Sanayi alanında kumaş üretimi sonrası oluşan lekeler için Leke sökücü Q-3T ve hızlı leke çözücü Q-3T. Ham kumaş için üretilen boyaya girmeden önce kullanılan Kumaş hızlı leke sokucu ve Ham kumaş solvent bazlı leke sokucu. Kalite kontrol mamasında Hava basınçlı tabanca ile kullanılabilen tip dedir.
leke sökücü Q3T

Kumaş Leke sökücü Q-3T Neden kullanılır.

Kumaşlarda karşılaşılan dokumadan gelen yağların ve kirliliğin hızlı temizlenmesi amacı ile kullanılır. Endüstriyel kullanım için tasarlanmıştır. Ev kullanıcıları için uygun değildir. Genel aldığımız şikayet bu yöndedir. Bu nedenle ev kullanıcılarından özür dileriz.
Kumaş Leke çözücü Q3T Neden kullanılır: Kumaş üzerinde çok çeşitli lekelenmeler olabilir. Geneli dokuma esnasında yada büküm den gelir. Bu yağların çeşidine göre leke sökücü aramaktan ise. Her yağı sökecek bir leke çözücü ürün ile işinizi gördüğünüz için hızlı leke çözücü Q-3T. Kalite kontrol masasın da daha az vakit geçirmeniz için lütfen bize ulaşın önerilerimize kulak verin.

Kumaş Leke sökücü Q-3T Nasıl kullanılır.

Kalite kontrol masasında bulunan hava tahrikli tabancalar vasıtası ile kullanılır. Leke türü fark etmeksizin tabancaya doldurduğunuz leke sökücü Q3T kullanın. Leke ve kir üzerine 20 cm uzaktan tabancanın basıncını ve kafasını ayarlayarak püskürtün. Leke ile birleşen Q3T size tertemiz bir zemin bırakacaktır. Kumaş çeşidine göre deneyiniz. Leke çeşidi pek fark etmeyecektir çünkü tüm lekelerde etkili bir leke sokucu üründür. Kumaş yağ sökücü ve leke sokucu ürünümüzdür. Kumaş üzerinden kendiliğinden hızla uçar hare bırakmaz. tekstil sektörü için üretilmiş ürünlerimiz dendir. Yağ ve Leke sökücü Formül üze sıvı çok hızlı uçma efektine sahiptir. Yağ sokucu ve leke sokucu Metal sektörü için metalden hızlı yağ alma için kullanılır. Metal sektörü için işlem öncesi yağ sökücü işlem sonrası yağ çözücü olarak da kullanılır. Uçma efekti çok hızlıdır kumaş yada metalde kalıntı bırakmaz. Yanıcı parlayıcı ve patlayıcı değildir.

Leke sökücü Q-3T Ambalaj şekilleri

30 kg lık ambalajlardan başlar. 210 kg variler halinde ve 1000 kg IBC halinde satışları vardır. toplu tüketim için 16000 Kg tanker fiyatını özel olarak isteyebilirsiniz. Küçük ambalajlar için ev kullanıcılarından gelen istekleri geri çevirdiğimiz için üzgünüz. Yasaların bize öngördüğü şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Lütfen anlayışlı olunuz. Endüstriyel sanayiye çalışan bizlerin belkide en önemli eksiği budur. Teşekkürlerimizi sunarız.

YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :06.09.2016