü kullanmanız durumunda bu metallere zarar vermediği için işleminizi çok rahat yapabileceksiniz demektir.

Pas sökücü pas out kullanım şekli

  • Asidik Pas çözücü pas out sprey, daldırma, püskürtme veya sistem ürünü olarak kullanılabilir. Sistem ürünü olarak kullanıldığında korozif değildir. Özel katıklar ile yumuşatılmış ve koruyucu ürünler ile hızlı sökme gücünün pas sökücü kullanımında metal yüzeye ulaşmasının önüne geçilmiş bir üründür. Pas sökücü pas out Konsantre su ile seyreltilebilen bir üründür. Yüzeydeki pasın ağırlığına ve çeşidine göre pas sökücü su ile seyreltilmelidir. Konsantrasyon ilaveleri için onaylı msds i ve kullanım talimatını isteyiniz.
  • Pas sökücü Daldırma olarak kullanılacak ise tankların mutlaka plastik malzemeden seçilmesi önemlidir. Sıcak veya soğuk olarak kullanım imkanı vardır. Daldırma püskürtme silme olarakda sisteminiz var ise kullanabilirsiniz. Çalışma sıcaklığı sistem şartlarına göre ve uygulanacak yüzeye göre değişiklik gösterebilir.

Pas sökücü pas out ambalajları ve fiyatları

  • 30 litre deneme ambalajı küçük ölçekli firmalar için sunulan bir çözümdür. 30 Kg/Lt pas sökücü pas Out fiyatı diğer ambalajlara göre biraz pahalıdır.
  • 210 litre Yarı standart ambalajımız küçük ve orta boy işletmeler için geçerli ambalajımız dır. Pas çözücü Pas Out fiyatı 30 litrelik ambalaja göre daha uygundur.
  • 1000 litre Standart olarak satışa Sunulan ambalajımız orta ve büyük boy işletmeler içindir. Pas sokucu Pas out Standart ambalaj fiyatı maliyet olarak çok daha uyguna gelmektedir.

Pas sökücü pas out ile ilgili danışmak veya bilgi almak isterseniz iletişime geçiniz.

Son güncelleme tarihi :05.01.2017
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan