Metal sektörü üretim çeşitliliği için üretilen Metal hızlı yağ alma ürünüdür. Ufak parça üretimlerinde ve yağ istenmeyen durumlar için üretilmiştir. Daldır çıkart uygulaması ile hızlı bir şekilde yüzeydeki yağın temizlenmesi için üretilmiştir. Sanayide hızlı yağ alma istenilen tüm metallerde kullanılabilir. İstenilen ölçüde yağ alma veya koruma faktörlerinde değişiklik yapılarak işletmeye özel üretilebilir.

Q 14 Hızlı yağ alma Metal hızlı yağ alma

Piston veya amortisör üretimi gibi örnekleyebiliriz. Üretim esnasında hızlı bir proses veya parçaların yetişmesi için hızlı yıkama proses ihtiyaçlarını karşılar. Kısa süreli kullanım düşünülüyor ise gayet kullanışlı bir üründür. Fakat sistem için düşünüyor iseniz uygun ve stabil eğilimli bir ürün değildir. Çünkü maliyet açısından tasarımları ve sürekliliği işletmeler için oldukça fazla ağırdır. Kısa süreli geçişler veya acil işler için tasarlanmış bir çözüm ürünüdür.

Q 14 Hızlı yağ alma Metal hızlı Yağ alma neden kullanılır

Parça sevk edeceksiniz ve kafam rahat olsun istiyorsunuz. Özellikli bir parça ve yerine sorunsuz ulaşsın istiyorsunuz. Siz koruma önleminizi alacaksınız fakat yinede içiniz rahat değil. İşte bu ürün devreye giriyor. Koruma faktörünü istediğiniz ölçüde ayarlayabiliyoruz. üzerinde hiç yağ kalmasın ama kısa süreli koruma görevi görsün istiyorsunuz. Daha sonra yağda veya suda çalışacak diyorsunuz. Bize doneleri veriyorsunuz biz size göre formülüze ediyoruz. Sizde parçanızı Brezilya Çin veya Arjantine sorunsuz gönderiyorsunuz. En önemli özellikleri bunlar. Tabiki bunları sunarken yanıcı olmayan bir ürün sunuyoruz. Parlayıcı olmayan bir ürün sunuyoruz. Ambalaj miktarlarına gelince 30 kg ile başlıyor 210 kg ve 1000 kg olarak devam eder. teslimata gelince özelliklerini ilettiğiniz ürüne bağlıdır.
Mesa kimya teşekkür eder
29.08.2016
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :29.08.2016