AĞIR YAĞ SÖKÜCÜ MESASOL EXTRA

Ağır yağ sökücü mesasol extra kullanım alanları

  • Normal yağ sökücü ürünlerin iş yapamayacağı yer ve zeminlerde kullanılır. Zemin yapısı ve yüzeyin cinsine göre belirtilen konsantrasyon aralıklarında kullanımı mümkündür. Su bazlı olması ve yüksek oranda doğada parçalanabilme özelliği ürünü çevre ve doğa açısından güvenli kılar. Kullanılacak ürün seyrelmesi yağ sökücü ürünün iş yapma kabiliyetini belirlemektedir.
  • Ağır yağ sökücü sanayide zemin temizlikleri saç parça yağ temizliği ve çevre ile ilgili tüm zeminlerde kullanım için tasarlanmıştır. Zehirli gaz çıkışı olmamamsı çevre ve insan açısından kokusunun olmaması kullanım kalitesini artırmaktadır.

Ağır yağ sökücü Mesasol Extra nasıl kullanılır?

  • Ürün öncelikle kullanılcak yüzeye göre syreltilmelidir. Belirli karışım miktarı uygulandıktan sonra daha sonra basınçlı pürkürtücü veya manuel kullanım için yüzeye tatbik edilmeli en son kurulama işlemi yapılmalıdır. Bu arada önemli nokta su ile seyreltme oranını iyi ayarlamaktır şayet oranı belirleyemiyorsanız mutlaka uzmanımızdan yardım isteyini.

Ağır yağ sökücü nasıl temin edilir?

  • Ürün ile ilgili gereksinimler belirlendikten sonra mesa kimya iletişim departmanı ile temasa geçebilirsiniz.
  • Bursa dışından sipariş vermek isteyenlerin mail olarak gerekli bilgileri firma isim adres vergi dairesi ve vergi numarası gibi bilgileri mail adresimiz olan info@mesakimya.com adresine mail atabilir veya açık kargo adresiniz ile birlikte ücretsiz numune isteyebilir deneyebilir ve satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer ürün gruplarımız. Ağır yağ sökücü  adresine gidebilir veya diğer yağ sökücü çözücü, yağ sökücü degreaser, yağ sökücü, yağ alma, pas sökücü çözücü, boya sökücü, kireç sökücü ve pas sökücü ürün gruplarını ziyaret edebilir diğer problemlerinize çözüm arayabilirisniz.

Son güncelleme tarihi :05.09.2016
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan