Fabrikalar da kalite ve insan hayatı standartlarının en önemli göstergesi lavabo temizliği ve lavabolar dır. Sanayi sektöründe yağ ise makinelerin çalışması açısından hayati önem taşımaktadır. Haliyle kirlenen insan hijyen açısından temizliğini lavaboda yapmaktadır. lavabo temizleyici ile lavabolardaki temizlik ise başlıca bir iştir. Üretimden kaynaklı lavaboya taşınan yağ ve kirliliği temizlemek ise bu ağırlığa uygun lavabo temizleyiciler ile mümkün olabilir. İşte bu nedenle lavabo ağır yağ sökücü ve çözücü ürünlere ihtiyaç vardır.

Lavabo temizliği ve Lavoba ağır yağ temizleyici ürünler

lavabo temizliği Birkaç lavabo temizliği tipi olmakla birlikte en çok kullanılan tiplerinde genellikle yağ sökme ve ağır sanayi uyumluluğu yoktur. Genellikle lavabo temizleyiciler süreç içerisinde alışveriş merkezleri veya evsel kullanım için geliştirilmişti. Ağır sanayiye uyumlu lavabo temizliği ürünü çok fazla yoktur. Bu nedenle ağır sanayiye uygun ürünler bu şartlara göre dizayn edilir. Sorunsuz bir şekilde yağ ve kirlerin temizlenmesi önemlidir. Metal tozu veya ortam kirlerinin temizlenmesi aşamasında çok faydalı işlevsel ürünler olarak ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle Lavabolarda kullanacağınız ürün aynı nitelikte temizlik yapmalıdır.

Lavabo temizleyici ürünler nasıl kullanılır?

lavabo temizleyici Lavabodaki yağ ve kirliliği iyi belirlemek gerekir. Buna göre belirlenen kullanımlar daha sağlıklı olacaktır. Genellikle 1 birim ürün 5 birim ile 20 birim arası su ilavesi ile kullanır. Lavabo temizleyici ürünlerin kaç tipi vardır?Lavabo temizliği ürünleri 3 tipten Oluşur
  • 1. tip Asidik lavabo temizleyici
  • 2. tip Alkali lavabo temizleyici
  • 3. tip Nötr lavabo temizleyiciler
Burada kirin ve ortamın yapısına göre seçim yapılmalıdır.

lavabo temizleyiciler fiyat?

lavabo temizleyiciler Lavabo temizleyiciler konsantre oldukları için piyasanın çok daha altına birim maliyetler ile piyasadaki ürünlerden çok daha iyi iş görür. Genel fiyat politikasına bakınca 0,80 kuruştan başlayan fiyatları ile 45 tl ye varan litre lavabo temizliği fiyatlarını görmek mümkündür. Burada bakacağınız işinizi gören lavabo temizliği fiyatı önemlidir.
Lavabo temizleyiciler Kaç kg ?
  • 30 kg Pe lavabo temizleyiciler bidon
  • 60 kg Pe bidon lavabo temizliği
  • 210 Kg pe lavabo temizleyici Varil
  • 1000 kg IBC tanklar halindedir.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :13.04.2017