Pas sökücü, çözücü

Konsantre pas çözücü kimyasalların korozyona uğramış yüzeyler için farklı çözüm şekilleri vardır. Bakım kimyasalları ve konsantre pas sökücü kimyasal ürünler sanayide bakım yapılırken daha çok kullanılır. Sanayimiz açısından çok önemli geri kazanım ve maliyet düşürme açısından önemlidir. Endüstriyel pas çözücü sprey ağır paslı yüzeyde etkili değildir, pas gevşetici görevi görür.
Malzemelerin geri dönüşümü için ağır pas sökücü ve konsantre pas çıkarıcı kimyasal ürünlerin kullanımı çok önemlidir. Kimyasallar sanayi üretimindeki metal çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Konsantre pas sökücü kimyasal tse onaylı sds inceleyin. Gerekli güvenlik tanımlarına tam uyum sağlayıp iş akışını buna göre düzenlemeliler. Uygulama yapılacak zemin ve endüstriyel korozyon sökücü kimyasallar uygulandıktan sonra boya yapılması veya kaplama yapılması veya korunması yönünde hangisi uygulanacaksa ürün seçimini bu işleme göre yapmalılar.

Pas Sökücü kimyasal

Metal gruplarına tekstil, plastik, kauçuk, seramik gibi zeminlerede kullanılanılabilen konsantre pas çözücü ürünler.
 • Pas sökücü uygulama yapılan alan. Uygulama alanı daha sonra yapılacak boya, kaplama veya koruma hangisi yapılacak ise kimyasal bu işleme uygun olmalı.
 • Boya öncesi konsantre metal yüzey hazırlayıcı. Boya yapılacak yüzeyde pas ve yağı temizlemeli sonrasında demir fosfat kaplayan üç işlem kimyasal tercih edilir. Yağ sökücü, pas çıkarıcı ve demir fosfat kaplama yapan kimyasal tercih edilmeli. Önem arzeden noktalar ise ürünün boyanmadan önceki bekleme süresi 24 saat veya 48 saat olabilir dikkat edilmelidir. Boya öncesi metal yüzey hazırlımada kullanılacak konsantre pas çıkarıcı ürünün kokusu ve buhar çıkışı fabrikalarda en çok rastlanan diğer metallerin paslanmasına ve makinelerin korozyondan çürümesine sebep olabilir. Ağır pas çıkarıcı kokusu ve buharı kullanıcıyı rahatsız etmemelidir.
 • Kalıp için konsantre pas sökücü Kalıplarda oluşan pasların kalıpların hurdaya çıkmasına sebep vermesinin en önemli etkenin kullanılan pas cozucu ürünün kalıpta açtığı deformasyondur. Yüzeyede kalan fosfat kalıp baskı yaparken yaptığı baskı yüzeye zarar vermesidir. Bu nedenle kalıp yüzeylerde kullanılacak ürünün mutlaka hassas metal ve kalıpta kullanılan sertleştirilmiş yüzeye zarar vermeyen konsantre oksit çıkarıcı türlerinden seçim yapılması gerekir.
 • Elinizin ulaşamayacağı yerler ve zeminler için endüstriyel pas sokucu kimyasallar. Elinizin ulaşamayacağı aksamlar için endüstriyel korozyon temizleme kimyasal Touchles ürünümüzü öneririz ürünü yüzey uygulayıp su ile durulamanız yeterlidir. İşlem Sonrası pasivasyon, deactivasyon veya nötürleme gerekir. Korozyon temizliği yarı mamul.
 • Sanayide fabrika preslerde bastığı parçaların pas yaptığı durumlarda ve ürünlerin bu şekilde sevk etmesinin mümkün olmadığı endüstriyel pas çözücü kimyasallar kullanılır. Parça koruyucu yağ ile korunamayacağı veya kaplama yapılmadığı için konsantre pas çözücü kullanılamaz. Sonrası korozyon yapacağı düşünülerek pas yapmayan endüstriyel korozyon çıkarıcı ve konsantre korozyon sökücü kullanımı yapılmalıdır.
 • Sıkışmış cıva ve somun için pas gevşetici sprey. Boya yapılmayacak ve açıkta depolanacak ise pas sokucu kimyasal ürünlerin kullanımları tehlikelidir. Mutlaka pas gevşetici sprey kullanınız. Boyalı zemin güçlü endüstriyel pas sokucu ürün seçimi yaparken boyaya zarar vermeyen tercih edilmelidir. Boyanın yapısında pigmentlerine zarar vermeyen kimyasal ürünlerdir.
 • Beton yüzey korozyon veya pas temizliği. Beton yüzeyinde beton zeminde aşındırma yapmayan alkali,asidik veya ph nötr pas çözücü ürünler kullanılmalıdır.
 • Kireç ve pas çözücü kimyasal. Çiller gibi ısıtma ve soğutma sitemlerinin bakımlarında kullanılmak için üretilmiştir. Sistemin iç metal yapısına göre 3 e ayrılır Hassas metaller Bakır, anodize Alüminyum ve Alüminyum ve içeren sistem için kireç ve oksit çıkarıcı Min50-H. Plastik, metal ve ametal grubu Bakır, anodize alüminyum ve alüminyum, eşanjör içermeyen sistemler için kireç çözücü Min50 ürün kullanımı yapılır.
 • İnşaat demiri pas çözücü inşaat demiri için Endüstriyel pas çıkarıcı çok özel içeriktedir. Sonrasında pasivasyon kullanılamaz çünkü nötürleyici demirin hidrojen gevrekliğine zarar verir. Bu sebepden dolayı pas yapmayan konsantre pas cozucu ürünlerin kullanıma öncelik verilmeli. Kullanılan insaat demir korozyon çıkarıcı sonraki beton ve çimento ile uyumlu olmalıdır. inşaat demiri pas çözücü kullanımı yapıldıktan sonra durulama yapılır. Kurumasını beklemek gerekir sonra beton atılabilir. Pasivasyon yada asit nötürleyici gibi ürünler demir hidrojen gevrekliğini düşürdüğü için kullanılması tavsiye edilemez.
 • Kumaş pas çözücü kimyasal. Kumaş çeşidine göre formül değişmeden güçlü oksitleyici kimyasalların kullanıldığı bir endüstriyel pas çözücü türüdür. Kumaşın atkı, çözgüsüne ve boyasına zarar vermez, çok kısa zaman içinde temizlenmesini sağlar. Kokusuz ve renksiz oluşu sadece endüstriyel kullanıcı kitlesine hitap eder. Endüstriyel sanayi ve fabrika kumaş üretimleri için vazgeçilmez kumaş geri kazanım şeklidir. Tafta gibi en hassas kumaşlarda bile kullanabilirsiniz. Oksitleyici etkisi üst düzeyde ve boya zararı olmayan güçlü ve hızlı işlem yapan endüstriyel korozyon temizleme kimyasal üründür. Kalite kontrol masasında kumaş'da yağ, leke ve kir var ise Yağ sökücü kullanımı, Eski boyayı çıkarıp yeni boya yapacaksanız boya sökücü ürünlerin kullanımı için firmamıza danışmayı unutmayın.

Konsantre pas çözücü nasıl yapılır?

Korozyon çözücü kimyasalalrın kullanımı yüzeylere ve kullanıcı tercihlerine ve alışkanlıklarına göre belirlenir;
 1. Endüstriyel konsantre pas çözücü kimyasallar spreyleme yöntemiyle zemindeki oksitin seviyesine göre 1 birim konsantre Pas çıkarıcı 7 ile 10 birim arası su ilavesi yapılarak kullanılır.
 2. Konsantre korozyon çıkarıcı kimyasalları silme yapılacak ise yüzey korozyon ağırlığa na doğru orantılı 1 birim oksit çıkarıcı 10 ile 15 birim su ilavesi yapılarak kullanılmalıdır.
 3. Endüstriyel Pas çıkarıcı kimyasalı metali içine daldırma yaparak yüzey korozyon ağırlığa na doğru orantılı 1 birim Pas çıkarıcı15 ile 20 birim arası su ile karışım yapınız.
Pas temizleme Uygulama yapılacak yüzeyin yapısına göre oksit çıkarıcı ürünün seyrelme oranları iyi ayarlamalı Pas çıkartıcı kullanımı sonrası yüzey başka bir işlem görmeyecek ise pasivex adlı deactivasyon ve nötürleyici ürünümüz kullanılarak oksit çıakrıcı sonrası yüzeydeki asidik işlem kalıntısı giderilmelidir. Hızlı pas çıkarıcı ürün satın almadan önce işlem sırasını teknik departmandaki mühendis arkadaşlarımız uygulanacak yüzeye göre belirlenecek kullanım şekline karar verilir. Kimyasal seçimi yapılma sonrası Ne kadar ürün kullanılacağı konsantrasyonu, aparat ve aksesuar çeşitleri arasından seçimleri yapılmalıdır. Oksit çıkarıcı şartnameyle üretilecekse mutlaka firmamıza şartnamenizi bildiriniz. Şartanameniz yok ise mesa kimyadan konsantre pas çözücü kimyasalların şartnamesi isteyiniz. Korozyon temizleyici malzeme güvenlik bilgi formu sds lerini satın alma işleminde sds lerin TSE Onay numaralı msds yazıcıları tarafından yazıldığına emin olun. Korozyon temizliği Kullanım talimatları. Kullanım talimatlarında ne yazıyor ve gerektiriyor uyulması olmazsa olmazdır. Oksit çıkarıcı kullanım sonrasıda. Kullanıldığı yüzey tekrar oksit yapmaması için bazı uygulamalardan sonra Pasivex deactivasyon ve Pasivasyon ürünü kullanılmalıdır.

Pas sökücü fiyatı?

Konsantre pas çözücü kimyasalları ürünü denemek ücretsizdir. Her firmanın endüstriyel oksit çıkarıcı için ücretsiz numune talep etme hakkı vardır. Evsel kullanıcılar ücretsiz numune talep edemezler yasa gereği 30 litre altında satılması yasaktır. Teknik departmandan sorunlarına çözüm bulabilirler. Ancak güçlü pas çıkarıcı satın alma işlemini firmalar vasıtası ile yapmaları gerekir. Ücretsiz numunelerinizi talep ettiğinizde kargo ücreti ödersiniz. Oksit temizliği numunesi için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Ağır Pas çözücü kimyasal ambalaj

Endüstriyel gruba göre belirlenmiştir. Ambalajlar endüstriyel satış boyutları olan 30 litre ve üstü ile çalışan firmamızda belli standartların dışına çıkılmıyor. 30 litre altındaki ambalajlar sağlık bakanlığınca bireysel müşterilere satılamaz anlayışınız için teşekkür ederiz.
30 Kg konsantre korozyon çözücü kimyasal
210 Kg Güçlü korozyon çıkarıcı
1000 Kg Güçlü oksit temizleyici

pas sökücü

Oksit çözücü Kimler Satın alabilir Kurumlar.
Vergi Dairesine Kayıtlı Sanayi Kuruluşları.
Meslek Odalarına Bağlı Kuruluşlar.
Birazda diğer ürünler belki seninde ihtiyacın vardır.
Fatura Ve Vergi Dairesi Bilgilerinin İletilmesi ile Belirlenir. Peki bu tür Konsantre kimyasalları kullanmanın önemini ve nerede kullanılacağını anladık sanıyorum. Şimdi Eğer fabrikanız için daha fazla çözüm ve yüsek kalite msd ve sds olan her türlü kimyasal çözümde yanınızda olan bir firma ile çalışmanın keyfi diğer ürünlerde de denenmeli. Mesela mutlaka makine bakım veya zeminden yağ temizlikleri yapıyorsunuz Yağ sökücü ürünümüz den numune isteyin. Sizin makineleri yenileyeceksiniz boyaları eskimiş Boya sökücü ile boyalarını zahmetsizce söküp yeni boyamızı güvenle atın. Isıtma soğutma sitemi yada su sisteminiz var yıllık bakımlarında Kireç sökücü ürünümüzü kullanın. Alüminyum ve bakır olan sisteminiz var ise biz size kireç çözücü seçiminde yardımda bulunuruz çözüm üretiriz. İşletmenizde kazara yağ varili devrildi veya uzun süre temizlik yapmadınız zeminde 1 cm yağ var Ağır yağ Temizliği için kullanın temin ederim memnun kalacaksınız. Fabrika inşaatınızı bitirdiniz ama yanlışlıkla betonu boruya döktüler ve tıkanma var Beton sökücü kimyasalı kullanın sorununuz çözülecektir. Sizin fabrika döküm veya ağır yağlı bir iş yapıyor ise ellerden yağı temizlemek ciddi sorun El temizleme kremi sizin için bu sorunu zevk haline getiriyor. Sizin fabrikanızda kışın kapının önü buz tutuyor yada yollarınız çocukluğumuzda kaydığımız sabah buz haline dönen kaydırak gibi Buz çözücü ürünümüz ile tehlikesiz günler geçirin. Araçlarınıza anrifiriz alacaksanız küçük boy alıp yüksek fiyat ödemek yerine Antifiriz alın maliyet ve kalite bir arada olsun.
 
Şimdilik bu kadar kalın sağlıcakla bir sorununuz var ise mutlaka bize ulaşın Üstte iletişim linki var. Oradan mesaj attığınızda iletişime iletecek ve bana gelicek. Eğer kimyasal bir çözümü var ise sunarım. Ha bu iş kimyasal bir çözümle yapılmaz diyorsam inanın araştırmayın bile sadece döktüğünüz para ile kalıcaksınız. Benim adım Deli Bu lakabı bana takan Sevgili üstadım meslek büyüğüm Yüksek Kim Münedisi Syn. Ayhan DEMİRTAŞ teşekkür eder ellerinden öperim.

Pas sökücü, çözücü
Pas Sökücü Fiyatları ve Pas Sökücü Sprey. Endüstriyel Konsantre Pas Çözücü nasıl yapılır. Ağır Pas sökücü Kimyasal, Asit, Alkali ve Pas Çözücü ürünler.
pas çıkarıcı