Pas sökücü, çözücü

Konsantre Pas sökücü Kimyasal tüm paslanmış yüzeyler için ayrı çözümleri vardır. Endüstriyel kimyasallar ve konsantre pas çözücü kimyasal ürünler sanayi kullanımı için tasarlanmıştır. Sanayimiz açısından çok önemli geri kazanım ve maliyet düşürme yöntemleridir. Endüstriyel pas sökücü sprey ağır paslarda etkili değildir, pas gevşetici görevi görür. Malzemelerin geri kazanımları için ağır endüstriyel pas çözücü ve güçlü pas sökücü kimyasal ürünlerin kullanımı çok önemlidir. Üretimleri sanayide kullanılan metal gruplarına göre çeşitlilik göstermektedir. Konsantre Pas çıkarıcı Kimyasal onaylı msds, sds inceleyip gerekli risk tayinlerini yaptıktan sonra kullanımına başlamalıdır. Uygulanacak yüzey ve endüstriyel pas çözücü kimyasallar uygulandıktan sonra yapılacak operasyona göre ürün seçimi yapılmalıdır.

 

Pas Sökücü kimyasal

Metal gruplarına tekstil, plastik ve tüm zeminlere özel kullanılan endüstriyel pas çözücü ürünler.
 1. Pas sökücü uygulama yapılan alan. Sonraki proseste yapılacak yüzey işlemine göre kimyasal ürünler değişmektedir.
 2. Boya öncesi konsantre metal yüzey hazırlayıcı. Yüzeydeki yağ ve benzeri kirliliğin temizlemesi gereken ürünlerin üç işlem yapanı tercih edilir. Yağ sökücü, pas temizleyici ve fosfat kaplama yapan ürünler tercih edilmelidir. Dikkat edilecek hususlar ise ürünün boya yapılmadan önceki bekleme süresine dikkat edilmelidir. Boya öncesi yüzey hazırlığında kullanılacak konsantre pas çözücü  ürünün kokusu ve buhar çıkışı da çok önemlidir diğer metallerin paslanmasına ve makinelerin korozyondan çürümesine sebep olabilir. Ağır pas çıakrıcı kokusu ise kullanıcıyı rahatsız etmemelidir.
 3. Kalıp için konsantre pas sökücü Kalıplarda oluşan pasların kalıbın atılmasına sebep vermesinin en önemli etkenin kullanılan pas cozucu ürünün kalıpta açtığı deformasyondur veya yüzeye kapladığı fosfat tabakasının kalıp baskı yaparken baskı yaptığı yüzeye zarar vermesidir. Bu nedenle kalıp yüzeylerde kullanılacak ürünün seçimi mutlaka hassas metallere ve yüzeye zarar vermeyen konsantre oksit çıkarıcı türlerinden seçilmelidir.
 4. Elinizin ulaşamayacağı aksamlar için endüstriyel pas sokucu kimyasallar. Elinizin ulaşamayacağı aksamlar için endüstriyel korozyon temizleme kimyasal Touchles ürünümüzü öneririz ürünü yüzey uygulayıp su ile durulamanız yeterlidir. Sonrasında pasivasyon veya nötürleme gerekir.
 5. Endüstriyel korozyon temizliği yarı mamul. Bir fabrikanın preslerde bastığı parçaların korozyon yaptığını düşünelim ve bu ürünleri bu şekilde sevk etmesinin mümkün olmadığı endüstriyel pas çözücü ürün ile temizlenmelidir. Parçalar yağlanamayacağı için konsantre pas sökücü kullanılamaz. Sonrası oxit yapacağı düşünülerek korozyon yapmayan endüstriyel pas çıkarıcı ve Konsantre oksit sökücü ürün kullanılmalıdır.
 6. Sıkışmış cıvatalar için Pas gevşetici. Tekrar boyanmayacak ve açıkta kalacak ise konsantre pas çözücü kimyasal ürün kullanımı tehlikelidir, bunun yerine pas gevşetici ürünlerin kullanılması gerekir.
 7. Boyalı zemin güçlü endüstriyel pas sokucu boyaya zarar vermeyen ürün tercih edilmelidir. Boyanın yapısında pigment üzerinde etkisi olmayan kimyasal ürünlerdir.
 8. Beton yüzey profesyonel pas temizleme. Beton Zeminlerde beton zemini aşındırmayan Alkali veya Asidik Pas çözücü ürünler kullanılmalıdır.
 9. Kireç ve pas çözücü kimyasal.
  • Çiller gibi ısıtma ve soğutma sitemleri için üretilmiştir.
  • Sistemdeki metal yapısına göre 2 ye ayrılır Hassas metaller Bakır Alüminyum içeren sistem için kireç ve oksit çıkarıcı Min50-H.
  • Plastik veya metal olup Hassas metal Bakır alüminyum eşanjör içermeyen sistemler için Kireç sökücü Min50 ürünümüz kullanılır.
 10. İnşaat demiri pas çözücü
  • inşaat demirleri için Endüstriyel pas çıkarıcı çok özel içeriktedir. Sonrasında pasivasyon yada nötürleyici kullanılamaz çünkü demirin mukavemetini düşürür.
  • Bu nedenle Korozyon yapmayan konsantre pas çözücü ürünler tercih edilmelidir.
  • Tek ürün kullanılmalı bu üründe sonraki beton ve çimento ile uyumlu olmalıdır.
  • inşaat demiri pas çözücü kullanıldıktan sonra yüzey durulanır kurumasını beklemek gerekir sonra beton atılabilir.
  • Pasivasyon yada asit nötürleyici gibi ürünler demir gevrekliğini düşürdüğü için çok tehlikeli ve kullanılması tavsiye edilemez.
 11. Kumaş pas çözücü kimyasal.
  • Kumaş çeşitlerine göre değişmeksizin Güçlü oksitleyiciler in kullanıldığı bir endüstriyel pas çözücü türüdür.
  • Kumaşın Dokuma ve boyasına zarar vermez, çok kısa sürede temizlenmesini sağlar.
  • Kokusuz ve renksiz oluşu sadece Endüstriyel kullanıcı kitlesini hedefler Sanayi ve fabrikalar için vazgeçilmez bir kumaş geri kazanım ürünüdür.
  • En hassas kumaşlarda bile kullanılabilir oksitleyebilirlik seviyesi en üst düzeyde aynı zamanda boya zararı olmayan çok hızlı işlem yapan endüstriyel korozyon temizleme kimyasal üründür.
  • Kalite kontrol yapılırken kumaş üzerinde yağ, kir ve leke var ise Yağ sökücü kullanımı, Boya var ise Boya sökücü ürünlerin kullanımı için firmamıza başvurabilirsiniz. 

Konsantre pas sökücü nasıl yapılır?

Korozyon çıkarıcı ürünlerin kullanımları yüzeylere ve kullanıcı alışkanlıklarına göre değişiklik göstermektedir;
 • Endüstriyel Pas çözücü kimyasal pulvarize yöntemle yüzeydeki oksitin ağırlığa na doğru orantılı 1 birim konsantre Pas çözücü 7 ile 10 birim arası su ilavesi yapılarak kullanılır.
 • Konsantre korozyon çıkarıcı kimyasalları silme yöntemi ile yüzey korozyon ağırlığa na doğru orantılı 1 birim oksit çıkarıcı 10 ile 15 birim arası su ilavesi yapılarak kullanılmalı.
 • Endüstriyel Pas temizleme kimyasalı daldırma yöntemi ile yüzey oksit ağırlığa na doğru orantılı 1 birim Pas çıkarıcı15 ile 20 birim arası su ilavesi yapılarak kullanın.
 • Pas temizleyici Uygulama yapılacak yüzeyin yapısına göre oksit çıkarıcı ürünün seyrelme oranları ayarlanmalı Pas çıkartıcı kullanımından sonra yüzey başka bir işlem görmeyecekse Pasivex adlı nötürleyici ürünümüz kullanılarak oksit çıakrıcı sonrası yüzeydeki asidik işlem kalıntısı giderilmelidir.
 • Hızlı pas çıkarıcı ürün satın alma işlemi sırasında teknik departmanımıza uygulanacak yüzeye göre belirlenecek kullanım şekline karar verilip ürün seçimi yapıldıktan sonra Kullanılacak ürün miktarı aparat ve aksesuar seçimleri yapılmalıdır.
 • Oksit çıkarıcı şartname'ye göre verilip üretilecekse mutlaka firmamıza şartnameniz i bildiriniz veya firmamızdan konsantre pas çözücü kimyasal şartnamesi isteyiniz.
 • Korozyon temizleyici malzeme güvenlik bilgi formu sds lerini satın alma işlemi esnasında isteyiniz msds ve sds lerin TSE Onaylı msds yazıcıları tarafından yazıldığına emin olun.
 • Korozyon temizliği Kullanım talimatı. Talimatlar neyi gerektiriyor ise ne yazıldı ise harfiyen uygulayın hiç bir şey sizden daha değerli değil. 
 • oksit çıkarıcı kullanımı sonrası. Yüzey tekrar oksit yapmaması için bazı ürünlerden sonra Pasivex Pasivasyon ürünü kullanılmalıdır.
 •  

  Endüstriyel pas sökücü fiyatları?

  Endüstriyel Pas çözücü kimyasalları ürünü denemek ücretsizdir.
  Her firmanın endüstriyel oksit çıkarıcı için ücretsiz numune talep etme hakkı vardır
  Bireysel kullanıcıların Profesyonel ürünlerden ücretsiz numune talep edemezler Teknik destek alabilirler.
  Ancak güçlü pas çıkarıcı satın alma işlemini firmalar vasıtası ile yapmaları gerekir.
  Ücretsiz numune taleplerinde kargo ücreti ödersiniz korozyon temizliği numune için herhangi bir ücret ödemezsiniz.
  Oksit çıkarıcı ürünlerimiz ambalaj miktarları endüstriyel gruba göre belirlenmiştir. Genellikle 1 lt lik ambalajlarda veya daha ufak ambalajlarda isteyen değerli müşterilerimiz endüstriyel boylarda çalışan firmamızda belli standartların dışına çıkılmıyor. anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Ağır Pas çözücü kimyasal ambalaj
  30 Kg konsantre korozyon çözücü kimyasal
  210 Kg Güçlü korozyon çıkarıcı
  1000 Kg Güçlü oksit temizleyici
  Pas çözücü kimyasallar ilk yardım
  Zehir danışma hattı UZEM TEL. 114
  Asit ürünleri tuvalet temizleyiciler, akü asidi, çamaşır suyu, sanayide kullanılan kimyasallar ve gaz eklenen kimyasallar içeriğinde bulunur.
  Asit katılar ve sıvılar tip, güç ve zaman uzunluğuna bağlı olarak asit vücut ile temas ederse yaralanmaya neden olabilir. 
  Hasar genellikle temas alanına tutulur ve genellikle dokuya derin zarar vermez (güçlü asitler hariç Hf sülfürik asit gibi).
  Bir kimyasal yanık meydana geldiğinde hemen Zehir Kontrol Merkezini arayın yanık tedavisi hakkında bilgi alın.
  Eğer Zehir Kontrol Merkezini aradığınızda size Zehir Kontrol merkezi personeli içeriğini soracaktır etikete bakın, Onaylı msds bakın böylece size daha rahat yardımcı olabilirler.
  Çoğu kimyasal yanıklar soğuk su büyük miktarda vücudunuzun kapalı kimyasal durulama (kızarma) ilk tedavi edilir. 
  Ayrıca komplikasyonları önlemek için doğru yanık tedavisi için önemlidir.
  Ancak tüm kimyasallar bu şekilde tedavi edilmez.

  Hangi Asitler ve kimyasallar su ile nasıl durulanır?
  Derhal Bol miktarda soğuk su ile yıkayın.
  Yanığı bir dakika içinde yıkamanız komplikasyon riskini çok azaltır.
  Yanan bölgeyi en az 20 dakika bol su ile yıkayın.
  Kullanmayın Yıkama esnasında basınçlı yıkayıcı veya aşırı sprey cilde zrar veri etrafa sıçramasına sebep verir akan suda yıkayınız.
  Eğer yanık oluşan kişi yerde ise kimyasallı kıyafetini ve takısını çıkartın bunu mutlaka plastik eldivenler vasıtası ile yapın. 
  Eğer 20 dakika yıkamadan sonra yanma hissi devam ediyor ise tekrar elinizi onbeş dakika daha yıkamay devam edin.

  Aşağıdaki Kimyasal yanıklar suyla durulanmaz?
  Bazı asitler su ile reaksiyona girerek sizi daha kötü yapabilir.
  Sülfürik asit yanıkları ilk yardım. Şiddetli değilse hafif sabunlu solüsyon ile temizlenir. Su aside ilave edildiğinde sülfürik asit sıcaklık artar, Fakat ilk yardım solüsyonunuz yok ise bölgeyi yıkayın ve cilt üzerinde sülfürik asit bırakmamak daha iyidir.
  Hidroflorik asit ilk yardım. Bikarbonat tozu (karbonat) solüsyonu ilave edilerek ilk yardım yapılabilir. (Çözelti yapmak için küçük bir su miktarı kullanın.) Daha sonra büyük bir su miktarı ile yıkayın. Bu asit yanıklar ilk önceleri tepki vermez daha sonra ciddi problemlere ve ölümlere yol açar. Bu yanık tipinde direk firmamıza başvurunuz.
  Bazı asit türevleri ile kesin tedavisi olan bir yaralanma şeklidir. Çok tehlikeli ama maalesef ülkemizde bulunamayan bazı kimyasallar ile tedavisi mümkündür. kesin formülasyonu olmasına rağmen dünyada tekel olan firmalar tarafından ülkemize satılmayan ham maddeler ile kesin tedavisi vardır. Acil durumlarda lütfen firmamıza ulaşın Kesin tedavi için. pas sökücü
  Oksit çözücü Kimler Satın alabilir Kurumlar, Vergi Dairesine Kayıtlı Sanayi Kuruluşları, Meslek Odalarına Bağlı Kuruluşlar, Fatura Ve Vergi Dairesi Bilgilerinin İletilmesi ile Belirlenir.
   
  Pas sökücü, çözücü
  pas sökücü kimyasal, pas sökücü fiyatları, pas çözücü nasıl yapılır, pas sökücü sprey, pas çözücü asit, ağır pas sökücü, pas çözücü ve pas sökücü ürünler.
  pas çıakrıcı