Konsantre Pas sökücü kimyasal sayfasına Hoş geldiniz. Merhabalar Öncelik siz nasılsınız moralinizi bozmayın. Pas sokucu Sorunu çözülür. Sizin moraliniz daha önemli. Eğer sorunuza kimyasal bir çözüm var ise size mutlaka sunacağından emin olun. Öncelikle Nedir bu Konsantre pas çözücü kimyasallar beraber inceleyeceğiz. Benim bakım kimyasalları sektöründeki 15 yılım. Kolay değil 2001 yılı başlangıcı 2004 yılı kuruluşu olan bir firma ile 12 yıl bir fiil sahadayım. Bir çok oksit problemini Pas sökücü ile çözdüm şimdi bunları size aktarma zamanıdır.
 
 • Benim saha tecrübem Konsantre Pas sökücü çeşitliliği biraz abartılı diyor. Daha önce sizin yaşadığınız sorunlar ile çok kez karşılaşmışımdır. Konsantre pas cozucu kimyasalların korozyona uğramış yüzeyler için farklı çözüm şekilleri vardır. Sanayimiz açısından önemli geri kazanım ve maliyet düşürme açısından önemli kimyasallardır. Hurda ve paslı Malzemelerin geri dönüşümü önemlidir. Bu geri dönüşümde ise konsantre Pas sökücü ve Ağır pas çözücü kimyasal ürünlerin kullanımı çok yaygındır. Bu pas sokucu kimyasallar sanayi üretimindeki metal çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Çünkü Pas çözücü kullanım sorunlarında esası bilgidir. Bakış açınızı sadece pas temizliğine odaklarsanız öncesi ve sonrasını düşünmezseniz hata yapacağınıza emin olun. Kimyasal satmaz bilgi satar mutlu müşteri size daha çok mutlu müşteri kazandırır.

Konsantre Pas Sökücü kimyasal satın alırken Dikkat edin;

Tse onaylı konsantre pas çözücü sds veya msds inceleyin mutlaka. Kontrollerinizi tam yapın baştan yapın satın almadan yapın. Gerekli güvenlik tanımlarına tam uyum sağlayıp sağlayamayacağımıza karar verin. İş akışını buna göre düzenleyin. Konsantre pas sökücü Uygulama yapılacak zemin nedir. Endüstriyel pas sokucu kimyasallar uygulandıktan sonra hangi işlemi yapacaksınız emin olun. Boya veya kaplama yapılması veya korunması yönünde hangisi uygulanacak. Konsantre pas sökücü seçimini bu işleme göre yapın mutlaka. Sonradan yapacağınız hataları da aşağıda listeleyeceğiz.
 • Konsantre Pas Çözücü nasıl yapılır? Korozyon sökücü kimyasalların kullanımı yüzeylere ve kullanıcı tercihlerine ve alışkanlıklarına göre belirlenir. Pas temizleme Uygulama yapılacak yüzeyin yapısına göre pas çözücü ürünün seyrelme oranları iyi ayarlamalıdır. Konsantre pas sokucu kullanımı sonrası yüzey başka bir işlem görmeyecek ise pasivex adlı deactivasyon ve nötürleyici ürünümüz kullanılır. Pas cozucu sonrası yüzeydeki asidik işlem kalıntısı giderilmelidir. Hızlı pas cozucu ürün satın almadan önce işlem sırasını teknik departmandaki mühendis arkadaşlarımıza danışınız. Uygulanacak yüzeye göre belirlenecek kullanım şekline karar verilir. Pas sokucu kimyasal seçimi yapılma sonrası yapılacaklar. Ne kadar ürün kullanılacağı pas cozucu konsantrasyonu, aparat ve aksesuar çeşitleri arasından seçimleri yapılmalıdır.
 • Konsantre Pas sökücü şartname istekleri. Konsantre Pas çözücü şartnameyle üretilecekse mutlaka firmamıza şartnameniz i bildiriniz. Şartnameniz yok ise mesa kimyadan konsantre pas cozucu kimyasalların şartnamesi isteyiniz. Korozyon ve pas çözücü malzeme güvenlik bilgi formu sds lerini satın alma işleminde kontrol edin. Sds lerin TSE Onay numaralı msds yazıcıları tarafından yazıldığına emin olun. Korozyon ve pas temizliği kullanım talimatlarında ne yazıyor ve gerektiriyor ise uyulması olmazsa olmazdır. Hızlı pas sökücü çıkarıcı kullanım sonrasında yapılacaklar. Kullanıldığı yüzey tekrar oksit yapmaması için bazı uygulamalardan sonra Pasivex deactivasyon ve Pasivasyon ürünü kullanılmalıdır.

Konsantre Pas Sökücü fiyatı nasıl belirlenir?

Konsantre pas çözücü kimyasalları ürünü denemek ücretsizdir. Fiyatlandırmada kıstaslar firmalara göre değişmektedir. Burada baz alınacak durum ve referanslar. Firma işlem yılı, sektörel tecrübesi ve size sorduğu sorular işi bilip bilmemesi ile ilgili size fikir verebilir. Fiyat politikalarına gelince genellikle kampanyalı fiyat örneklerinde pas sökücü fiyatı 3,5 tl ile başlar. Nitelikli konsantre pas sökücü 160 euro ya varan fiyatlar bu sektörde sıkca karşılaşılmaktadır. Ürün özellik kullanım alanı ve risk boyutları fiyatları belirlemektedir.

Konsantre Pas sokucu, Endüstriyel Pas çözücü örnekleri;

Metal gruplarına tekstil, plastik, kauçuk, seramik gibi zeminlerde kullanılabilen konsantre pas çözücü ürünler. Konsantre Pas sökücü uygulama yapılan alan. Uygulama alanı daha sonra yapılacak boya, kaplama veya koruma hangisi yapılacak ise kimyasal bu işleme uygun olmalı. Çünkü işlemlerde yapılacak hataların geri dönüşü zordur.pas sökücü
 • Boya Öncesi Konsantre Pas Sökücü kullanımı: Boya yapılacak yüzeyde pas ve yağı temizlemeli sonrasında demir fosfat kaplayan üç işlem kimyasal tercih edilir. Önem arz eden noktalara dikkat edin. Metal yüzey hazırlığı için pas çözücü ürünün kullanım sonrası boyanmadan önceki bekleme süresi önemlidir. Bekleme süresi 24 saat veya 48 saat olabilir dikkat edilmelidir. Boya öncesi metal yüzey hazırlamada kullanılacak konsantre pas çözücü ürünün özellik seçimi. Kokusu ve buhar çıkışı fabrikalarda en çok rastlanan diğer metallerin paslanmasına ve makinelerin korozyondan çürümesine sebep olabilir. Ağır pas sokucu kokusu ve buharı kullanıcıyı rahatsız etmemelidir. Kullanıcıda gerekli güvenlik önlemini almalıdır.
 • Kalıp için Konsantre Pas Sökücü: Kalıplarda oluşan paslar kalıpların hurdaya çıkmasına sebep verir. En önemli etkenin kullanılan pas çözücü ürünün doğru seçilmemesidir. Piyasada satılan Konsantre pas çözücü ürünlerin çoğunluğu aynıdır. İçerik bir birine çok yakın kimyasal özellikler taşırlar. Geliştirilmemiş pas sokucu ürünlerin çoğu bu şekildedir. Genellikle fosfat bazlı pas çözücü ürünlerdir. Bu tür ürünlerin yüzeyde bıraktığı fosfat basılan üründe çıkacaktır. Bu nedenle kalıp yüzeylerde kullanılacak pas cozucu ürünün seçimi çok önemlidir. Mutlaka hassas metal ve kalıpta kullanılan sertleştirilmiş yüzeye zarar vermeyen konsantre pas sökücü türlerin den seçim yapılması gerekir.
 • Yarı Mamul Konsantre Pas Sökücü kullanımı: Sanayide fabrika preslerde bastığı parçalar gibi örneklenebilir. Bu parçalar pas yaptığı durumlarda bu ürünler pas sokucu ile temizlenmeden sevk edilemez. Endüstriyel pas cozucu ile pas temizliği yapılıp daha sonra sevk edilmesi gerekir. Parça koruyucu yağ ile korunamayacağı veya kaplama yapılmadığı için konsantre pas çözücü kullanılamaz. Sonrası korozyon yapacağı düşünülerek pas yapmayan Konsantre pas sökücü kullanımı yapılmalıdır.

Pas sökücü nasıl yapılır farklı kullanım alanı olan endüstriyel pas çözücü ürünler.

 • Beton üzeri korozyon çıkarıcı veya Pas Sökücü. Beton yüzeyinde beton zeminde aşındırma yapmayan alkali, asidik veya ph nötr pas çıkarıcı ürünler kullanılmalıdır. Dikkat edilmesi gereken nokta betonun cinsinin tam belirlenmesidir.Helikopter beton normal beton mozaikli beton gibi.
 • Kireç ve Pas Çözücü Kimyasal: Çiller gibi ısıtma ve soğutma sitemlerinin bakımlarında kullanılmak için üretilmiştir. Sistemin iç metal yapısına göre 3 e ayrılır. Hassas metaller Bakır, anodize Alüminyum ve Alüminyum ve içeren sistem için kireç ve pas çözücü Min50-H. Plastik, metal ve ametal grubu Bakır, anodize alüminyum ve alüminyum, eşanjör içermeyen sistemlere özel ürün. Pas ve kireç çözücü Min50 ürün kullanımı yapılır. Şayet sisteminiz normal standart metaller ile inşa edilmiş ise kireç ve pas sökücü MiN50 ürünümüzü öneririz. Çünkü MiN50 pas ve kireç sökücü çok hızlı sistem temizliği için normal sistemlere göre tasarlanmıştır.
 • İnşaat Demiri Pas Sökücü: İnşaat demiri için Konsantre pas çözücü çok özel içeriktedir. Sonrasında pasivasyon kullanılamaz çünkü nötürleyici demirin hidrojen gevrekliğine zarar verir. Bu sebep den dolayı pas yapmayan konsantre pas çözücü ürünlerin kullanıma öncelik verilmeli. Kullanılan inşaat demir pas çözücü sonraki beton ve çimento ile uyumlu olmalıdır. İnşaat demiri pas çözücü kullanımı yapıldıktan sonra durulama yapılır. Kurumasını beklemek gerekir sonra beton atılabilir. Pasivasyon yada asit nötürleyici gibi ürünler demir hidrojen gevrekliğini düşürdüğü için kullanılması tavsiye edilemez.
Pas Sökücü

Tekstil kumaş pas sökücü ve çıkarıcı ürünler.

 • Kumaş Pas Çözücü Kimyasal. Kumaş çeşidine göre formül değişmeden güçlü oksitleyici kimyasalların kullanıldığı bir endüstriyel pas cozucu türüdür. Kumaşın atkı, çözgüsüne ve boyasına zarar vermez, çok kısa zaman içinde temizlenmesini sağlar. Kumaş pas sökücü kokusuz ve renksiz oluşu sadece endüstriyel kullanıcı kitlesine hitap eder. Endüstriyel kumas pas sokucu sanayi ve fabrika kumaş üretimleri için vazgeçilmez kumaş geri kazanım şeklidir. Tafta gibi en hassas kumaşlarda bile pas cozucu kullanabilirsiniz. Oksitleyici etkisi üst düzeyde ve boya zararı olmayan güçlü ve hızlı işlem yapan endüstriyel korozyon temizleme kimyasal üründür. Kalite kontrol masasında kumaş'da yağ, leke ve kir var ise ham kumaş Yağ sökücü kullanın.

Konsantre Pas Çözücü Kimler Satın alabilir

  • Her firmanın endüstriyel pas sökücü için ücretsiz numune talep etme hakkı vardır.
  • Evsel kullanıcılar ücretsiz numune talep edemezler yasa gereği 30 litre altında satılması yasaktır. Teknik departmandan pas sökücü sorunlarına çözüm bulabilirler. Ancak güçlü pas çıkarıcı satın alma işlemini firmalar vasıtası ile yapmaları gerekir.
  • Ücretsiz numunelerinizi talep ettiğinizde kargo ücreti ödersiniz. Konsantre pas sokucu numunesi için herhangi bir ücret ödemezsiniz.
  • Vergi Dairesine Kayıtlı Sanayi Kuruluşları. Meslek Odalarına Bağlı Kuruluşlar. Fatura Ve Vergi Dairesi Bilgilerinin İletilmesi ile Belirlenir. Peki bu tür Konsantre pas çözücü kimyasalları kullanmanın önemini ve nerede kullanılacağını anladık sanıyorum.
Konsantre Sökücü ve Çözücü grubu Önerilerimiz
  • Şimdi Eğer fabrikanız için daha fazla çözüm ve yüksek kalite msd ve sds olan her türlü kimyasal çözümde yanınızdayız.
  • Mesela mutlaka makine bakım veya zeminden yağ temizlikleri yapıyorsunuz. Konsantre Yağ sökücü ürünümüz den numune isteyin deneyin çok memnun kalacaksınız.
  • Siz makineleri yenileyeceksiniz eski boyaları Boya sökücü ile zahmetsiz söküp yeni boyayı güvenle atın.
  • Isıtma soğutma sitemi yada su sisteminiz var yıllık bakımlarında Konsantre Kireç sökücü ürünümüzü kullanın.
  • Alüminyum ve bakır olan sisteminiz var ise biz size kireç çözücü seçiminde yardımda bulunuruz çözüm üretiriz.
  • Kaza ile yağ varili devrildi. Kaza ile depo patladı yere yağ döküldü. Veya uzun süre temizlik yapmadınız. Zeminde 1 cm yağ var Ağır yağ Temizliği için yağ sökücü kullanın temin ederim memnun kalacaksınız.
  • Fabrika inşaatınızı bitirdiniz ama yanlışlıkla pimaş boru tıkandı Beton sökücü kimyasalı kullanın.
  • Sizin fabrika döküm veya ağır yağlı bir iş yapıyor ise ellerden yağı temizlemek için El temizleme kremi kullanın.
  • Sizin fabrikanızın da kışın kapının önü buz tutuyor ise. Yollarınız çocukluğumuzda kaydığımız sabah buz haline dönen kaydırak gibi ise. Mutlaka Buz çözücü ürünümüz ile tehlikesiz günler geçirin.
Okuduğunuz için Çok Teşekkür ederim. Şimdilik bu kadar kalın sağlıcakla. Bir sorununuz var ise mutlaka bize ulaşın Üstte iletişim linki var. Oradan mesaj attığınızda iletişime iletecek ve bana gelecek. Eğer kimyasal bir çözümü var ise sunarım. Okuduğunuz yazıyı beğendiyseniz lütfen paylaşınız veya yorum bırakınız.
Son güncelleme tarihi :10.11.2016
Yorumlar04.11.2016 18:33 - Muhsin Yilmaz -
Konsantre Pas sökücü ürün NoPas ve FX10 işletmemizde kullanıyoruz. Gayet memnunuz.

01.11.2016 16:00 - ömer Ayyıldız -
Bilgiler harika pas sökücü ile ilgili bütün detaylara aynı sayfada ulaşmak çok güzel yazana emeği geçene teşekkür ederiz

28.10.2016 20:31 - Fatih Sert -
Seyrettiğim en güçlü pas sökücü kimyasal ürün kesinlikle çok güzel. Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Çok güzel bir yazı olmuş.

UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan