Beton Harç sökücü betonix 1kg fiyatı
%22

Beton Harç sökücü betonix 1kg fiyatı

45,00 ₺ 35,00 ₺ KDV Dahil
Beton sökücü asit fiyatları betonix 10 kg
%41

Beton sökücü asit fiyatları betonix 10 kg

380,00 ₺ 225,00 ₺ KDV Dahil
Beton sökücü betonix 20kg fiyatları
%28

Beton sökücü betonix 20kg fiyatları

800,00 ₺ 580,00 ₺ KDV Dahil
Betonix beton sokucu kimyasal 5 kg
%28

Betonix beton sokucu kimyasal 5 kg

200,00 ₺ 145,00 ₺ KDV Dahil
Beton sökücü Betonix-pvc pimaş 30kg

Beton sökücü Betonix-pvc pimaş 30kg

1.100,00 ₺ 800,00 ₺ KDV Dahil

Beton sökücü asit beton sökücü kimyasal beton sökücü fiyatları beton harç sökücü ürünler

Konsantre beton sökücü endüstriyel kullanım alanları beton üretim tesisleri ve beton taşıyıcılar gibi inşaat sektöründe çimento sökücü asit kullanımı. Konsantre beton sökücü formülü genellikle asit karakterli içerikle formülüze edilir. Beton çözücü kimyasal metal ve boya koruyucu inhibitörler ile güçlendirilen ve koruyuculuğu artırılır beton harç sökücü ürünlerdir. Çimento çözücü betonix özellikleri nasıl kullanılacağı hakkındaki bilgiler yer alır. Çünkü bir çok asit i direk beton harç çözücü olarak kullanan inşaat sektörü zararlarını başlarına kaza gelince öğrenmektedir. Biz sizlere beton çıkarıcı ürünlerin çeşitlerini zararlarını açıklamak ile yükümlüyüz. Çimento sökücü kullanıcı olan sizler beton sokucu ürün satın alma işlemi yapar iken soracağınız soruları bulacaksınız burada. Beton sökücü seçimini doğru yapabilmen için sorunları da bilmeniz gerekir.

Beton sökücü özellikleri

Betonix beton sökücü güçlü formülü sayesinde uygulandığı yüzey üzerindeki bütün beton atığını temizler. Beton sökücü, beton çözücü, beton harç sökücü, çimento çözücü, beton harç çözücü ve beton cozucu kimyasal betonix. Beton sökücü efektini kısa sürede betonu çözerek temizlenmesini sağlayan beton sökücü ürünümüzdür. Beton sökücü betonix beton çıkarıcı bir kaç tip de üretilmektedir. Bunun sebebi beton harç sökücü kullanılacağı ortama göre farklılıklar içermesidir. Beton çözücüler içerisinde kullanılan inhibitörler de çimeto çözücü içinde farklılıklar içerir. Beton harç çözücü uygulama esnasında açık metali asitlere karşı inhibitörler korur. Çimento sökücü içindeki inhibitör olsa da beton mikseri boyasını korumak başka bir inhibitörün görevidir. Buna göre beton cozucu değerlendirmeyi birlikte yapmanız gerekmektedir. Beton sökücüler içeriğindeki inhibitör oranları da beton sökücü fiyatına direk etki etmektedir. Çimento sökücü içerisinde % 1 inhibitör ile % 25 inhibitör arasında ciddi çimento sökücü fiyatları farkı vardır.

Beton harç sökücü Çimento sökücü Beton çözücü Betonix Güvenli mi?

Beton sökücü de her ürün gibi güvenlik önlemi alınmadığında risklidir. Beton sökücüler güvenlik önlemi alınmadan kullanılmamalıdır. Beton harç sökücü ürünlerin genel güvenlik önlemleri sds lerinde belirtilmektedir. Beton çözücüler kullanım talimatları ve sds lerine göre uygulama yapılmalıdır. Beton çözücü ürünler su hariç başka bir kimyasal ile karıştırılamaz. Çimento sökücü atıkı suyu tekrar kullanılabilir.
 • Beton sökücü betonix yapısında metal koruyucu inhibitörler ve beton çözme esnasında gaz kesiciler içerir. BETONiX uygulandığı metal yüzeylerde ve aparatlar üzerinde aşındırma ve deformasyon yapmayan beton sökücü dür. Aşındırma aşamasında çimento sökücü içeriğindeki inhibitörler koruma kalkanı görevi görür.
 • Betonik beton çözücü işlem sırasında insan sağlığını riske edecek şekilde zararlı gaz çıkışına neden olmaz. Çünkü beton sökücü içeriğinde gaz kesici özel izalatörler bulundurur.
 • Çimento sökücü içeriği epoksi boyalar için özel koruyucular içeren beton sökücü ürünümüz betonix. Özellikle beton kamyonlarında üst ve alt metallerin çürümeye karşı özel inhibasyonları ile güvenlik yönü ön plana çıkmaktadır. Çimento sökücü ürünlerin genel açığı kullanılan inhibitörlerdir.

Beton sökücü fiyatları?

Betonix beton çözücü fiyatı 4,00 tl ile başlar. Beton sökücü fiyatı 40,00 tl arasında konsantre olarak satılmaktadır. Çimento sökücü fiyatı konsantre olması ekonomik birim maliyetlerine mal olur. BETONiX yüzeydeki beton harç ve benzeri yüzeylere göre 1/10 ila 1/20 oranında su ile karıştırılarak kullanır. Beton sökücü ürünü asla su hariç başka kimyasal ile karıştırmayı denemeyiniz çok risklidir.

Beton çözücü ve çimento çözücü kullanım alanları

Hızlı çimento çözücü olarak karşılaştığınız sorunlarda kullanabilirsiniz. Beton harç çözücü ve beton harç sökücü olarak en ağır zeminlerde kullanabilirsiniz. Beton çıkarıcı olarak kapanan pvc boruların açılmasında beton cikarici etkisi çok iyidir. Çimento sökücü hazır beton tesislerinde beton cozucu olarak tüm alanlarda kullanılır. Beton sökücü asit ürünler birçok değişik sektörde kullanılmaktadır. Çünkü en yüksek inhibitör katkısı bu üründedir.
 • Çimento üretim fakrika ve işletmelerinde beton çözücü harç sökücü mikser temizleyici betonix çimento sökücü kullanır.
 • Hazır beton üretim tesisleri beton çözücü harç sökücü, mikser temizleyici betonix çimento sökücü olarak kullanır.
 • Beton üretim ve dolum ekipmanlarının temizliğinde beton cozucu, harç sökücü ve mikser temizleyici betonix kullanır.
 • Beton taşıma araçların,beton taşıma mikserlerinin çimento ve harç kalıntılarından temizlenmesinde Beton çözücü harç sökücü, mikser temizleyici betonix kullanır.
 • İnşaat sırasında ve inşaat sonrası çimento esaslı tüm artıkları betonix beton çözücüler ile temizleyebilirsiniz. Beton ve harç kalıntılarının temizlenmesinde beton sokucu harç sökücü, mikser temizleyici betonix kullanır.

Beton harç sökücü ve Beton sökücü kimyasal kullanım talimatı

Ürün satın alma işleminde sonra beton sökücü betonix kullanım talimatı ve beton çözücü sds lerini isteyiniz. Çimento sökücü ürün konsantrasyonuna dikkat ediniz. Beton sökücü betonix  konsantrasyon miktarları aşağıdaki gibi yapılarak kullanılır. Çimento sökücü uygulama videosunu seyrediniz. Beton çözücü sonrası durulama esnasında basınçlı yıkayıcılar kullanımlarına dikkat ediniz. Çimento çözücü kazalarının çoğu basınçlı yıkayıcılar dan kaynaklanır. Beton sökücü betonix-pimaş ürünler gözünüze kaçtığında bol su ile durulayınız.
 • 1 birim beton çözücü BETONiX 10 birim su ile seyreltilerek ağır betonlu ve harçlı yüzeylerde çimento sökücü olarak kullanılır.
 • 1 birim beton sokucu BETONiX 15 birim su ile seyreltilerek normal betonlu ve harçlı yüzeylerde kullanılır.
 • 1 birim beton cozucu BETONiX 15 birim su ile seyreltilerek hafif betonlu ve harçlı yüzeylerde kullanılır.
 • BETONiX beton çözücü ürün püskürtme aparatı ile yüzeye püskürtülerek spreyleme olarak uygulanır. Fırça yardımı ile veya basınçlı yıkayıcılar ile beton ve harçlı yüzeylere manuel olarak beton çözücü betonix uygulanarak kullanılır.

Beton sökücüler sonrası Beton sokucu son işlem nasıl yapılır

BETONiX uygulanan yüzeyler daha sonra bol su ile durulanarak beton çözücü işlemi sona erdirilir. Çimento sökücü durulama suyu normal sudur başka bir karışımı yoktur. Beton sökücüler kullanacağınız yüzeyde aşırı yağ var ise yağ sökücü ürünümüzü kullanınız. Pas var ise pas sökücü ürün sizlerin işini kolaylaştıracaktır. Beton harç çözücü kullanacağınız makineleri yenilemek için boya sökücü ihtiyacınızı karşılayabiliriz. Sistem suyu kireç temizliği için kireç sökücü ürünümüzü kullanınız.

Beton çözücüler, Beton sökücü asit ile beton harç çözücü kullanımında karşılaşılan hatalar

Beton harç sökücü ve beton sokucu kullanımında sıkça yapılan hatalar direk asit kullanımlarıdır. Çimento sökücü olarak kullanılan beton harç çözücü içerik asitleri belirli bir süre içersin de metalde stres çatlakları meydana getirirler. Bu stres çatlakları da beton mikserinin yolda kopmasına şase kırılmalarına sebep verir. Beton sökücü olarak yanlış beton harç sökücü kullanımı ciddi kazaların oluşmasındaki ana nedendir. Beton harç çözücü için kullanılacak beton sokucu kimyasal maddenin belli bir form da işlenmesi gerekir. Bu form içerisine inhibtör aktivatör ve pasivatör ( işlem kesici) ürünler ile formülüze edilmesi gerekliliğidir. Beton çözücü olarak kullanılan beton harç sökücü içinde sadece asit kullanana ucuz olsun diyen işletmeler vardır. Çimento sökücü sadece asit ise makinelerin metal ömürleri ve dayanımları % 90 oranında düşmektedir. Bu nedenle beton harç çözücü formülü ve beton cozucu ürünler içinde inhibitör kullanımı çok önemlidir. Beton çözücü satın alma yapar iken beton sokucu içerisinde inhibitör oranları da çok önemlidir. Beton sökücü inhibitörü % 1 de inhibitörlü anlamına geliyor % 30 inhibitör de inhibitörlü anlamına geliyor unutmayın. Beton çözücü içerik de bulunması gereken minimum inhibitör oranı % 7 maksimum inhibitör oranı % 32 dir. Çimento çözücü olarak bunların haricinde ürünleri kullanmamaya dikkat edin. Yoksa aşağıdaki resimler sizinde başınıza gelebilir.
Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır