Alüminyum dış cephe temizliği için kullanılan ürünümüzdür. Alüminyum cephe temizleme ürünü ile cam dahil tüm yüzeyler temizlenebilir. Alüminyum kaplama temizliği ve aluminyum yüzeyler için yağ sökücü mesasol allmax. Konsantre içeriği % 100 olan aluminyum yüzeylerde karartma yapmayan ph seviyesi ürün gruplarındandır. Özellikle aluminyum yüzey kaplı dış cephelerde kullanılır. Aluminyum yüzeye zarar vermeyen karartma yapmayan cam temizleyiciler olarak kullanılmaktadır.

Alüminyum dış cephe temizliği MESASOL ALLMAX

Alüminyum dış cephe temizliği mesasol allmax Gerekli saha araştırmalarında gösterilen en büyük açıklardan biridir. Cam temizliği yaptığınız madde ile aluminyum çerçeveler üzerinde temizlik yapsanız da net sonuca ulaşamıyorsunuz. Bu nedenle alüminyum dış cephe temizliği gibi bu tür ürünler sizin işinizi daha rahat görecektir. Alüminyum cephe temizleme işlemi sıkıntısız ve lekesiz sonuçlanır. İster makine ile alüminyum kaplama temizliği yapılır ister iseniz manüel olarak yaparsınız.

Alüminyum cephe temizleme mesasol allmax ile nasıl yapılır

Alüminyum cephe temizleme mesasol allmax Makine ile yapacaklar makine haznesine alüminyum dış cephe temizliği ürünü mesasol-allmax ı koyarak işlem yaparlar. Manüel olarak kullanıcılar ise alüminyum cephe temizleme işlemini diğer ürünler gibi alışılmış oranda kullanarak yaparlar. Alüminyum kaplama temizliği sırasında hoş koku bırakır. Alüminyum dış cephe temizliği yüzeylerde su izi veya kireç izi gibi lekeler bırakmaz.

Alüminyum kaplama temizliği neden yapılmalıdır

Alüminyum kaplama temizliği mesasol allmax Alüminyum dış cephe temizliği yapmayan firmalar belirli bir süre sonra kaplamayı değiştirmek zoruna kalır. Çünkü yol kiri cephe üzerine yapıştığında güneş ile birlikte sıcaktan çıkması zor hale gelir. Bu kirler belirli süre sonra ısı ile etkileşim ve diğer oluşumlar ile alüminyum üzerinde kararmalara sebep olurlar. Cam üzerinde ise oluşmuş veya yapışmış kirler ısı ile yapışkan hale gelip yüzeyde kalır. Bu temizlenmesi zor kirler cam üzerinde belirli süre sonra dışarıyı görmenizi zorlaştırır. Bu nedenle temizlik yaptığınız ürün camı temizler iken alüminyuma zarar vermeyen türde olmalıdır. Alüminyum dış cephe temizliği ürünleri cephe temizlikleri için çok önemlidir. Doğru alüminyum cephe temizleme ürünü kullanılmaz ise oluşacak sorunlar bellidir. Alüminyum dış cephe temizliği yapılmaz ise yüzeyde kararmalar veya noktasal halde beyazlıklar oluşacaktır. Alüminyum kaplama temizlenmediği takdirde yüzeyde boyalar var ise belirli bir süre sonra boyalar deforme olmaya başlar.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :13.04.2017