Oteller için direk kullanım sıvı sabun olarak üretilmiştir.

Daha çok yüksek parfüm ve nemlendirici katkısı isteyen işletmeler için üretilmiş ürünlerdir. El temizleme kremi veya lüx sıvı sabun olarak satın alınabilir. daha çok ofis kullanımına uygun istenen içerik oranına göre üretilebilmektedir. Sanayi alanında ofis kullanımı için uygundur. Yağ sökücü efekti yoktur. daha çok hijyen amaçlı istenilen renk ve kokuda tedarik edilen ürünlerdendir. Ambalaj miktarları ve toplu alımlar için ayrıca fiyat isteyiniz. Kimya firmaları satın alacakları ürünleri kendilerine has koku veren ile isteyebilirler. Bunun için belirli bir tonaj gereklidir.

Sıvı sabun Yüksek parfüm katkısı ile memnuniyeti artırır. Kullanıcı memnuniyeti ile ön plana çıkaran sıvı sabundur.  İstenilen renk ve kokuda temin edilebilir.

Lüx sıvı sabun kullanım detayları

Evsel kullanıcı satışı yoktur. Daha çok sanayi işletmeleri ve endüstriyel kullanım satışları vardır. Satın alacağınız ürün kişisel kullanıcıya açıksa bunun yasal gerekliliklerine bakmak gerekir. Yasal olarak endüstriyel ürünler bilinçsiz kullanıcıya düşük ambalaj ile satılamaz. Kullanıcı bu ürünle ilgili kullanım talimatlarını kullanıcının göreceği yerlere asmak zorundadır. saklama koşularına uymalı ve son kullanma tarihine dikkat etmelidir. 3 Sorumluluk anlaşması neticesinde boşalmış ambalajları ambalaj yönetmeliğine göre bertarafı sağlanmalıdır.

Konsantre ve sıvı ürünlerde ambalaj; 30 lt/kg altında ambalajlarımız yoktur. evsel kullanıcı satışlarımız yoktur. Sanayi ve endüstriyel kullanım yasal çerçevesinde yasaların ön gördüğü şekilde satışlar ve ambalajlama ve sevkiyat yapılmaktadır.

YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :19.08.2016