Suyun temasının problem olmadığı tüm yüzeylerde kullanılabilen en iyi yağ sökücü mesasol ürünümüz. Zayıf alkali endüstriyel en iyi yağ çözücü bir üründür. Makine kaportaları ve boyalı parçalar üzerinde Konsantre yağ çözücü çok efektif etki gösterir boyaya zarar vermez. Endüstriyel ultra konsantre dezenfeksiyonlu kir ve yağ sökücü tüm yağlarda etkilidir. Kir ve yağ çözücü, yağ çıkarıcı ve yağ temizleyici mesa kimya konsantre yağ sökücü fiyatı uygun bir ürünüdür.

Yağ sökücü Mesasol özellikleri

Boyalı yüzeyler ve suyun teması ile problem olmayan tüm yüzeylerde güvenle konsantre yağ sökücü kullanılır. En zor yağlarda dahi etkin yağ sökme gücünü korur. Yağları inaktiflerine ayırarak parçalar ve yüzeyden kolayca çıkmasını sağlayan konsantre yağ çözücü ürünümüz. Tiner benzin ve mazot gibi yanıcı ve parlayıcı olmayan kanserojen madde ihtiva etmeyen onaylı msds li kir ve yağ çözücü. Doğada biyolojik olarak parçalanır yağ çıkarıcı üründür.

İstenir ise parfüm katkısı ilave edilebilen bir yag cikarici üründür. Benzerleri veya muadilleri benzin mazot ve tiner gibi kötü kokmaz kullanım kalitesini artırır. Benzer yağ sokuculer gibi cilt tahrişi çok azdır. İçeriğinde özel cilt koruyucu ürünler ile insan ve cilt sağlığı için özel olarak geliştirilen ağır yağ sökücü mesasol. Sanayi sektörü için vazgeçilmez bir üründür suyun temasının problem olmadığı tüm yüzeylerde güvenle kullanılan en iyi yağ sökücü kir ve yağ çözücü Mesasol.

Kir ve Yağ sökücü mesasol süper konsantre ürün kullanım alanları

Konsantre yağ sökücü mesasol Endüstriyel Yağ çözücü ham metallerden yağ alma temizliklerinde kullanılır. Konsantre yağ sökücü zemin ve dış cephe temizliklerinde kullanılmaktadır. Makina kaportaları gibi boyalı yüzeylerin temizliğinde boyaya zarar vermediği için kullanabilirsiniz. Yag cozucu davlumbaz ve gıda yağı çözücü olarak kullanılır.

Motor yağ sökücü şase temizliklerinde kullanılır. Yag cozucu branda ve tır temizliklerinde güvenli yag cozucu olarak kullanılır. Malzeme ile su bazlı mürekkeplerin temizliği yapılabilir. En iyi yağ çözücü ultrasonik makinelerde ham metalden olarak kullanılır. Epoxi gibi hassas yüzeylerdeki yağların sökülmesi için kullanılabilir. Suyun teması ile problem olmayan tüm yüzeylerden kullanılabilir.

Mesasol süper konsantre su bazlı en iyi yağ sökücü

Kokusuz veya istenilen parfüm veya renk ilavesi ile üretilebilir. Çözemeyeceği yağ yok gibidir tüm yağ türevlerinde etkili bir üründür ağır gıda yağı dahil gres ve yanık yağ dahil hepsini en iyi yağ sökücü mesasol ile sökebilirsiniz. Bunu yaparken Yüzeydeki yağların yapısını bozarak inaktiflerine ayırır ve yüzeyden kolayca sökülmesini sağlar. En iyi yağ çözücü mesasol yanıcı ve parlayıcı değildir. Yağ temizliği için kullanımda insan sağlığı riski yoktur. Yağ temizleme ürünümüz onaylı msds ile birlikte satılmaktadır.

Mesasol en iyi yağ çözücü süper konsantre su bazlı yağ temizleme ürünü kullanım oranları;

Yağ sökücü mesasol 1 birim mesasol 10 birim su ile pulvarize yöntem ile çok ağır yağlarda olarak kullanınız. 1 birim mesasol 15 birim su ile pulvarize yöntem ile normal yağlarda olarak kullanılır. 1 birim yağ çözücü mesasol 20 birim su ile pulvarize yöntem ile hafif yağda yağ cozucu olarak kullanın. 1 birim en iyi yağ çözücü 25 birim su ile Daldırma olarak kullanınız. 1 birim konsantre yağ çözücü 35 Birim su ile Basınçlı yıkayıcılar ile birlikte kullanılır.

1 birim mesasol 90 birim su ile Buharlı temizleyicilerde kullanın. 1 Birim mesasol 12 birim su ile su bazlı mürekkeplerin temizliğinde kullanınız. 1 birim kir ve yağ sökücü mesasol 60 birim su ile tır brandaları gibi yüzeylerin temizliğinde yol kiri temizleyici olarak kullanınız. Yüksek oranda dezenfeksiyon özelliği ile yağ bazlı oluşabilecek bakteri ve mikropların tamamen önüne geçer. Kumaş kullanımlarında yağ ağırlığına göre yüzeylerde test edilerek uygun kullanım miktarı bulunmalıdır.

Mesasol yağ temizleme ticari ambalaj şekilleri

Firma ölçeklerine göre değişen ambalaj şekilleri bulunmaktadır. Bu ambalajları seçmeden önce genel kullanımınız ve hangi çözümlerde kullanacağınızı belirleyiniz. Küçük işletmeler için 30 litre pe bidon konsantre yağ sökücü fiyatı uygun çeşitleri bulunmaktadır. Orta boy işletme için 210 litre varil kir ve yağ çözücü bulunmaktadır. Büyük fabrikalar için 1000 litre ıbc tank ile kir ve yağ sökücü fiyatı uygun satışı vardır.

Alım satın yapan ihale firmaları için 16000 litre Tanker ile endüstriyel kir ve yağ sökücü fiyatı uygun olarak satışı yapılmaktadır. Onaylı msds i inceleyiniz ve kullanım talimatlarına göre kullanınız. Endüstriyel kullanım içindir. 18 yaşından küçükler veya uzman olmayan kullanıcı ve amacı dışında kullanılan üründen çıkacak sorunlardan satın alan taraf sorumludur.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :27.01.2017