BLOG KATEGORİLERİ
Ağır yağ sökücü betonsol

Ağır yağ sökücü Betonsol

Beton zeminlerin temizliklerinde kullanılması gereken ağır yağ sökücü betonsol. Beton zemine zarar vermeden kolay bir şekilde zemindeki yağları temizlemeniz için ağır yağ çözücü betonsol üretilmiştir. Ağır yağ temizleme betonsol kullanımı ve nasıl uygulanacağı ile ilgili bilgiler vereceğiz. Siz sorunlarınızın çözümünde bu bilgiler ışığında ürünlerinizi seçerken bizde size yardımcı olmanın hazzını yaşacağız.

Ağır yağ sökücü betonsol nedir

Ağır yağ sökücü betonsol
Beton zeminlerden kullanılan yağ kirliğini temizlemek ve ortamın yağdan arındırılmasını sağlamak için ağır yağ sökücü betonsol kullanılır. Beton zeminler kazara veya makinelerden gelen yağ ile kirlenir. Bu yağların temizlenmesi ancak etkili ağır yağ sökücü betonsol ile mümkündür. Ağır yağ çözücü betonsol beton zeminlere özel formüle edilmiştir. Ağır yağ temizleme betonsol yüksek oranda beton parlatıcı içerir.

Ağır yağ çözücü betonsol nasıl kullanılır ?

Ağır yağ çözücü betonsol
Beton zeminlerin ağırlığına göre konsantrasyon ağır yağ temizleme betonsol ayarlanmalıdır. Yapılacak işlem yoğunluğuna göre konsantre edilen ağır yağ sökücü betonsol yüksek oranda köpüklü bir üründür. Ağır yağ sökücüler içerisinde köpüğü en stabil olandır. Ağır yağ çözücü betonsol manüel kullanıma daha uygundur.

  • İş güvenliği için ortamda bulunan iş kazalarına sebebiyet verebilecek yağların temizlenmesi için ağır yağ sökücü betonsol kullanılır.
  • Kalite politikası açısından kazara dökülmüş yağların ortamdan arındırmak için ağır yağ çözücü betonsol kullanınız.
  • Atık yağların atıklarının giderlere karışıp arıtmaları veya çevreyi kirletmesini önlemek için ağır yağ sökücü betonsol kullanılır.

Ağır yağ temizleme betonsol temizlik nasıl yapılır?

Ağır yağ temizleme betonsol
Silme, püskürtme ve otomatik zemin yıkama makinelerinde köpüğü kontrollü ağır yağ sökücü betonsol kullanılır. Beton zemin özellikleri ve ortam dikkate alınmalıdır. Gider ve sökülen yağın deşarjı nasıl yapılacağı önemlidir. Yağ sıvılaşacağı için temizlik kolay olsa da betonun yağı emip emmediği önemlidir. Beton yağı emmiş ise farklı ürün kullanılması gerekir. Bazı betonların özel yapısı nedeni ile çözüm bu yapıya göre şekillenmelidir. Çözüm sunmak doğru bilgi ile doğru orantılıdır. Ağır yağ sökücü betonsol konsantre bir ürün olduğu için ekonomik birim maliyetler sunar. Maliyet çıkartmak bidon fiyatı olarak baktığınızda kolay gelebilir. Fakat birim maliyet hesabı bizim işimizde daha önemlidir. Siz iki ayrı firma fiyatını karşılaştırırken bidon veya kg fiyatı karşılaştırabilirsiniz. Fakat total kullandığınız ürün miktarlarını karşılaştırmanız gerekliliği daha önemlidir. Bir bidon ucuz ürün ile 10 metrekare temizlik yapılır. Bir bidon pahalı ürün ile 100 metrekare alan temizlemeniz maliyetinizi oldukça fazla etkileyecektir. Beton sökücü ürünler ile beton çıkarma sorunlarınızı çözebilirsiniz. Pas sökücüler grubumuzda her türlü pas sorunu cevabı bulunur. Boya sökücü ürünler grubumuz istenmeyen boyalar için çeşitler sunar. El temizleme kremi ile cilt temizleme ve el temizliği sorunsuz olur. Kireç çözücü ürün grubumuz su sistemlerinin ısıtma soğutma sistemlerinin temizliği için başvuru kaynağıdır.


Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır