Fabrikalar da kalite ve insan hayatı standartlarının en önemli göstergesidir lavabolar. Sanayi sektöründe yağ ise makinelerin çalışması açısından hayati önem taşımaktadır. Haliyle kirlenen insan hijyen açısından temizliğini lavaboda yapmaktadır. Lavabolardaki temizlik ise başlıca bir iştir. Üretimden kaynaklı lavaboya taşınan yağ ve kirliliği temizlemek ise bu ağırlığa uygun bir ürün ile mümkün olabilir. İşte bu nedenle lavabo ağır yağ sökücü ve çözücü ürünlere ihtiyaç vardır.

Lavabo ağır yağ temizleyici ürünler

Birkaç tipi olmakla birlikte en çok kullanılan tiplerinde genellikle yağ sökme ve ağır sanayi uyumluluğu yoktur. Genellikle lavabo temizleyiciler süreç içerisinde alışveriş merkezleri veya evsel kullanım için geliştirilmişti. Ağır sanayiye uyumlu değildir. Bu nedenle ağır sanayiye uygun ürünler Bu şartlara göre dizayn edilir. Sorunsuz bir şekilde yağ ve kirlerin temizlenmesi önemlidir. Metal tozu veya ortam kirlerinin temizlenmesi aşamasında çok faydalı işlevsel ürünler olarak ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle Lavabolarda kullanacağınız ürün aynı nitelikte temizlik yapmalıdır.

Lavabo temizleyici ürünler nasıl kullanılır?

Lavabodaki yağ ve kirliliği iyi belirlemek gerekir. Buna göre belirlenen kullanımlar daha sağlıklı olacaktır. Genellikle 1 birim ürün 5 birim ile 20 birim arası su ilavesi ile kullanır.

Lavabo temizleyici ürünlerin kaç tipi vardır?

3 tipten Oluşur

  • 1. tip Asidik lavabo temizleyici
  • 2. tip Alkali lavabo temizleyici
  • 3. tip Nötr lavabo temizleyiciler

Burada kirin ve ortamın yapısına göre seçim yapılmalıdır.

Lavabo temizleyici fiyat?

Lavabo temizleyiciler konsantre oldukları için piyasanın çok daha altına birim maliyetler ile piyasadaki ürünlerden çok daha iyi iş görür. genel fiyat politikasına bakınca 0,80 kuruştan başlayan fiyatları ile 45 tl ye varan litre fiyatlarını görmek mümkündür. Burada bakacağınız işinizi gören ürün fiyatı önemlidir.

Lavabo temizleyiciler Kaç kg ?

  • 30 kg Pe bidon
  • 60 kg Pe bidon
  • 210 Kg pe Varil
  • 1000 kg IBC tanklar halindedir.
Son güncelleme tarihi :05.09.2016
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan