Suyun temasının problem olmadığı Tüm yüzeylerde kullanılabilen Konsantre Yağ sökücü Mesasol ürünümüz. Zayıf alkali endüstriyel yağ çözücü bir üründür. Makine kaportaları ve boyalı parçalar üzerinde Konsantre yağ çözücü çok efektif etki gösterir. Boyaya zarar vermez. Endüstriyel ultra konsantre dezenfeksiyonlu tüm yağlarda etkili yağ çıkarıcı ve yağ temizleyici mesa kimya yağ sökücü ürünüdür.

Yağ sökücü Mesasol özellikleri

Boyalı yüzeyler ve suyun teması ile problem olmayan tüm yüzeylerde güvenle kullanılan. En zor yağlarda dahi etkin yağ sökme gücünü korur. Yağları inaktiflerine ayırarak parçalar ve yüzeyden kolayca çıkmasını sağlayan konsantre yağ çözücü ürünümüz. Tiner benzin ve mazot gibi yanıcı ve parlayıcı olmayan kanserojen madde ihtiva etmeyen onaylı msds li yağ çözücü. Doğada biyolojik olarak parçalanır yağ çıkarıcı. istenir ise parfüm katkısı ilave edilebilen bir yag cikarici üründür. Benzerleri veya muadilleri benzin mazot ve tiner gibi kötü kokmaz kullanım kalitesini artırır. Benzer yağ sokuculer gibi cilt tahrişi çok azdır. İçeriğinde özel cilt koruyucu ürünler ile insan ve cilt sağlığı için özel olarak geliştirilen yağ sökücü Mesasol. Sanayi sektörü için vazgeçilmez bir üründür suyun temasının problem olmadığı tüm yüzeylerde güvenle kullanılan yağ sökücü ve yağ çözücü Mesasol.
Yağ sökücü mesasol

Yağ sökücü mesasol süper konsatre ürün kullanım alanları

Endüstriyel Yağ çözücü ham metallerden yağ alma temizliklerinde kullanılır. Konsantre yağ sökücü zemin ve dış cephe temizliklerinde kullanılmaktadır. Makina kaportaları gibi boyalı yüzeylerin temizliğinde boyaya zarar vermediği için kullanabilirsiniz. Yag cozucu davlumbaz ve gıda yağı çözücü olarak kullanılır. Yag sokucu motor ve şase temizliklerinde motor kullanılır. Yag cozucu branda ve tır temizliklerinde güvenli yag cozucu olarak kullanılır. Malzeme ile su bazlı mürekkeplerin temizliği yapılabilir. Yağ çözücü ultrasonik makinelerde ham metalden olarak kullanılır. Epoxi gibi hassas yüzeylerdeki yağların sökülmesi için kullanılabilir. Suyun teması ile problem olmayan tüm yüzeylerden kullanılabilir.

Mesasol süper konsantre su bazlı yağ sökücü

Kokusuz veya istenilen parfüm veya renk ilavesi ile üretilebilir. Çözemeyeceği yağ yok gibidir tüm yağ türevlerinde etkili bir üründür ağır gıda yağı dahil gres ve yanık yağ dahil hepsini yağ sökücü mesasol ile sökebilirisiniz. Bunu yaparken Yüzeydeki yağların yapısını bozarak inaktiflerine ayırır ve yüzeyden kolayca sökülmesini sağlar. Mesasol yanıcı ve parlayıcı değildir. Mesasol İnsan sağlığı riski yoktur. Mesasol onaylı msds ile birlikte satılmaktadır.
  • Mesasol yağ sökücü süper konsantre su bazlı yağ çözücü ürün kullanım oranları; 1 birim mesasol 10 birim su ile pulvarize yöntem ile çok ağır yağlarda olarak kullanınız. 1 birim mesasol 15 birim su ile pulvarize yöntem ile normal yağlarda olarak kullanılır. 1 birim mesasol 20 birim su ile pulvarize yöntem ile hafif yağda yağ cozucu olarak kullanın. 1 birim mesasol 25 birim su ile Daldırma olarak kullanınız. 1 birim mesasol 35 Birim su ile Basınçlı yıkayıcılar ile birlikte kullanılır. 1 birim mesasol 90 birim su ile Buharlı temizleyicilerde kullanın. 1 Birim mesasol 12 birim su ile su bazlı mürekkeplerin temizliğinde kullanınız. 1 birim mesasol 60 birim su ile tır brandaları gibi yüzeylerin temizliğinde yol kiri temizleyici olarak kullanınız. Yüksek oranda dezenfeksiyon özelliği ile yağ bazlı oluşabilecek bakteri ve mikropların tamamen önüne geçer. Kumaş kullanımlarında yağ ağırlığına göre yüzeylerde test edilerek uygun kullanım miktarı bulunmalıdır.

Mesasol yağ sökücü ticari ambalaj şekilleri

  • 30 litre pe bidon
  • 210 litre pe bidon
  • 1000 litre Ibc tank
  • 16000 litre Tanker ile endüstriyel olarak satışı yapılmaktadır.
Onaylı msds i inceleyiniz ve kullanım talimatlarına göre kullanınız. Endüstriyel kullanım içindir. 18 yaşından küçükler veya uzman olmayan kullanıcı ve amacı dışında kullanılan üründen çıkacak sorunlardan satın alan taraf sorumludur.
Son güncelleme tarihi :27.01.2017
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan