Özellikle eski binalarda ve küçük sanayi işletmelerinin zeminleri için kullanılır. Mozaik döşenmiş zeminlerin Üzerinde kalın tabaka oluşturmuş yağ ve kirlerin temizlenmesi amacı ile kullanılır. Mozaik dçşenmiş ve kir yıllardır üzerinde santimlerce yağ oluşmuş bu yağlarda kir ile birleşip betonlaşmış hale gelmiştir. Bu tür yağların temizlenmesi için son çare olarak kullanılır. Çünkü zeminde alkali veya nötür malzemelerin işleyemeyeceği kalınlıkta yüzey gerilimini kullanarak asidik ürünün parçalama etkisi ile yüzeyin kısa sürede temizlenmesi sağlanır.

MiN-50-EXTRA Agir yag sokucu

Ağır yağ sökücü Min 50 extra Nerelerde kullanılır nerelerde kullanılmaz?

Mozaik zeminler ve beton zeminler için uygundur. Mermer ve benzeri zeminlerde kullanılması tavsiye edilmez. Çünkü mermer üzerindeki cila dayanıklılığı önemlidir. Şayet mermerlere komple bakım yapılacak ise uygulama teknik departman gözetiminde yapılmalıdır. Bunun haricinde kullanılmasını önermiyoruz. 

Neden MiN-50-EXTRA Ağır yağ sökücü kullanmalıyım?

Çok kısa sürede betonlaşmış yağ ve kir tabakasını temizleyerek ortamın ilk günkü haline gelmesini sağlar. Özellikle sanayilerde uzun süre temizlenmeyen alanların temizliği içindir. Bu temizlik normal ürünler ile yapılamadığı için asidik ağır yağ sökücü ürünlere gereksinim vardır. Yüzey yapısı taşlaşmış ve basınç ile betonlaşmıştır. Bu nedenle bu betonumsu tabakayı çözüp alttaki zemine ulaşmanın en kolay yolu budur.

MiN-50-EXTRA Ağır yağ sökücü ile ne kadar lan temizlerim?

Yüzeydeki yağın kalınlığına bağlı olarak değişmekle birlikte ortalaması kg / 4 metrekare olarak bakılmalıdır. Yüzey testleri ve alan artı kullanımları hesaba katılmalıdır. Yani temizlediğiniz alandaki sıvıyı bir sonraki temizlenecek alana yaymanız durumunda daha az ürün ile daha fazla temizlik yapma imkanı bulacaksınız.

MiN-50-EXTRA Ağır yağ sökücü Fiyatı?

Konsantre ürün olması nedeni ile MiN-50-EXTRA Ağır yağ sökücü çok düşük birim maliyetler ile kullanılır. Piyasada çok değişken ürün fiyatları bulunmaktadır. Özellik ve niteliğin veya ekonomik olmasının bir seçenek olması tabi ki önemlidir. Fakat işinizi çözmeyen ürünün ucuz olması da pek işe yaramaz.

MiN-50-EXTRA Ağır yağ sökücü Ambalaj?

  • 30 kg Pe bidon MiN-50-EXTRA Ağır yağ sökücü
  • 60 kg Pe bidon MiN-50-EXTRA Ağır yağ sökücü
  • 210 kg pe bidon MiN-50-EXTRA Ağır yağ sökücü
  • 1000 kg pe bidon olarak sunulur.
Son güncelleme tarihi :05.09.2016
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan