Alkopak El Dezenfektanı
Alkopak El Dezenfektanı 165,01 ₺ 148,51 ₺ KDV Dahil
Dezenfektan standı Ayak basmalı Pedallı
%65
Dezenfektan standı Ayak basmalı Pedallı 990,05 ₺ 346,52 ₺ KDV Dahil

Cleanart antibakteriyel el sıvısı

Cleanart tescilli markamız ile antibakterial el sıvısı üretim iznimizi aldık. Resmin üzerine tıklayarak tam ruhsatı görebilirsiniz.

mesa cleanart biosidal ürün ruhsatnamesi

Antibakterial el sıvısı ve El Dezenfektanları

Hayatımıza hızlı giriş yaptığı kadar kalıcı olmamasını umduğumuz bu savaşta bize destek olan yardımcı ürün antibakterial el sıvısı Cleanart. Gündelik hayatınızda dokunduğunuz yüzeylerden emin değilseniz mutlaka kullanmalısınız. El ve cilt hijyeni önemsenmeli tabiki cildinizi korunması da antibakterial el sıvısı Cleanart kullanarak cildinizin tahriş olmadığına emin olursunuz.

Zararlı Mikroorganizmalara Karşı En Etkili Koruma

Cilt dezenfektan içerikleri kullanıldığı cilde yapışan virüs ve mikropları bir kaç saniyede yok edilmesini sağlamak içindir. El dezenfektanı satın alma seçeneklerinde sprey dezenfektan, antibakteriyel el jeli veya el dezenfektan jeli tiplerinden birini seçebilirsiniz. İçeriklerinde %70 alkol veya %80 alkol içeren etkili antibakteriyel el jeli el antiseptiği gibi ürünler yaşam karmaşanızda size konfor sağlayacak pratik kullanılan dezenfektan çeşitleri. Aralarından kullanabileceğiniz tip seçimi yapıldıktan sonra 45 sn 1 dk arası ellerinizi ovmak hijyen ve dezenfeksiyonunuz için yeterlidir. Böylece önce hijyeninizi sağlamış oluruz daha sonra psikolojinizi rahatlatmış oluruz.

Mesa Kimya - Alkopak El Dezenfektanı Ruhsatnamesi

Jel olarak veya sprey olarak kullanmak isteyenlere

İşyerinizde, sokaklarda, ototobüs, metrobüs, uçak veya arabalarınızda kullanım için. Günlerce bir çok insanın dokunduğu tüm yüzeylere bıraktığı mikrop, mikroorganizma, bakteriler bulaşı hastalıklara yakalanmanızı sağlar. Bakteri ve virüsleri zararlı mikro orgnaizmaları vücudunuza girmeden ellerinizde yok etmenin tek yolu el dezenfektanları kullanılır. Sprey tip jel tipi veya çanta boyu olarak el dezenfektanı veya antibakteriyel el temizleme jeli olarak sitemizde bulunmaktadır.

Ellerinizi Temizleme nezaketi toplum içindir

Alkol bazlı dezenfektan seçiminde dikkate almanız gereken ellerinizin hijyenini sağlar iken aynı zamanda cildinizi nemlendirmesi ve korumasını sağlamalıdır. 13 saniye içinde kurumalıdır 8 saniye altında kuruyor ise dezenfeksiyon riskli demektir kolonya ile arasındaki genel fark da budur. El antiseptiği, dezenfektan fiyat ve antibakteriyel el temizleme jeli kalite performansı arasında en uygun ürün grubu. Bu ürünler arasında mutlaka bir tanesi size göre iyi mutlu alışverişler efendim!

Antibakteriyel el temizleme jeli dezenfektanı kullanım şekli

Avuç içine 3 ml alınır 45 saniye ile 1 dk arasında cilde yedirilerek ovulur %99,9 bakterileri öldürür. • Biosidal ruhsatlıdır. • Antibakteriyeldir.

Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır