Sanayi sektöründe ağır ve güç gerektiren veya bakım esnasında ellere ve cilde bulaşmış yağ ve kirleri temizleme için konsantre yağ sökücü el sabunu kullanılır. Konsantre sıvı sabun matbaa sektörü mürekkepleri tekstil sektöründe lamel nire bakımı yapan ustalar ve bakımcılar için çok önemlidir. Konsantre sıvı el sabunu makine bakımlarında etraftan ve çevresel etkiler gerek makinelerden bulaşan her türlü ağır ve normal şartlarda çıkmayacak. Konsantre sabun en yoğun yağ, gres, mürekkep ve kirleri derinlemesine temizleyen konsantre teknik sıvı el sabunu dur. Yağ çözücü sabun özel formülü sayesinde sökemeyeceği yağ ve mürekkep lekesi yoktur. Konsantre yağ sökücü el sabunu yağ, kir, gres, kurum izi ve mürekkeplerin yapısını hızlı bir şekilde bozarak elden kolaylıkla temizlenmesini sağlar. Yağ sökücü sabun ve yağ çözücü el sabunu roza sanayi sektörü kullanımlarına değineceğiz.

Konsantre yağ sökücü el sabunu yağ çözücü sabun roza nedir

Konsantre yağ sökücü el sabunu roza
Sanayi ve ağır hizmet grubu çalışanları için el temizleme ve cilt temizliği için üretilmiş konsantre sıvı sabun dur. Konsantre sıvı el sabunu ellerdeki ağır yağları ve kirleri cilt üzerinden cildi koruyarak temizlenmesini sağlar. Sanayi açısından çok önemli çalışan açısından kaliteli çalışma ortamı demektir. Normal sıvı sabunlar el temizleme ve cilt temizleme için ağır yağ ve kir üzerinde etkili değildir. Sanayi ortamlarında ise ağır kir ve yağ olan ortamlardır. Makine bakımı ve tamiri yapan ustalar ellerine bulaşan ağır yağ ve kirleri derinlemesine temizlemek ister. Bu nedenle bu derin kirlerin temizlenmesine uygun konsantre sabun roza dır. Yağ çözücü sabun kullanan işletmeler ek olarak başka bir ürün kullanımına gerek duymazlar. Konsantre yağ sökücü el sabunu roza kullanım talimatlarına dikkat ederek kullanınız. Konsantre yağ sökücü sabun iki tipi bulunmaktadır. Konsantre yağ çözücü el sabunu roza ve konsantre yağ sökücü el sabunu roza ultra.

Yağ çözücü el sabunu konsantre sıvı sabun roza nasıl kullanıma hazır hale getirilir

Öncelikle size verilen konsantre yağ sökücü el sabunu sds ve kullanım talimatlarını okuyunuz. Konsantre sıvı sabun kullanım talimatında su ile çoğaltılma oranları yazacaktır. Bu oranları dikkate alarak konsantre sıvı el sabunu hazırlama işlemine başlayınız. Bir örnekleme yapmak gerekir ise 1 lt konsantre sabun 5 litre su ilavesi yaparak ürünü çalkalayınız. Bunu 30 litre yağ çözücü sabun hazırlanışını anlatmak gerekir ise şu şekildedir. Bir adet 30 litre bidon hazırlayıp içerisine 5-6 litre arası konsantre yağ sökücü el sabunu koyunuz. Daha sonra üzerini su ile doldurup çalkalayınız konsantre yağ sökücü el sabunu roza hazır hale gelecektir.

Konsantre sıvı el sabunu yağ sökücü sabun roza nasıl kullanılır

Dispanser sabunluk içerisine konulan hazır haldeki yağ sökücü sabun roza ele 2 gram civarında alınır. Konsantre yağ sökücü el sabunu ile el temizleme için 45 saniye ovulur. Yağ çözücü el sabunu cilt temizleme işlemini 45 saniye içinde bitirir yağı sabunlaştırır. Konsantre yağ sökücü el sabunu durulama esnasında yağ ile birlikte elden akıp gider. Yağ çözücü sabun el temizleme sonrası cilt üzerinde lanolin tabakası nemlendirici ve koruyucu kalır. Konsantre sıvı sabun içeriğinde lanolin barındırır bu nedenle el temizleme ve cilt temizleme sonrası eller güvendedir. Lanolin insan cilt yağına en yakın doğal bir yağdır. Koyun yünlerinin damıtılması ile elde edilen özel bir üründür.

Konsantre sıvı el sabunu yağ sökücü sabun roza neden ekonomiktir

Konsantre yağ sökücü el sabunu yok ise çalışanlar için yağ sökücü sabun ile el temizleme için geçen süre çok azalır. Konsantre sıvı sabun kullanmayıp normal sabunlar ile yapılan cilt temizleme işlemi 10 dakikayı almakta iken. Yağ çözücü el sabunu ellerdeki yağı çok iyi çıkarttığı için bu süre 2 dakikalara düşer. Yağ çözücü sabun roza konsantre olduğu için depolama alanından kazanırsınız. Normalde 7 bidon sabun depolamak yerine 1 bidon konsantre sabun depolaması yaparsınız. Konsantre sıvı el sabunu roza kullanılır iken ek bir ürün kullanmazsınız. Normal sıvı sabun kullanan işletmeler bulaşık süngeri, üstübü ve mazot gibi çözümler üretir. Üstübü ve sünger giderleri tıkar buda büyük bir sorundur. Mazot ve benzeri ise cilde verdiği zarar ve kötü kokusu nedeni ile çalışanın çalışma kalitesi önünde büyük bir engeldir.

Roza Konsantre sabun fiyatı yağ çözücü el sabunu ambalaj bilgileri

Konsantre yağ sökücü el sabunu fiyatı 5.00 TL ile başlamaktadır. Konsantre sabun 60.00 TL arasında kalite ve içeriğe göre değişmektedir. Dikkat edilmesi gereken nokta içerik de fosfat, kostik, nonylphenol ve cocodiethanolamide olup olmadığıdır. Nonylphenol kullanımı insan sağlığı açısından çok ciddi riskler teşkil etmektedir eski formüllerin hepsinde bulunur. Deneme ambalajı olarak 30 litre küçük işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Yarı standart ambalajlar ise 210 litre orta ölçekli işletmeler için tavsiyemizdir. Standart ambalajımız 100 kişi üzeri çalışan firmalar için 1000 litre olarak tavsiye edilir. Tabi ki ihtiyaçlarınızı siz bizden daha iyi bilirsiniz. Hangi ambalajımız ve hangi kalite ile başlamak isteğiniz için iletişime geçiniz.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :30.03.2017