Fabrika zeminlerinin yağa ve darbeye dayanımı açısından kaplatılan epoksi malzemenin üzerindeki ağır kir ve yağların epoksi yağ sökücü EPOXOL ile temizlenmesi. Yüksek alkali yağ sökücüler uygun formülasyon olmadığı zaman epoksi malzemelere zarar verirler. Bu nedenle temizlik öncesi ve temizlik sonrası epoksi zemine zarar vermeyen temizleyici ürünler önem kazanmıştır. Epoksi zeminlerin çeşitleri ve farklı amaçlar için farklı kullanım amaçları vardır. Bu nedenle her epoksi yüzey için ayrı temizleyici epoksi yağ sökücü bakmaya son verelim istedik.

Epoksi zemine zarar vermeyen yağ sökücü MESA - EPOXOL nasıl kullanılır.

Otomatik zemin yıkama makinesi ile veya manüel olarak epoksi yağ sökücü kullanılabilir. Otomatik zemin yıkama makinesi ped türüne göre epoksi yağ çözücü içine su ilavesi yapılmalıdır. Lütfen detaylı bilgi için iletişime geçiniz. Otomatik zemin yıkama makinesi kullanımı epoksi yağ sökücü % 1 ile % 3 arasında ağır kir ve yağ oranına göre değişmektedir. Manüel kullanımlarında ise yüzey yağ ve kir cinsine göre değişik kullanımlar yapabilirsiniz. Gıda işletmeleri için kokusuz epoksi yağ çözücü versiyonu kullanılabilir. Gıda işletmesi olmayanlar için oldukça güçlü koku ve esans karışımlı olan tipide mevcuttur.

Epoksi yağ sökücü EPOXOL neden kullanılmalıdır.

Epoksi zeminlerin farklılıklar içerdiğini söylemiştik. Bu farklılıklar bazı epoksi çeşitlerinin bazı kimyasal maddelere reaksiyon verdiği ve renginin açıldığı gözlemlenmiştir. Bu nedenle epoksi zeminleri uzun süre ilk günkü gibi kullanmanın ana şartı epoksi zemine zarar vermeyen bir ürün ile temizlemekten geçer. Bu nedenle epoksi yag sokucu temizlik maddesinin ph aralığı ve içerik kimyasalı çok önemlidir. Yüksek alkali epoksi zemin yag cozucu kimyasallar epoksi zeminde belirli bir süre içinde tahribat yapar. Bu tahribatlar size çok kısa sürede zemin yenileme gereksinimi yaratır. Bu nedenle kullanılacak ürün zayıf alkali epoksi yağ sökücü formunda olmalıdır. Zayıf alkalite uzun süredir bilinen fakat uygulanmayan bir içeriktir. Bu nedenle biz mesa kimya olarak yüksek alkali kimyasalları mızın tamamını zayıf alkali olarak sizlere sunmaktayız. Zayıf alkali kimyasallar gıda tüzüğüne uygunluk açısından da önemlidir. İnsan sağlığı açısından da önemlidir.

Epoksi yağ çözücü EPOKSOL fiyat ve ambalajları

Fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz. Konsantre bir ürün olduğu için oldukça uygun maliyetler ile kullanılmaktadır. Ambalaj bilgisine gelince 30 KG/Lt ile başlayan küçük işletme kullanımlarından 16000 KG/Lt büyük işletmeler için uygun ambalajlar bulunmaktadır.

Son güncelleme tarihi :16.01.2017
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan