Fabrika yemekhane ve mutfaklarında kullanılan sanayi tipi bulaşık deterjanı MESA DiSH. Genel sanayi kullanımı ile ev kullanıcıları için doğal bulaşık deterjanı tipleri farklıdır. Ev kullanıcıları için standart tiplerde doğal bulaşık deterjanı yapımı formuna yakın ürünler kullanılırken. Sanayi kullanımında ekstra yağ sökücü katkılı organik bulaşık deterjanı MESA DiSH kullanılır. Sıvı bulaşık deterjanı mesa dish en zor sanayi yağlarında bile etkilidir. En iyi bulaşık deterjanı fiyatları ile bu işlemleri yapar iken içeriğinde bulunan lanolin sayesinde cilde zarar vermez. Kostik içermez ve cildi tahriş etmeyen yapıda ve limon kokuludur. En sert sanayi sularında bile foam booster (yüksek köpük) özelliği öne çıkacaktır. Yüksek yağ temizleme ve inatçı kirler üzerindeki etkisi sizi şaşırtacaktır.

Organik Bulaşık Deterjanı MESA DiSH Bulaşık Sıvısı ile Bulaşık Nasıl Yıkanır

Bulaşık Deterjanı
Manüel yıkamalarda sıcak veya soğuk su ile kullanımlarımız da çok fark ettirmez. İçeriğinde su düzenleyici katıklar sayesinde en sert sularda bile temizleme efektini korur. En ağır yağları bile suyun sertliği ve içeriğine bakılmaksızın rahatlıkla yağ temizleme yapar. Teknik bir üründür sanayi alanında kullanımları sadece bulaşık ile sınırlı değildir.
Sıvı bulaşık deterjanı Mesa-dish ile Bulaşık sıvısı nasıl kullanılır: 2 veya 3 damla yıkama süngerine veya yıkama suyuna damlatılır. Sünger ve sıvıda abartı bir köpük oluşacaktır. Bol köpüklü yıkamak istiyorsanız başlayabilirsiniz bulaşık yıkamaya. Bol köpük istemeyenler için bir kaç dakika beklerseniz köpük incelecek tir. Fakat sönmez bir süre sonra rahatlıkla yağ temizleme ile birlikte bulaşık yıkamaya keyif ile başlayabilirsiniz. En iyi bulaşık deterjanı köpürme efekti çok yüksektir. Ph değeri 7–7,5 arasındadır. El ve cildi koruyucu lanolin katkılıdır. Bulaşık yıkama yapanların en sık şikayetidir el ve ciltteki tahrişler. Bu tahrişleri en iyi bulaşık deterjanı mesa dish bulaşık yıkama ve yağ temizleme ürünlerinde görmezsiniz.

Doğal Bulaşık Deterjanı Yapımı MESA DiSH Sıvı Bulaşık Deterjanı Formülü

Doğal bulaşık sıvısı üretimi yapmak isteyenler için önerilerimiz. Öncelikle hangi gruba hitap edeceğinizi iyi bilmelisiniz. Ev kullanıcı ise hedefiniz buna göre üretim yolu izlemelisiniz. Sanayi ve endüstriyel mutfaklar ise hedef kitleniz organik bulaşık deterjanı formülünü buna göre yapmalısınız. Gelelim önerimize dikkatinizi çekeceğinizi umuyorum. Öncelikle hangi ürünü üretirseniz üretin formülden önce eskiden bu iş nasıl yapılıyormuş diye bakın. Sonra bu gün ki üretim prosesin de bu yöntemi nasıl uygulayacağınızı düşünün. En güzel formül üretim ve geliştirme şekli budur. Üretim formülünde kostik kullanımı sıklık ile karşımıza çıkmaktadır. Çünkü ucuz ürün üretmenin başka şekli yoktur. Sıvı bulaşık deterjanı içerik de ham madde oranı fazla olan firmalar öne çıkarlar. Çünkü kostiğin yağ çözücü etkisi vardır fakat tahriş edici etkisi çok daha fazladır. Aynı işi ham madde ile yapan firmalar son 3 yıldır pazar lideridir. Ülkemizde yıllardır satış yapan büyük firmalar ise şimdi bu yarışın önünde olmak için ya ekonomik ürün ya da kalite diyecekler.

En iyi bulaşık Deterjanı Fiyatları

Organik Bulaşık Deterjanı Yapımı
Organik bulaşık deterjanı fiyatları 1,50 TL/Kg ile başlar sanayi tiplerinde genellikle fiyat politikası ile ilerler firmalar. Doğal bulaşık deterjanı fiyatları 12 TL /Kg a kadar kaliteye doğru orantılı olarak artmaktadır. Burada önemli etken içerik yüzde oranıdır. Yüze 3 lük den başlayarak % 90 aktife kadar ulaşan içerikler için fiyatlar değişimi bu nedenledir. Doğru ürün karşılaştırmasında aktif oranı çok önemlidir. Ürün içerik aktifini kostik ile yükselten standart bulaşık yıkama sıvısı ile içeriği ham maddeden oluşan içerik aynı fiyata satılamaz. Bu nedenle piyasada en çok aranan ürün içeriği % 35 dir. Piyasada yıllardır var olan çok ünlü markaların ürün içerikleri % 6 dır. Bu nedenle ilk tercih edilen ürün piyasa lideri 2 senede olan firmanın ürün farkı burada açığa çıkar. Biz bunu 2004 yılında gördük ve bu tarih itibari ile kostik kullanmıyoruz mesa dish üretirken.

Bulaşık Sıvısı Ambalaj Şekilleri

Bulaşık Deterjanı Fiyatları
Küçük işletmeler için 30 Kg ve katları bulunmaktadır. Orta boy işletmeler ve catering (yemek) firmaları için 210 Kg ve katları bulunur. Ticari işletmeler ve büyük ölçekli firmalar için 1000 Kg ve katları satın alınabilir. Ticari olarak alım satım yapanlar için 20 tonluk tankerler halinde temin edilebilir. Sipariş verecek firmalar istediği kaliteye doğru orantılı olarak fiyat alacaklardır. İstenilen ambalaj miktarları fiyat da önemli oranda etkilidir. Satın alımı yapılacak ürünler ile ilgili sds leri almayı unutmayınız. ürün kullanım talimatında geçen yönergeleri takip ediniz. Oda sıcaklığında saklayınız. Direk güneş ışığından uzak tutunuz. Yırtılmış veya eskimiş ambalajları teslim almayınız. Faturasız satışımız yoktur lütfen teklif etmeyiniz. Mutfak paslanmaz ve inox temizleyici ürünlerimize ihtiyaç duyabilirsiniz. Bulaşık makinesi deterjanı ihtiyaçlarınız için yardımcı olabiliriz. Bulaşık makinesi parlatıcı ürünlerimizi inceleyin. Konsantre bulaşık deterjanları bulunmaktadır. Ağır gıda yağı ve karbonlaşmış yağ sökücü burn out ürünümüz işinize çok yarayacaktır. Sanayi tipi bulaşık makinesi deterjanları arasından size uygun olanı seçebilirsiniz. Bulaşık makinesi yardımcı ürünleri ve bulaşık yıkama yardımcı ürünleri için lütfen iletişim linkini takip ediniz.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :21.03.2017