Metal sektöründe tüm metaller ile uyumlu hızlı ve en zor yağda bile etkili bir metal yağ sökücü arıyorsanız bu Q-3 dür. Tüm metaller ile etkileşimsiz Ve tüm yağlarda hızlı ve etkili bir ürün. Peki eksi tarafı nedir yüzeyde hiç yağ bırakmaz. Bu özelliği bazen sorun yaratabiliyor. Çünkü hızlı yağı alınan ürün soğuk ve nemli bir yerde bekletilir ise korozyona ve pasa açık hale gelir.

Metal yağ sökücüleri Q-3

Hızlı yağ sökücü deyince ilgi çekiyor biliyorum. Ama bununda sıkıntıları var. Bunları size anlatmazsam mesleğime kötülük yapmış olurum.
Hızlı yağ sökücü ürünlerin dezavantajları
  1. Hızlı uçan ve yağı söken ürünler yüzeyde hiçbir koruma tabakası bırakmazlar. Buda metalin korozyon ve pas a açık halde olması demektir.
  2. Metal genellikle terleme yapar bu da su demektir. Eğer koruyucu kullanmıyorsanız veya su itici katkılı yağ bazlı olmayan bir ürün ile temizlik yapmamışsanız metal pas yapacak demektir.
  3. Hızlı yağ alan ürünler genellikle hızlı uçucu ürünlerdir. Buda tüketim açısından ciddi maliyet demektir.
Yukarıdakileri göze aldıysanız devam edeceğim :)

Hızlı yağ alma işlemi nasıl uygulanmalı ve hangi özellikleri sizin açınızdan faydalıdır.

  1. Eğer toplu yıkama yapıp daha sonra hemen boya yapacaksanız mükemmel bir seçimdir. Buradaki eksisi Fosfat kaplamadığı için boyanın yüzey tutunurluğu düşük olacaktır. Bu sorunu aşmak istiyorsanız Q-3 Fosfat katkılı ürün öneririm.
  2. Parçalarımız tam kaplamalı ve terlemeye karşı önlem aldıysanız bu ürünün koruma faktör katkılısını kullanın. Çünkü Tüm kaplamalar terleme yapar. Bu terlemenin zararından kaçınmak için koruma faktörü sentetik olan Yağ bazlı olmayan tipini seçin.
  3. Yüzeyde çok ağır yağlar var ise Metal yağ sökücü Q-3 ü ön yıkama olarak kullanabilirsiniz. Çok da işlevseldir. hem diğer banyolarınızın kirlenmesini engellersiniz aynı zamanda tam yağ temizliği için gayet güzel bir yöntem geliştirmiş olursunuz.
  4. Küçük parçaların alüminyum metal ve bakır, pirinç gibi toplu üretiyor iseniz. Hepsine ayrı ürün yerine tek ürün ile temizlik size gayet makul gelecektir. Çünkü genel proses anlayışı metal sistemlerinde hepsine ayrı bakış açısıdır.
Ambalaj bilgilerine gelince 30 kd lık amalajlardan başlayarak 210 kg 1000 kg lık ambalajlarda satılır. Daha detaylı teknik bilgiler için iletişim linki üsttedir. vey8a facebok twitter gibi hesaplar ile yorum bölümünden ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki canlı destek hattı vasıtası ile de sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. 
 Mesa Kimya 29.08.2016
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :29.08.2016