Pas sökücü, çözücü

Pas Sökücü


Pas sökücü Numune için ne kadar öderim?

Pas sökücü ürünü denemek ücretsizdir her firmanın bu ürün için ücretsiz numune talep etme hakkı vardır..

 • Bireysel kullanıcıların Profesyonel ürünlerden ücretsiz numune talep edebilirler ancak satın alma işlemini firmaları vasıtası ile yapmaları gerekir. 
 • Bireysel kullanıcılar Pas sökücü ürünler ile ilgili problemleri ile ilgili firmamızı arayabilir ve ücretsiz teknik destek alabilirler.
 • Ücretsiz numune taleplerinde kargo ücreti ödersiniz pas sökücü numune için herhangi bir ücret ödemezsiniz
 • Pas sökücü Ürünlerimiz endüstriyel kullanım amaçlı olarak tasarlandığı için ambalaj miktarları da endüstriyel gruba göre belirlenmiştir.

Pas Sökücü Detayları

Tüm metaller için uygulama alanı olabildiği gibi metal gruplarına özel kullanılan ürünlerde vardır.

 • Bir çok ayrı yüzeye ve sonraki yapılacak yüzey işlemine göre Pas sökücü ürünler değişmektedir.
 • Boya öncesi: Boya öncesi yüzeydeki yağ, pas, ve benzeri kirliliğin temizlenmesi için pas sökücü ürünlerin üç işlem yapanı tercih edilir. Yağ sökücü, pas sökücü ve fosfat kaplama yapan ürünler tercih edilmelidir. Dikkat edilecek hususlar ise ürünün boya yapılmadan önceki bekleme süresine dikkat edilmelidir. Boya öncesi yüzey hazırlığında kullanılacak pas sökücü ürünün kokusu ve buhar çıkışı da çok önemlidir diğer metallerin paslanmasına ve makinelerin korozyondan çürümesine sebep olabilir. Kokusu ise kullanıcıyı rahatsız etmemelidir.
 • Kalıp ve Benzerleri: Kalıplarda oluşan pasların kalıbın atılmasına sebep vermesinin en önemli etkenin kullanılan pas sökücü ürünün kalıpta açtığı deformasyondur veya yüzeye kapladığı fosfat tabakasının kalıp baskı yaparken baskı yaptığı yüzeye zarar vermesidir. Bu nedenle kalıp yüzeylerde kullanılacak pas sökücü ürünün seçimi mutlaka hassa metallere ve yüzeye zarar vermeyen pas sökücü türlerinden seçilmelidir.
 • Elinizin ulaşamayacağı aksamlar: Elinizin ulaşamayacağı aksamlar için Pas sökücü Touchles ürünümüzü öneririz ürünü yüzey uygulayım su ile durulamanız yeterlidir.
 • Hassas metal ve daha sonrasında herhangi bir işlem yapılamayacak metaller için pas sökücü: Bir fabrikanın preslerde bastığı parçaların pas yaptığını düşünelim ve bu ürünleri bu şekilde sevk etmesinin mümkün olmadığı ortamlarda Özel pas sökücü ürünler kullanılmalıdır. Parçalar yağlanamayacağı için pas sökücü kullanımı sonrası pas yapacağı düşünülerek pas yapmayan pas sökücü ürün kullanılmalıdır. ​

Nasıl Kullanabilirim?

Pas sökücü ürünlerin kullanımları yüzeylere ve kullanıcı alışkanlıklarına göre değişiklik göstermektedir;
 • Pas sökücü Pulvarize yöntemle kullanılır,
 • Pas sökücü silme yöntemi ile kullanılabilir,
 • Pas sökücü daldırma yöntemi ile kullanımları mümkündür.
Pas sökücü ürün satın alma işlemi sırasında teknik departmanımızca uygulanacak yüzeye göre belirlenecek kullanım şekline karar verilip ürün seçimi yapıldıktan sonra Kullanılacak ürün miktarı aparat ve aksesuar seçimleri yapılmalıdır.
 • Pulvarize yöntem ile kullanılacak pas sökücü seçimi yapılmasından sonraki aşama doğru uygulama ekipmanlarının belirlenmesidir.
 • Silme yöntemi ile kullanılan pas sökücü ürün yüzeye göre teknik departmanımız tarafından seçildikten sonra doğru proses ve kullanılacak ekipmanların seçilmesi ve doğru uygulamanın yapılmasının sağlanması gerekmektedir.
 • Daldırma yöntemi ile kullanılacak pas sökücü ürün yüzeye göre teknik departmanımız tarafından belirlendikten sonra doğru tank seçimi ve kullanılacak aparat v aksesuarların tasarlanması ve doğru uygulama şekil ve bekleme sürelerinin belirlenmesi gerekir.

 

Kimler Satın alabilir

Kurumlar, Vergi Dairesine Kayıtlı Ssanayi Kuruluşları, Meslek Odalarına Bağlı Kuruluşlar, Fatura Ve Vergi Dairesi Bilgilerinin İletilmesi ile BelirlenirDaha Detaylı Bilgi Almak için TEL: 0 224 443 12 63 Veya Mesa Kimya İletişim Formu yardımı ile iletişime geçebilirsiniz.
Pas sökücü, çözücü - Yağ sökücü, Pas sökücü, Boya sökücü, Kireç sökücü, Mesa kimya
Pas sökücü, pas çözücü ve pas gevşetici ürünler. Onaylı msds ve kalitesi onaylanmış Pas sökücüler ve pas çözücüler. Mesa Kimya Kalitesi ile pas sökücü ürün grubumuzu ziyaret ediniz.>, Yağ sökücüler, pas sökücüler, boya sökücüler, kireç sökücüler
pas sökücü,pas çözücü,pas gevşetici,pas gevşeticiler,pas çözücü ürünler,pas sökücüler,pas çözücüler,pas temizleyiciler,endüstriyel çözücü,pas temizleyici,pasların temizliğinde,ağır pas sökücü,su bazlı,pas te, Yağ sökücüler, pas sökücüler, boya sökücüler, kireç sökücüler