Potasyum Asetat Sıvı Yol Pist Buz Çözücü ve Buz Önleyici Noicep

AMS 1435 Uyumlu potasyum Asetat Sıvı Yol Pist Buz Çözücü ve Buz Önleyici Noicep CH3CO2K. Araç yolları ve uçak pistleri için Buz çözücü ve önleyici kullanımı pek bilinmemektedir. Sorduğunuzda kullanım dozaj ve miktarları genellikle takribi olarak verilmektedir. Potasyum Asetat buz çözücü ve buz önleyici dozajları farklıdır. Fakat bu işi çok bilen bir çok kişi bu açıklamaları yıllardır yapmamaktadır. Potasyum asetat üretimi ülkemizde maalesef harcı alem yapılmaktadır. Çünkü inhibitör olarak içerikte kullanılan kimyasal madde maalesef doğal olarak bilinen bu malzemeyi tamamen zararlı hale getirmektedir. Hatta doğal olmak bir yana üreme organlarına zarar verir hale getirmektedir. Bunu bilerek üretim yaptığını iddia eden bir çok firmaya tek önerim korozyon inhibtörü katmayın.

Potasyum Asetat Sıvı Yol Pist Buz Çözücü ve Buz Önleyici Noicep CH3CO2K inhibitör kullanımı ve önemi


Neden bu açıklamayı yapma gereği duyuyorum. Çünkü Potasyum Asetat buz çözücü üretiminde kullanılacak korozyon inhibitörü çok önemlidir. Gıda da bile kullanılabilen bu kadar zararsız ürünü içeriğe katılan inhibitör çeşidi tamamlamaktadır. Bu inhibitör çeşidini dünyada üretimi dünyada tekeldir. Bir tek firma tarafından üretilmektedir. Bu nedenle potasyum asetat içerik de kullanılan inhibitörün doğa ve insan sağlığı açısından önemi büyüktür lütfen dikkat edelim.

Potasyum Asetat Sıvı Yol Pist Buz Çözücü ve Buz Önleyici Noicep CH3CO2K özellikleri


Sıvı olarak satışa sunulmaktadır. Bir kaç formu vardır. Özellikleri sektörel olarak farklılıklar göstermektedir. Potasyum asetat kullanım dozajları ve şekilleri kullanım alanları oldukça fazladır.
1- % 50 Potasyum asetat sıvı yol pist buz çözücü ve önleyici olarak standart formu Ph=8-9-10-11-13 istenilen Ph özelliğine göre sipariş verilebilir.
2- % 70 Potasyum asetat sıvı olarak değişik sektörlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır Ph=10.
3- % 50 Potasyum asetat sıvı olarak değişik sektörlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır= 7-8
4-% 70 Potasyum asetat sıvı olarak değişik sektörlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır Ph= 7-8.
Sıvı yol pist buz çözücü ve önleyici ürünler olarak kullanılmanın yanında bazı diğer sektörler içinde potasyum asetat kullanımları bulunmaktadır. Biz konumuz olan yol pist buz çözücü ve buz önleyici potasyum asetat üzerinde duracağız.

Sıvı yol pist buz çözücü ve buz önleyici potasyum asetat yollarda nasıl kullanılır.


Potasyum asetat sıvı olarak kullanım dozajları farklıdır. Buz çözmek için kullanılan dozaj farklıdır. Buz önlemek için kullanılan dozaj farklıdır. Bu dozajların ayarlanması için soğukluk şartları ortalama bilinmeli ve buna göre dozaj yapılmalıdır. Potasyum asetat ile buz çözmek için yapılan dozaj lama fazla gelmesi halinde parça buzların yol ve araçlar için tehlikeli olması kaçınılmazdır. Bu nedenle potasyum asetat buz çözücü ile buz önleyici kullanımları arasında çok ciddi bir dozaj farkları vardır. Bunlar bilinmediği durumlarda aşırı ısraf ve üründe stabil kulanım ortadan kalkacaktır. Bu dozajarın bilinmesi durumunda buz önleme ile buz çözmede kullanılan farklar ürün ekonomisi açısından da çok önemlidir.

Potasyum Asetat Sıvı yol pist buz çözücü ve buz önleyici aparatları ve uygulama şartları


Potasyum asetat buz çözücü ve buz önleyici uygulama şekli manüel ise araç giremiyor ve ara yollar ise sırt pompası ile uygulanabilir. Eğer güvenilir bir firmadan potasyum asetat almadıysanız bu sırt pompasının belirli özellikleri olmalıdır. Potasyum asetat satın aldığınız firmaya danışmanızda fayda var. Çünkü içerikte kullandığı inhibitör önemlidir. Eğer gerçek inhibitör kullanmış ise bakır alaşımlara zarar vermeyecektir. Şayet potasyum asetat buz çözücü ve buz önleyici içerikte kullanılan inhibitör alkali bazda bir inhibitör olabilir. Mutlaka içerik de bakır bulunmayan bir sırt pompası ile püskürtme olarak kullanılmalıdır.
Bu aparatlar ile basınçlı uygulama yapılacak ise buna göre seçim yapılmalıdır. Doğru şekilde üretilmiş potasyum asetat buz çözücü buz önleyici tamamen zararsız ve çevre dostu bir üründür. % 100 doğaldır ne insan sağlığın ne de çevreyi tehdit eder. Kesinlikle kar ve buz ile mücadele si ile ilgili tek tercih potassium acetate buz çözücü ve buz önleyici olmalıdır. Çevre ve doğa açısından önemi çok yüksektir. Bu nedenle güvenilir firmalarda güvenilir ürünler tercih etme eğiliminde olunuz.

Otomatik dozaj sistemi ile potasyum asetat buz çözücü ve buzlanma önleyici kullanımı ki benim önerim kesinlikle budurOtomatik dozaj sistemi kurulumu yapılıp dozaj lama ünitesi iki şekilde ayarlanmalıdır. Potasyum asetat buz çözücü donma önleyici düşük ısı ve buzlanma için buz çözme ayarı yapılmalıdır. Yüksek ısı buz önleme dozajı için ayar yapılmalıdır. Yol veya pist de buz olup olmaması önemli değildir. Buz önleme için yapılacak potasyum asetat buz çözücü donma önleyici dozaj miktarı belirli parametreler göz önüne alınarak yapılmalıdır. Yoksa otomatik sistemin pek önemi kalmayacaktır. Buz çözme çok daha kolay bir işlemdir fakat hızlı buz çözülmesi buz parçalarını riskli kılabilir. Bu nedenle buz çözme efekti potasyum asetat üretiminde pist ve yol için artı bir kimyasal konularak buz çözmenin aynı anda stabil olmasını sağlayacak 1000/4 lük bir doğal kimyasal ile gerçekleşmesini sağlamaktır.
Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır