Özellikle eski binalarda ve küçük sanayi işletmelerinin zeminleri için ağır yağ sökücü min-50-extra kullanılır. Mozaik döşenmiş zeminlerin üzerinde kalın tabaka oluşturmuş yağ ve kirlerin temizlenmesi amacı ile ağır yağ çözücü kullanılır. Mozaik döşenmiş ve kir yıllardır üzerinde san-timlerce yağ oluşmuş bu yağlarda kir ile birleşip betonlaşmış hale gelmiştir. Bu tür yağların temizlenmesi için son çare olarak ağır yağ temizleme min-50-extra kullanılır. Çünkü zeminde alkali veya nötür malzemelerin işleyemeyeceği kalınlıkta yüzey gerilimini kullanır. Asidik ürünün parçalama etkisi ile yüzeyin kısa sürede temizlenmesi sağlanır.

Ağır yağ sökücü Min 50 extra Nerelerde kullanılır nerelerde kullanılmaz?

Ağır yağ sökücü MiN-50-EXTRA Mozaik zeminler ve beton zeminler için uygundur. Mermer ve benzeri zeminlerde kullanılması tavsiye edilmez. Çünkü mermer üzerindeki cila dayanıklılığı önemlidir. Şayet mermerlere komple bakım yapılacak ise uygulama teknik departman gözetiminde ağır yağ temizleme yapılmalıdır. Ağır yağ çözücü min-50-extra bunun haricinde kullanılmasını önermiyoruz. Çok kısa sürede betonlaşmış yağ ve kir tabakasını temizleyerek ortamın ilk günkü haline gelmesini ağır yağ sökücü ile sağlanır. Özellikle sanayilerde uzun süre temizlenmeyen alanların temizliği için Ağır yağ temizleme kullanılır. Bu temizlik normal ürünler ile yapılamadığı için asidik ağır yağ sökücü ürünlere gereksinim vardır. Yüzey yapısı taşlaşmış ve basınç ile betonlaşmıştır. Bu nedenle bu betonumsu tabakayı çözüp alttaki zemine ulaşmanın en kolay yolu budur.

Ağır Yağ Çözücü MiN-50-EXTRA ile ne kadar lan temizlerim?

Yüzeydeki yağın kalınlığına bağlı olarak değişmekle birlikte ortalaması kg / 4 metrekare olarak bakılmalıdır. Ağır yağ çözücü min-50-extra için yüzey testleri ve alan artı kullanımları hesaba katılmalıdır. Yani temizlediğiniz alandaki sıvıyı bir sonraki temizlenecek alana yaymanız durumunda daha az ürün ile daha fazla temizlik yapma imkanı bulacaksınız.

MiN-50-EXTRA Ağır Yağ Temizleme Fiyatı?

Konsantre ürün olması nedeni ile MiN-50-EXTRA ağır yağ sökücü çok düşük birim maliyetler ile kullanılır. Piyasada çok değişken ağır yağ çözücü ürün fiyatları bulunmaktadır. Özellik ve niteliğin veya ekonomik olmasının bir seçenek olması tabi ki önemlidir. Fakat işinizi çözmeyen ağır yağ temizleme min-50-extra ürününün ucuz olması da pek işe yaramaz.

MiN-50-EXTRA Ağır yağ sökücü Ambalaj?

  • 30 kg Pe bidon MiN-50-EXTRA Ağır yağ sökücü ambalajı ile deneme olarak satın alınabilir.
  • 60 kg Pe bidon MiN-50-EXTRA Ağır yağ sökücü ambalaj yarı standart.
  • 210 kg pe bidon MiN-50-EXTRA Ağır yağ sökücü standart ambalaj.
  • 1000 kg pe bidon olarak sunulur endüstriyel uygulamalar için sunulur.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :11.04.2017