Beton Harç sökücü betonix 1kg fiyatı
%30

Beton Harç sökücü betonix 1kg fiyatı

50,00 ₺ 35,00 ₺ KDV Dahil
Beton harç sökücü
%30

Beton harç sökücü

50,00 ₺ 35,00 ₺ KDV Dahil
Betonu ne eritir
%16

Betonu ne eritir

500,00 ₺ 420,00 ₺ KDV Dahil
Çimento sökücü
%30

Çimento sökücü

60,00 ₺ 42,00 ₺ KDV Dahil
Araba Beton Sökücü
%30

Araba Beton Sökücü

60,00 ₺ 42,00 ₺ KDV Dahil
Eski karo taşları nasıl temizlenir
%23

Eski karo taşları nasıl temizlenir

110,00 ₺ 85,00 ₺ KDV Dahil
Borudaki beton nasıl eritilir

Borudaki beton nasıl eritilir

50,00 ₺ 35,00 ₺ KDV Dahil
Beton sökücü asit fiyatları betonix 10 kg
%22

Beton sökücü asit fiyatları betonix 10 kg

450,00 ₺ 350,00 ₺ KDV Dahil
Beton sökücü betonix 20kg fiyatları
%18

Beton sökücü betonix 20kg fiyatları

850,00 ₺ 700,00 ₺ KDV Dahil
Betonix beton sokucu kimyasal 5 kg
%20

Betonix beton sokucu kimyasal 5 kg

220,00 ₺ 175,00 ₺ KDV Dahil
Beton sökücü betonix pvc
%19

Beton sökücü betonix pvc

1.300,00 ₺ 1.050,00 ₺ KDV Dahil

Beton harç sökücü BETONiX beton sökücü

Betonları taşıyan kamyonlar veya mikserlerin temizliği için Beton harç sökücü BETONiX beton sökücü olarak üretilmiştir. Üretilir ike sektörün eksileri dikkate alınmış ve metal koruyucu inhibitör ve boya koruyucu katkısı ile yeni nesil olarak sizlere sunulmuştur. Metalleri koruyan inhibitör katkısı boyaları koruyucu yüzey aktifler ile araçlarınızı daha güvenli temizlemek amaçtır. Şayet diğer ürünleri kullanıp betonları taşıyan mikserlerinizin boyası sararmış ise de mikspar adlı boya rengini geri getirici ürünümüzü kullanmanızı öneririz. Elektrik pano temizleme ve motor temizleme yapacaksanız uygun kimyasallar bu sayfada yer alır.

Beton harç sökücü

Beton sökücü BETONiX-pvc Beton harç sökücü nerelerde kullanılır

Betonları talıyan mikserlerde beton üretim tesislerin de ki ekipmanların temizlenmesin kullanılır. Betonların üretildiği siloların dış ve iç temizliklerin de kullanılır. Betonların temas ettiği tüm kara taşıtı ve araçların temizliklerinde kullanılır.

Beton sökücü BETONiX Beton harç sökücü farkı nedir

Metalleri koruyucu inhibitör katkısı piyasada en çok olan ürün betonix bu katkı % 17 dir. Orjinal araç boyasını koruma karkısı % 12 dir. Sektörde sararan mikser veya sararan kamyonlar görüyorsanız bu katkılar olmadığı içindir. Metal koruyucuları bulunmayan ürünler için araçların metal aksamları risk altındadır. Bu riskler aşağıda sıralanmıştır.

beton sökücü

  • Mikserleriniz sararıyor ve rengi atıyor ise boya koruyucu içermeyen bir beton sökücü 5 kg beton harç sökücü alıyorsunuz demektir. Mikserlerinizi beyazlatmak isterseniz mikspar adlı ürünümüzü kullanınız.
  • Mikser metal aksamlar sürekli paslanıyor veya kırılma yaşanıyor ise metal koruyucu inhibitör aldığınız ürün de yok demektir. Çünkü metalleri koruyucu inhibitör olmayan ürünler stres çatlakları yapar hidrojen gevrekliklerine zarar verin metallerin. Bu nedenle hayati bir konudur ürün içerisinde mutlaka inhibitör oranı sorunuz ve gerekir ise gerekli testleri yapınız. Bu test çok basittir bir metali veya çiviyi içerisine atın bekletin pas yapıyor veya kararıyor ise inhibitör yoktur. Sprey fiyatları göz atmak isteyenler bu sayfaya buyursun.

Araba Beton sökücü BETONiX nasıl kullanılır

Betonların ağırlığına göre konsantre ediniz. Bu şekilde çok ekonomik olarak kullanabilirsiniz. Betonların donmuş olduğu yüzeyleri kontol edin ağırlıklarına göre deneme yaparak doğru kullanım oranını bulunuz. 1 Birim betonix 1 birim ile 10 birim su arasında sulandırılarak yüzey ağırlığına göre kullanınız. El temizleme kremi çeşitleri için bu sayfamıza göz atın inşaat işleri zordur ve eller hep yağlıdır. Araç temizlik ürünleri bu sayfamızdan bakınız.

Önerilerimiz ve dikkat edilecekler

Borudaki beton nasıl eritilir sorunlarınıza çözüm olabiliriz. Betonu ne eritir sorunu olanlar için çözüm sunuyoruz. Beton harç sökücü betonix 1 kg küçük ambalaj isteyenlere özel satın alabilirsiniz. Beton sökücü asit arayanlar için harka bir seçim olacaktır. Beton sökücü betonix fiyatları 20 kg ambalajlarda sizler için daha ekonomik bir seçim olacaktır. Çimento sökücü olarak kullanabileceğiniz harika bir ürün. Eski karo taşları nasıl temizlenir sorunu yaşayanlara özel üretilen ürünle sorunlarınızı çözebilirsiniz. Sararmış beton mikserleri için mikspar kullanın eski boyasına geri kavuşsun. Beton zemin yağ temizleyici ihtiyacı olanlar için. Pas sökücü grubumuz sizlere özel pas giderici ürünleri barındırır. Yağ çözücü ürün grubumuz her türlü yağ ve kir problemlerinize çözüm üretir. Boya problemlerinizde kullanabileceğiniz boya sökücüler bu sayfada yer alır. Kireç sökücü ürünlerimiz ve çeşitleri bu sayfamızda yer alır. Boya öncesi metal yüzey hazırlayıcı ihtiyacınız olabilir. Ağır yağ çözücüler bu sayfamızda bakabilirsiniz.

Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır